Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Kto na wójta w Dębowcu?

Grzecznosc u mysliwego to rzadkosc, chyba ze udawana. Wojt Branny nie zdazy DORRZNAC WATACHY, bo jego dni sa policzone.Mocno zalazl za skore mieszkancom gminy Debowiec,szczegolnie tym najbiedniejszym.POmnik sobie postawil w centrum Debowca (teznia), ale jeszcze powinna na nim wisiec tablica fundatorow podatkowych,a tresc na tej tablicy powinna brzmiec:" TEZNIA SOLANKOWA POWSTALA DZIEKI WYMUSZONEJ PODWYZCE PODATKOW MIESZKANCOM GMINY DEBOWIEC." Czekamy na oficjalne ujawnienie sie nowej pani Wojt.
    Cytat Napisał distriel Zobacz post
    Obecny Wójt chyba się zestresował, że ktoś odważył się kandydować, bo na zebraniu sołeckim w Simoradzu podczas pierwszej konfrontacji kandydatów, nakrzyczał na mieszkankę która chyba zadała mu niewłaściwe pytanie
    tyle lat na stanowisku, a nie wie że ludzi przynajmniej z grzeczności powinno się wysłuchać, nawet jeśli się nie rozumie o co człowiekowi chodzi
    wreszcie będą wybory w gminie, a nie tylko fikcja... bo kandydatów na radnych też jest dość sporo

No jednak branny nie ma kontrkandydata

- - - Dopisano - - -

Dzisiaj sprawdziłem ranking najbogatszych i najbiedniejszych gmin no i te 711 dębowca nie jest takie złe...a niby taka biedna gmina
    Ostatnio edytowane przez Natasza Gorzołka ; 20-10-2014 o 07:55 Powód: podany link prowadzi do artykułu sprzed 4 lat... :)
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Nie jest takie złe bo Gmina przez te 2 kadencje wyprzedaje co tylko się da i z tego finansuje samą siebie i to co robi (a na dobrą sprawę ciężko zauważyć co robi) może na kolejną kadencję jeszcze by nieruchomości starczyło pytanie co dalej...
    Ostatnio edytowane przez szirer ; 20-10-2014 o 18:25

Czytam tu o " DORRZNAC WATACHY" kogo miałeś na myśli. Jestem mieszkańcem gminy i nic o żadnej watasze nie słyszałem.

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    No jednak branny nie ma kontrkandydata

- - - Dopisano - - -

Dzisiaj sprawdziłem ranking najbogatszych i najbiedniejszych gmin no i te 711 dębowca nie jest takie złe...a niby taka biedna gmina
    Kto powiedział że gmina jest biedna , Rybołówstwo , Gaz ziemny ,Solanka .Toż to Kuwejt

Haslo wyborcze wojta Brannego brzmi "Nie obiecujemy, lecz REALIZUJEMY". Tak, rzeczywiscie to jest prosty i skuteczny sposob na zrealizowanie "ambitnych" planow p.Brannego. Najpierw tworzy ambitne plany, potem oblicza ile trzeba kasy i wg. potrzeb PODNOSI LUDZIOM PODATKI. Prosty, wrecz prostacki i bezwzgledny sposob, bez liczenia sie z biedniejszymi. Drugie haslo wojta Brannego powinno brzmiec "PLAC CORAZ WIEKSZE PODATKI I NIE DYSKUTUJ, PRZECIEZ Z GLODU NIE ZDYCHASZ"

Kuracjusz Ty to chyba masz jakiś prywatny problem do obecnego wójta. Jedziesz po nim za te podatki jak po burej suce. Ja tam p.Brannego nie bronię ale jak myślisz że p.Brudny zmniejszy podatek to albo masz 5 lat albo z choinki się urwałeś. Każdy przy władzy jeżeli będzie chciał coś zrobić to w pierwszej kolejności podniesie podatki bo niby skąd ma mieć kasę jak nie z podatków, i jeżeli nastąpi zmiana na stanowisku to w najbliższej przyszłości podatki pójdą w górę bo nowa pani wójt będzie potrzebować kasiorkę na swoje wymysły. Pytanie jest tylko jedno, czy za ten szmal coś się robi w gminie czy tylko udaje.

Widać, że kandydatka na naszego Wójta Jadwiga Brudny nie ma w ogóle wizji rozwoju gminy. Pisze, że szczególną uwagę zwróci na sprawy związane z oświatą, a w następnym zdaniu, "Nie dążmy do tego, aby zabudować naszą Gminę tylko starajmy się pomóc w rozwijaniu agroturystyki". To jak chce zapełnić szkoły dziećmi, skoro nie pozwoli budować domów?
    Pisze też Pani Brudny, że Mamy piękne tereny, trasy spacerowe Nordic Walking, no i oczywiście tężnię solankową... to prawda! ale mamy je dzięki obecnemu wójtowi Brannemu.
    A co do pracy urzędu to akurat po objęciu władzy przez Brannego, zmienił się stosunek urzędników do mieszkańców - zawsze jestem mile i fachowo obsługiwany w urzędzie, a kiedyś Pani w biurze na parterze odstraszała wszystkich swoim zachowaniem.
    Więc uważam że lepsza jest kontynuacja dobrego niż zmiany, a tak naprawdę nie wiadomo jakie zmiany nas czekają.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia