Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Temat: Na kogo zagłosujecie?

Cytat Napisał wyborca123 Zobacz post
    Do Dyszolku: to czemu tak się angażujesz w coś co Ciebie nie dotyczy? to takie typowo polskie i żałosne
    Jestem uczulony i ciężko trawię kiełbachę wyborczą
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Wg mnie Bodak to robi tylko dla kasy, bo raczej pojęcia to nie ma o niczym, Jaszowski drugi taki karierowicz, narzekacie na Wacławika, że zadłużył gminę,
    a kto wybudował orlika, gimnazjum w Goleszowie, kto w dzisiejszych czasach robi jakąś inwestycję bez zaciągnięcia kredytu? chyba mafia, nie ma takiej możliwości żeby zrealizować inwestycję bez nakładów finansowych, przy czym budowa kanalizacji w Puńcowie, to nie mała inwestycja, a narzucana z góry ze wzgędu na przepisy unijne. Do 2015 roku w polsce miało być skanalizowanych i doprowadzonych wodociągów 100% gospodarstw, wg danych na koniec roku 2012 było ok 10% kanalizacji i 80% wodociągów zrobionych. Wiec chyba nie każdą gminę stać na taki wydatek. a jak budujesz dom to nie bierzesz na niego kredytu?

Zołza1 coś za dużo wie o Panu Bodakowi, gdzie bywa, co robi, że niby chodzi na komisję, do Hażlacha?A może jesteś jego aystentem?haha
    skąd mamy wiedziec że pomysł funduszu sołeckiego jest Bodaka a nie Jaszowskiego? Może to Bodak podebrał ten pomysł po przeczytaniu programu na stronie internetowej Jaszowskiego i jego komitetu? jakoś nie słyszałem żeby J.B. poruszył ten temat gdzieś wcześniej>?a odpowiadając na Twoje pytanie:wydaje mi się że jeśli Jaszowski nie zgadza się z Glajcarem i jak sam mówi ma inną wizję gminy to startuje na wójta-proste. po to jest demokracja jak sam/sama twierdzisz.
    a co do bezradnego: nie twierdzę że mamy oszczędzac.nie neguję dokonań Wacławika, ale patrząc na niektóre persony z jego komitetu aż się nóż w kieszeni otwiera. przecież to sama banda, była szefowa Gok-u, którą zwolnił Glajcar, a ona zatrudniała całą rodzinę. Pan Madzia, kórego Glajcar zwolnił. A najgorsze to co pisze o osiągnięciach tych kandydatów na radnych, w większości same przekłamania. Wiec jak mam popierac Pana Wacławika, patrząc jakimi ludźmi się otoczyłproszę mi to wytłumaczyc bo nie ogarniam.

Cytat Napisał wyborca123 Zobacz post
    Zołza1 coś za dużo wie o Panu Bodakowi, gdzie bywa, co robi, że niby chodzi na komisję, do Hażlacha?A może jesteś jego aystentem?haha
    skąd mamy wiedziec że pomysł funduszu sołeckiego jest Bodaka a nie Jaszowskiego? Może to Bodak podebrał ten pomysł po przeczytaniu programu na stronie internetowej Jaszowskiego i jego komitetu? jakoś nie słyszałem żeby J.B. poruszył ten temat gdzieś wcześniej>?a odpowiadając na Twoje pytanie:wydaje mi się że jeśli Jaszowski nie zgadza się z Glajcarem i jak sam mówi ma inną wizję gminy to startuje na wójta-proste. po to jest demokracja jak sam/sama twierdzisz.
    a co do bezradnego: nie twierdzę że mamy oszczędzac.nie neguję dokonań Wacławika, ale patrząc na niektóre persony z jego komitetu aż się nóż w kieszeni otwiera. przecież to sama banda, była szefowa Gok-u, którą zwolnił Glajcar, a ona zatrudniała całą rodzinę. Pan Madzia, kórego Glajcar zwolnił. A najgorsze to co pisze o osiągnięciach tych kandydatów na radnych, w większości same przekłamania. Wiec jak mam popierac Pana Wacławika, patrząc jakimi ludźmi się otoczyłproszę mi to wytłumaczyc bo nie ogarniam.
    Tak znam Bodaka, ale też resztę kandydatów na wójta. Tak się składa, że czasami spotykamy się w ramach współpracy w samorządzie. Fajnie się z Panem pisze, ponieważ choć się różnimy to Jest jakaś merytoryczność w tej dyskusji. Odwołam się do gminy Hażlach -to waśnie tutaj 4 lata temu wprowadzono fundusze sołeckie. J. Bodak miał okazję obserwować, jak one działają, ponieważ dość często tutaj bywa. Wiem że był zdegustowany po pewnej komisji, jak Radni z Goleszowa odrzucili te fundusze. Nie jestem asystentem J. Bodaka, nie mniej, jeżeli ktoś ma rację i wiem że tak jest, że jest to prawda to moje sumienie mi każe takiego człowieka bronić. Tylko tyle i może aż tyle. 😊

JA popieram Jaszowskiego, bo uważam że na chwilę obecna jest najlepszym merytorycznie kandydatem na wójta. Jako dzialacz stowarzyszenia miałem przez wiele lat mozliwość współpracowania z nim w wielu dziedzinach i tematach. NAtomiast pozostali Wacławik i Glajcar poza zasiadaniem na fotelu wójta niewieli robili dla dobra społeczności lokalnej. I szanuję Jaszowskiego a to że ma odwage wystartować i życzę mu,żeby wygrał i zaprowadził ład i porządek w tej Gminie. Co do J. Bodaka to trudno powiedzieć jakim byłby wójtem. To że jest radnym nie oznacza, że bedzie umiał zarządzać całą gminą. a że jest znany z rewolucyjnych pomysłów, to obawiam się że nie byłoby to z korzyścią dla Gminy Goleszów.

- - - Dopisano - - -

Jeszcze jedna ważna sprawa, na szczęscie pracuję poza gminą, ale mieszkam w niej, moje dzieci chodzą do goleszowskiej szkoły więc zależy mi żeby było lepiej. Chętnie podyskutuje tu z każdym, ale umowmy się na jedno: poruszajmy temat merytorycznie, komentujemy programy wyborcze kandydatów, ich dotychczasowe osiagnięcia i przygotowanie do zarządzania gminą, a także osoby kandydatów na radnych z poszczególnych komitetów. Bo akurat w tej kwestii uwazam że ekipa Jaszowskiego jest najmocniejsza i są to wszystko nowi kandydaci, znani z działalności róznej w naszej gminie.zapraszam do dyskusji

Bodak zabezpiecza sobie TYŁY I STARTUJE JEDNOCZEŚNIE NA RADNEGO RADY POWIATU.To nazywa się cwaniactwo.Byle gdzie ale niech będzie stołek i kasa.
    Dla mnie to jest zero.

Jaszowski to karierowicz. A co do kandydowania z Glajcarem....sprawa prosta. Ustawka....jak wygra Jaszowski to Glajcar wicewójtem i na odwrót.

Ciekawi mnie jedno? już po raz drugi ktoś pisze że Jaszowski to karierowicz?Zapytam czy bycie wójtem wiejskiej Gminy to wielkie osiagnięcie? Patrząc na poprzednie lata wybory na wójta to był raczej konkurs popularności. Dlatego zachecam Was tu do merytorycznej dyskusji ale widzę że niektorych to przerasta? jakie to żałosne. A więc zbierzmy to do kupy i podsumujmy naszych przyszłych wojtów i ich kompetencje:
    o Paniach kandydatkach nikt nie pisze więc chyba są bez szans
    Pan Bodak-czy zdaniem remusa11 i bezradnego to nie jest przykład karierowicza?. Wszedl do rady powiatu, było mu mało więc startuje na wójta gminy, ale w razie gdyby mu nie wyszło to dorady powiatu tez startuje. Firma mu z tego co wiem klęka, ludzi pozwalniał to co ma do stracenia?wykształcenie-jakieś tam smieszne studia skonczył w ostatnich latach. co zrobił jako radny powiatowy? czekam na konkretne jego działania, ktoś poda?
    Wacławik-byl 2 kadencje, wykształcenia to on za bardzo chyba nie ma, bo przecież w Polsce wójt nie musi mieć, teraz jakimś gospodarstwem zarządza czy coś takiego podobno może powienien zostać przy tych krówkach?długu narobił, teraz starą ekipę chce przywrócić na stołki, jesli on wygra to nic nie będzie lepiej tylko jak dawniej
    Glajcar-były wieloletni kierowca z tego co wiem, był radnym, został wójtem. Zapytam? też karierowicz? co zrobił-zaoszczędził. Co bedzie robil dalej jak wygra? Oszczędzał dalejczy tego chcemy i pozamykanych szkół i przedszkoli? chyba NIE
    i w końcu Jaszowski- po studiach zaczął pracować na gminie naszej, więc całe życie robi w samorządzie. To że został zastepcą to se go Glajcar wybrał bo go widocznie docenił.Studia ma, zresztą poczytajcie na www.tomaszjaszowski.pl i proszę pokażcie mi kandydata z lepszym przygotowaniem merytorycznym, teoretycznym i praktycznym?I teraz odpowiem Panu lub Pani remus11- zapytałm wprost 3 kandydatow na radnych z komitetu Jaszowskiego, czybędzie zamiana stołków z Glajcarem bo takie plotki chodzą po wsi od dawna.Co usłyszalem-"nie ma takiej opcji" to cytat z ich wypowiedzi. Skoro startuje to moim zdaniem nie zgadza się z polityką Glajcara i ma inny pomysł na gminę. Gdyby chciał utrzymac posadkę to lepiej mu było po cichu popierać Glajcara i dalej być zastępcą. akie moje skromne zdanie
    i po raz kolejny odniosę się do remusa11: czy mogę prosić o jakieś merytoryczne wypowiedzi z Twojej strony? poparte argumentami? Przekonaj mnie że inny kandydat jest lepszy to może wtedy na niego zagłosuję, przecież to proste. Ale lepiej pisać pierdoły jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia
    pozdrawiam i czekam na konkrety!
    aha sorki za literówki, ale czas goni

Agitacja trwa w najlepsze. Czyj Ty pr prbujesz tutaj budować? Kolegi? Klienta? Swój?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

do wyborcy : ile Ci za to płacą? Albo inaczej co masz obiecane ?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia