Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Temat: Na kogo zagłosujecie?

Byc może. Pozostałym kandydatom najlepiej idzie wywieszanie się na dużych banerach i obserwowanie mieszkańców A może boją się konfrontacji z rywalami i rzeczowej dyskusji haha to Ci wójtowie dwaj, jeden były, jeden obecny a żaden ikry nie ma w sobie.

- - - Dopisano - - -

Byc może. Pozostałym kandydatom najlepiej idzie wywieszanie się na dużych banerach i obserwowanie mieszkańców A może boją się konfrontacji z rywalami i rzeczowej dyskusji haha to Ci wójtowie dwaj, jeden były, jeden obecny a żaden ikry nie ma w sobie.

- - - Dopisano - - -

Przepraszam dwa razy mi się kliknęło

Szanowni Państwo,
    Kilka tygodni temu portal ox.pl stworzył z myślą o mieszkańcach wszystkich gmin powiatu cieszyńskiego narzędzie, które miało zainicjować szeroką debatę publiczną nt. wyborów samorządowych. Myślę oczywiście o niniejszym forum. Niestety, okazuje się, że nie wszyscy potrafią z niego korzystać w sposób właściwy. Zakładka poświęcona rywalizacji wyborczej w gminie Goleszów szybko stała się śmietnikiem, na którym „hejterzy” (przepraszam za ten makaronizm) zwłaszcza jednego z komitetów, nie przebierając w słowach, obrażają konkurencję. Ich sposób działania nie jest przejawem wolności słowa, myśli, wyrażania poglądów. Oni mylą wolność ze swawolą! Poza tym lektura większości postów utwierdza mnie w przekonaniu, że odwaga niesamowicie potaniała. Dlaczego autorzy tych pełnych nienawiści postów (nie wszystkich) nie podpiszą się swoim imieniem i nazwiskiem, ale kryją się za będącymi efektem „głębokich przemyśleń” nickami (przepraszam za kolejny makaronizm). W ten sposób nie stają się Państwo bardziej wiarygodni. Wyborcom pozostawiam jednak prawo oceny poziomu wpisów niektórych uczestników tego forum. Ale nie to jest najważniejsze…
    Postawiono mnie w szeregu tych, którzy „…mają wyborców w d…e” (cytat z przodownik 4817). Konstatacja taka, jak rozumiem, jest efektem mojej nieobecności na debacie w Bażanowicach, która rzekomo odbyła się wczoraj. Pragnę w związku z tym Państwa poinformować, że organizator (nie wiem, kto nim był) nie zaprosił mnie do udziału w tym wydarzeniu. Niestety, nie dowiedziałem się o nim także „pocztą pantoflową”. Zatem, jeśli ktoś formułuje krytyczne sądy o mnie (do czego, co do zasady ma prawo), proszę żeby ustalił fakty. Może organizatorowi lub organizatorom zależało na tym, aby, poza dwoma wymienionymi kandydatami, w debacie nie uczestniczyły pozostałe osoby ubiegające się o stanowisko Wójta Gminy Goleszów. Jednocześnie pragnę Państwa zapewnić, że wszystkich mieszkańców szanuję i traktuję poważnie, a zacytowaną wyżej ocenę uznaję co najmniej za pochopną.
    Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i zachęcam do udziału w wyborach 16 listopada. Rzetelne informacje o mnie, moim komitecie oraz programie znajdą Państwo na stronie www.kww-waclawik.pl Jeśli chcą się Państwo ze mną skontaktować, podaję adres e-mail: info@kww-waclawik.pl Korzystając z okazji pozdrawiam także moich konkurentów w wyborach i życzę im wszystkiego co dobre.

Panie Zbigniewie czyż nie dziwnym jest fakt, że radny z Pana komitetu p. Cieślar startujący z Bażanowic był na zebraniu, a Pan twierdzi że nic o nim nie wiedział? Troszkę to zastanawiające, albo też każdy dziala u Was w komitecie na swoją rękę i nie stanowicie zgranego kolektywu. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia, niekoniecznie wygranej.

Podobno dużo spotkań przedwyborczych odbywa się jakby w tajemnicy, np. po strażnicach.

witam przeglądam naszych przyszłych wójtów i się zastanawiam czy p.Bodak jest taki cwany i czy nas wyborców ma za głupków. czy ja jestem tak upierdliwa? i czepiam się że p.Bodak chcąc zostać wójtem startuje pod inną nazwą nie jako członek PO i a startując do powiatu startuje z listy w PO. Pytam się się pana przewodniczącego PO w GOlESZOWIE. p.Bodaka czy wstydzi się startować na wójta z ramienia PO.

[QUOTE=Goleszowianka;261953]Witam Was. Śledzę od początku ten wątek i pozwólcie że coś wam powiem. Bo zamiast mądrej debaty powstało z tego forum wielkie śmietnisko. To skoro tak wszyscy to traktują to ja też coś dorzucę od siebie:
    Nasze Panie kandydatki Kto to jest ja się pytam? Czy one coś w życiu zrobiły dla tej Gminy? Nie przypominam sobie nic takieg
    Do Pani Goleszowianka !
    Każdy ma prawo startować,może kandydatki na wójta gminy czują się na siłach i chcą coś zmienić.Dajmy szansę wszystkimSkoro Pani kandydatki nie odpowiadają to proponuje wystartować Pani za cztery lata,może Pani coś zwojuje

- - - Dopisano - - -

[QUOTE=Goleszowianka;261953]
    Dalej jadąc-pan Wacłąwik-słusznie o nim piszecie, zadłużył Gminę nasza w cholerę. I co jeszcze? zatrudniał i promował swoich znajomych. co będzie jak wygra wybory? On se dorobi do emerytury, Lankocz L. wróci do Gok-u, podobno Madzia ma zostać zastępcą, aha i przywróci jeszcze Odiasa, który wyleciał za picie wódki w robocie.Więc układ stary powróci.ładna jego gęba wGoleszowie wisi, aż się niedobrze robi.
    Droga Pani Goleszowianka
    Jeżeli pisze pani to proszę pisać prawdę!
    Pan Wacławik nabrał kredyty owszem ale po to by rozwinąć gminę.Sama Pani wie że w dzisiejszych czasach,ciężko jest zrobić lub zbudować coś bez kredytu.Prawie każdy z nas by zbudować dom lub kupić mieszkanie,czy samochód zaciąga kredyty.Może trzeba napisać co zrobił dla naszej gminy

- - - Dopisano - - -

Glajcar-wywalił z roboty tych wszystkich wymienionych powyżej. chodzą plotki że ma mieć na zastepcę p. Kusinskiego-swojego kolege który coś tam podobno się zajmuje oświatą. Czytaliście jego program? śmiech na sali te same marne kilka punktów które miał kilka lat temu. aha i pisze wprost że chce dalej oszczędzać, po co? My za to zapłacimy długą stagnacją naszej gminy. I lansuje sie po kościołach. a czytaliście jego wypociny w panoramie goleszowskiej? jakim cudem on tyle zrobił? ja sie pytam w czym on maczał palce tak naprawdę? ponoć dożynki zrobił, pikniki, wszystkie imprezy, książki pisał-ja sie pytam on to robil czy przypisał sobie zasługi innych ludzi w gminie
    Droga Pani Goleszowianka!
    Tu akurat przyznam Pani racje, zrujnował gminę oddłużył naszym kosztem no i sprzedażą gminnego majątku(działki w Cisownicy,w Lesznej szkołę chce sprzedać lub jest już sprzedana,w Kisielowie wystawione działki,zamknął szkołę,i nie remontowane budynki gminne-typu mieszkania np.w Cisownicy mieszkańcy sami robią remonty takie jak wymiana pieca,i wkłady kominowe a bloki są gminne ale gmina biedna nie ma kasy sory)i tak nasz Pan WÓJT Pan Glajcar oddłużył naszą gmine naszym kosztem.Kosztem mieszkańców.

- - - Dopisano - - -

Jaszowski-namłodszy z całej bandy. ktoś napisał czemu sie nie zwolnił z roboty? a ja się zapytam niby czemu? robi swoje i startuje bo każdy ma do tego prawo, nawet ten co napisał post o nim. Jak się nie zgadzał z obecnym wójtem to se startuje. program ma całkiem całkiem, widać że się przynajmniej postarał. na ile mu się go uda zrobić to już inna sprawa.z tego co wiem to jako pracownik jest całkiem solidny. aha podoba mi się jak ktoś napisał że jest nerwowy. a to źle? jako kobiecie wydaje mi się że lepiej taki szef co wszystkich opierniczy i będą ludzie robić co trzeba w urzędzie a nie hulaj dusza samowolka w gminie.
    Przykro mi tu się nie zgodzę z Panią jest młody jak czegoś nie wie to odsyła do wójta i umywa ręce,ja mam pytanie jak zostanie wójtem do do kogo odeśle?Jest bardzo nerwowy nie panuje nad swoimi emocjami może za cztery lata gdy nabierze lepszej wprawy i opanuje emocje.Ale muszę przyznać jest bardzo dobrym gospodarzem sportowym,pikniki i inne sportowe imprezy.

- - - Dopisano - - -

Bodak-widać że chce chłopina wygrać. tylko czemu startuje też do powiatu? wie że nie ma szans w gminie czy co?no i czemu on ciągle o tych śmieciach? nie ma większych problemów w naszej gminie? jakoś to wszyscy płacą i nikt się nie wiesza z tego powodu. ale programu napisał przynajmniej więcej niż Glajcar.

Tutaj do połowy zgodzę się z Panią,problem śmieci jest jesteśmy w czołówce gmin gdzie płacimy najwięcej za śmieci.Sąsiednie gminy płacą mniej a w niektórych gminach każde gospodarstwo domowe dostało kosz na śmieci, od firmy która wygrała przetarg.My z biedą dostajemy worki kolorowe i to odliczone co do jednego!

- - - Dopisano - - -

[QUOTE=Goleszowianka;262072]Witaj stokrotka, o Wacławiku i jego radnych bardzo trafnie napisałaś,
    Drogie Panie Goleszowianka i Stokrotka tutaj się nie zgodzę z Paniami,Pani Ela Duraj nie podpiera się nazwiskiem i zasługami swojego ojca.Wydaje mi się że jako mieszkanka i nauczycielka w naszej Gminie coś osiągnęła,w naszej gminie jest znana jako córka doktora Śliwki więc czemu by miała nie pisać przecież się nie wstydzi ojca a wręcz jest dumna z ojca jak i z mamy.Nie zgodzę się z opiniami Pań.
    Może popiszemy o kandydatkach Pana Jaszowskiego konkretnie o jednej pisze że mieszka w Dzięgielowie a z tego co wiem mieszka w Ustroniu,uczy w szkole dla rodziców nie ma czasu w trakcie przerwy po zajęciach lekcyjnych ma inne nauczania treningi i.t.p.i tonie w papierach szkolnych.Ma objąć stanowisko derektora szkoły.To ja mam pytanie,kiedy znajdzie czas dla swoich wyborców?Skoro ma tyle funkcji i czy sprosta nowemu wyzwaniu bycia radną.

- - - Dopisano - - -

Droga pani Goleszowianka!
    Skoro jest Pani tak za Panem Jaszowskim to do pani informacji jego banery wyrosły teraz jak grzyby po deszczu.Jeśli chodzi o konfrontacje z rywalami i rzeczową dyskusję to proponuje takie spotkanie wszystkich kandydatów ja też bym popatrzyła i posłuchała co ma do powiedzenia każda/y kandydat/ka na wójta naszej gminy.Chętnie wysłuchała bym i zobaczyła bym wypocin i nerwowego zachowania Pana Jaszowskiego.Bo pozostali kandydaci i kandydatki są opanowani i taktowni.Pozdrawiam

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał wyborca123 Zobacz post
    Panie Zbigniewie czyż nie dziwnym jest fakt, że radny z Pana komitetu p. Cieślar startujący z Bażanowic był na zebraniu, a Pan twierdzi że nic o nim nie wiedział? Troszkę to zastanawiające, albo też każdy dziala u Was w komitecie na swoją rękę i nie stanowicie zgranego kolektywu. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia, niekoniecznie wygranej.
    oraz
    przodownik4817
    W Bażanowicach było dziś spotkanie kandydatów z wyborcami, Pojawili się tam Pan Bodak i Pan Jaszowski. Mam pytanie, czy pozostali mają wyborców w d...e ?

Odpisze Panu z ochotą. W Bażanowicach było spotkanie, ale dla kandydatów na radnych okręgu wyborczego Bażanowice.Pan Bodak i Pan Jaszowski widocznie myślą, że mają tak słabych kandydatów w tym obwodzie wyborczym, że musieli wesprzeć ich swoją osobą.Obie Panie oraz Pan Glajcar oraz Pan Wacławik wiedzą, że mają dobrych kandydatów, więc nie musieli być i tłumaczyć się zamiast radnych.Przypominam, że było to spotkanie z kandydatami na radnego a nie z kandydatami na wójta.

[QUOTE=goleszowianie2014;262852][QUOTE=Goleszowianka;261953]Witam Was. Śledzę od początku ten wątek i pozwólcie że coś wam powiem. Bo zamiast mądrej debaty powstało z tego forum wielkie śmietnisko. To skoro tak wszyscy to traktują to ja też coś dorzucę od siebie:
    Nasze Panie kandydatki Kto to jest ja się pytam? Czy one coś w życiu zrobiły dla tej Gminy? Nie przypominam sobie nic takieg
    Do Pani Goleszowianka !
    Każdy ma prawo startować,może kandydatki na wójta gminy czują się na siłach i chcą coś zmienić.Dajmy szansę wszystkimSkoro Pani kandydatki nie odpowiadają to proponuje wystartować Pani za cztery lata,może Pani coś zwojuje

- - - Dopisano - - -

Dalej jadąc-pan Wacłąwik-słusznie o nim piszecie, zadłużył Gminę nasza w cholerę. I co jeszcze? zatrudniał i promował swoich znajomych. co będzie jak wygra wybory? On se dorobi do emerytury, Lankocz L. wróci do Gok-u, podobno Madzia ma zostać zastępcą, aha i przywróci jeszcze Odiasa, który wyleciał za picie wódki w robocie.Więc układ stary powróci.ładna jego gęba wGoleszowie wisi, aż się niedobrze robi.
    Droga Pani Goleszowianka
    Jeżeli pisze pani to proszę pisać prawdę!
    Pan Wacławik nabrał kredyty owszem ale po to by rozwinąć gminę.Sama Pani wie że w dzisiejszych czasach,ciężko jest zrobić lub zbudować coś bez kredytu.Prawie każdy z nas by zbudować dom lub kupić mieszkanie,czy samochód zaciąga kredyty.Może trzeba napisać co zrobił dla naszej gminy

- - - Dopisano - - -

Glajcar-wywalił z roboty tych wszystkich wymienionych powyżej. chodzą plotki że ma mieć na zastepcę p. Kusinskiego-swojego kolege który coś tam podobno się zajmuje oświatą. Czytaliście jego program? śmiech na sali te same marne kilka punktów które miał kilka lat temu. aha i pisze wprost że chce dalej oszczędzać, po co? My za to zapłacimy długą stagnacją naszej gminy. I lansuje sie po kościołach. a czytaliście jego wypociny w panoramie goleszowskiej? jakim cudem on tyle zrobił? ja sie pytam w czym on maczał palce tak naprawdę? ponoć dożynki zrobił, pikniki, wszystkie imprezy, książki pisał-ja sie pytam on to robil czy przypisał sobie zasługi innych ludzi w gminie
    Droga Pani Goleszowianka!
    Tu akurat przyznam Pani racje, zrujnował gminę oddłużył naszym kosztem no i sprzedażą gminnego majątku(działki w Cisownicy,w Lesznej szkołę chce sprzedać lub jest już sprzedana,w Kisielowie wystawione działki,zamknął szkołę,i nie remontowane budynki gminne-typu mieszkania np.w Cisownicy mieszkańcy sami robią remonty takie jak wymiana pieca,i wkłady kominowe a bloki są gminne ale gmina biedna nie ma kasy sory)i tak nasz Pan WÓJT Pan Glajcar oddłużył naszą gmine naszym kosztem.Kosztem mieszkańców.

- - - Dopisano - - -

Jaszowski-namłodszy z całej bandy. ktoś napisał czemu sie nie zwolnił z roboty? a ja się zapytam niby czemu? robi swoje i startuje bo każdy ma do tego prawo, nawet ten co napisał post o nim. Jak się nie zgadzał z obecnym wójtem to se startuje. program ma całkiem całkiem, widać że się przynajmniej postarał. na ile mu się go uda zrobić to już inna sprawa.z tego co wiem to jako pracownik jest całkiem solidny. aha podoba mi się jak ktoś napisał że jest nerwowy. a to źle? jako kobiecie wydaje mi się że lepiej taki szef co wszystkich opierniczy i będą ludzie robić co trzeba w urzędzie a nie hulaj dusza samowolka w gminie.
    Przykro mi tu się nie zgodzę z Panią jest młody jak czegoś nie wie to odsyła do wójta i umywa ręce,ja mam pytanie jak zostanie wójtem do do kogo odeśle?Jest bardzo nerwowy nie panuje nad swoimi emocjami może za cztery lata gdy nabierze lepszej wprawy i opanuje emocje.Ale muszę przyznać jest bardzo dobrym gospodarzem sportowym,pikniki i inne sportowe imprezy.

- - - Dopisano - - -

Bodak-widać że chce chłopina wygrać. tylko czemu startuje też do powiatu? wie że nie ma szans w gminie czy co?no i czemu on ciągle o tych śmieciach? nie ma większych problemów w naszej gminie? jakoś to wszyscy płacą i nikt się nie wiesza z tego powodu. ale programu napisał przynajmniej więcej niż Glajcar.

Tutaj do połowy zgodzę się z Panią,problem śmieci jest jesteśmy w czołówce gmin gdzie płacimy najwięcej za śmieci.Sąsiednie gminy płacą mniej a w niektórych gminach każde gospodarstwo domowe dostało kosz na śmieci, od firmy która wygrała przetarg.My z biedą dostajemy worki kolorowe i to odliczone co do jednego!

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Goleszowianka Zobacz post
    Witaj stokrotka, o Wacławiku i jego radnych bardzo trafnie napisałaś,
    Drogie Panie Goleszowianka i Stokrotka tutaj się nie zgodzę z Paniami,Pani Ela Duraj nie podpiera się nazwiskiem i zasługami swojego ojca.Wydaje mi się że jako mieszkanka i nauczycielka w naszej Gminie coś osiągnęła,w naszej gminie jest znana jako córka doktora Śliwki więc czemu by miała nie pisać przecież się nie wstydzi ojca a wręcz jest dumna z ojca jak i z mamy.Nie zgodzę się z opiniami Pań.
    Może popiszemy o kandydatkach Pana Jaszowskiego konkretnie o jednej pisze że mieszka w Dzięgielowie a z tego co wiem mieszka w Ustroniu,uczy w szkole dla rodziców nie ma czasu w trakcie przerwy po zajęciach lekcyjnych ma inne nauczania treningi i.t.p.i tonie w papierach szkolnych.Ma objąć stanowisko derektora szkoły.To ja mam pytanie,kiedy znajdzie czas dla swoich wyborców?Skoro ma tyle funkcji i czy sprosta nowemu wyzwaniu bycia radną.

- - - Dopisano - - -

Droga pani Goleszowianka!
    Skoro jest Pani tak za Panem Jaszowskim to do pani informacji jego banery wyrosły teraz jak grzyby po deszczu.Jeśli chodzi o konfrontacje z rywalami i rzeczową dyskusję to proponuje takie spotkanie wszystkich kandydatów ja też bym popatrzyła i posłuchała co ma do powiedzenia każda/y kandydat/ka na wójta naszej gminy.Chętnie wysłuchała bym i zobaczyła bym wypocin i nerwowego zachowania Pana Jaszowskiego.Bo pozostali kandydaci i kandydatki są opanowani i taktowni.Pozdrawiam
    spokojna.
    to nie tylko taka sytuacja jest u p.Jaszowskiego bo pan Wacławik ma pana Glajcara Rafała,który mieszka w Cieszynie a zameldowany jest w Puńcowie jeżeli chodzi czy będzie miał czas w działaniu w Radzie to osobiście mówię że nie.Co do długów które spłaca nasz obecny wójt za poprzedniego wójta p.WAcławika myślę że to dobrze że chce wyjść jak najprędzej na prostą, ludzie biorą pożyczki ,ale też uczciwie starają spłacić jak najprędzej ,nie wiem czemu ale naszemu wójtowi dostaje się najwięcej batów [w cudzysłowie]za to że je spłaca a ten kto ich narobił startuje jak by się nic nie stało.
    Ostatnio edytowane przez spokojna ; 09-11-2014 o 17:10 Powód: brak podpisu

Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    haha obecny wójt dobry gospodarz, śmiech na sal, obcina i oszczędza na czym sie da byle sobie opinie wyrobić, jaki to on nie jest świetny, że tak dług zmniejszył, ale 300 tys na pare ławek w centrum Dzięgielowa to z kapsy gminy wyszarpał.
    Jaszowski drugi taki, nic tylko kariera mu w głowie, na wójta kandyduje, czyli z obecnym sie nie zgadza, a ze stanowiska nie zrezygnował, skoro mu poglądy nie pasują, karierowicz i tyle. Wacławik przynajmniej ma doświadczenie, i dobrą ekipę radnych ot co!
    Doprawdy dziwnymi drogami chodzą ludzkie myśli: o ile mi wiadomo to 300 tys nie było wyszarpane z budżetu gminy tylko było /jak i wielu innych przypadkach/ dofinansowanie. Takie rzucanie fałszywych informacji świadczy o świadomym wprowadzaniu w błąd i szkalowaniu kandydata. A na marginesie: ciekawe ile parków w poszczególnych sołectwach udałoby się zrobić za jedną fontannę Wacławika ? Czekam na obliczenia i odpowiedź!

- - - Dopisano - - -

Jeszcze tylko dodam tytułem wyjaśnienia Panu bezradnemu /chyba w myśleniu/: Dzięgielów od dawna upominał się o uporządkowanie terenu gminnego w centrum. I postawiono nie tylko parę ławek ale zrekultywowano cały teren pomiędzy przedszkolem, cmentarzem, , przystankiem autobusowym, szkołą i kaplicą katolicką. Posadzono drzewka i krzewy, wykonano chodniki, nowe trawniki, wiatę przystankową i co najistotniejsze miejsca parkingowe , z których mogą korzystać zarówno rodzice dzieci przedszkolnych jak i uczestnicy uroczystości pogrzebowych czy kościelnych. Mało ? W Dzięgielowie odbywają się różne imprezy o szerokim zasięgu np. bieg o Złoty Dzięgiel, rowerowy bike cross, tydzień ewangelizacyjny więc wypada , żeby centrum miało jakiś przyzwoity wygląd bo lokalna społeczność na to zasługuje.
    Ale nabluzgać bezpodstawnie jest łatwiej niż zagłębić się w temat panie bezradny, prawda?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał spokojna Zobacz post
    witam przeglądam naszych przyszłych wójtów i się zastanawiam czy p.Bodak jest taki cwany i czy nas wyborców ma za głupków. czy ja jestem tak upierdliwa? i czepiam się że p.Bodak chcąc zostać wójtem startuje pod inną nazwą nie jako członek PO i a startując do powiatu startuje z listy w PO. Pytam się się pana przewodniczącego PO w GOlESZOWIE. p.Bodaka czy wstydzi się startować na wójta z ramienia PO.

Rzeczywiście jest to ciekawy temat chyba, że czegoś nie rozumiem: np. ox.pl podaje, że p. poseł Gluza wyleciał z PO za kandydowanie na starostę nie z listy partyjnej tylko własnego komitetu więc jak to będzie w przypadku p. Bodaka, też go wywalą?

Szanowna Pani!
    Pan Jarosław Bodak to osoba, która bardzo szanuje wszystkich mieszkańców Gminy Goleszów. Zdaje sobie sprawę z tego, że tutaj mieszkają ludzie o różnych poglądach politycznych. Jego głównym założeniem w tej kampanii było łączenie ludzi, niedzielenie. Uważa to za główne zadanie wójta, by nie tworzyć niepotrzebnych podziałów w społeczeństwie. Budował więc swój komitet wyborczy w oparciu o ludzi o różnych poglądach politycznych. Wszyscy zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, że w gminie jako wspólnocie mieszkańców polityka ma małe znaczenie, tutaj liczy się nowy chodnik, kawałek dobrego asfaltu, a to się świetnie udaje bez polityki. Podjął więc słuszną decyzję, że nie startuje do Gminy pod szyldem PO. Pod względem prawnym mógł to zrobić, ponieważ struktury powiatowe PO nie wystawiły tutaj swojego kandydata na wójta. Wybory do powiatu to już inna bajka. Inna ordynacja wyborcza. Tutaj zaczyna się więc polityka. Proszę p. Jarosław źle nie oceniać, ponieważ jest to typowy społecznik, nie polityk. Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia