Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 82

Temat: Jaki nowy wójt?

Cytat Napisał Migot_ Zobacz post
    no i po co te złośliwości... czy naprawdę nie stać nas na merytoryczną dyskusję?
    Pieniu a spotkanie p. Sikorskiego się odbyło? bo żadnych info na ten temat nie dało się znaleźć. O spotkaniu z kww s. foltyna dowiedzieć udało mi się tyle że tłumów nie było ale było pozytywnie i rzeczowo. Czy ktoś jeszcze robi jakieś spotkania z mieszkańcami?
    Już wcześniej chciałem/chciałam napisać, że Ty mój drogi Migocie_ jesteś wzorem do naśladowania na tym forum. Obiektywny, wyważony, piszący pozytywne, fajne komentarze, które dużo mądrego wnoszą do dyskusji. Nie jest moim zamiarem kogokolwiek z kandydatów na wójta obrażać. Znam wszystkich. Jednych lepiej, drugich trochę gorzej. Każdego z nich cenię za zaangażowanie i pracę na rzecz naszej Gminy. Nigdy w moich wpisach nikogo z nich nie obrażałam. To prawda, stanęłam w obronie p. Małka, kiedy został pomówiony przez jednego z internautów. Proszę prześledź moje wpisy. Ps. Pieniu sprawił mi ogromną przyjemność nazywając mnie Zołzą, ponieważ ten mój nick z założenia miał być zupełnie przeciwstawny do mojego charakteru, czyli odniosłam jakiś mały sukces 😊 co do spotkań p. B. Małka, w poprzednich wyborach organizował takie spotkania wyborcze. Przychodzilo na nie niewielu wyborców, więc postawił wtedy na kampanię tzw. Door to door. W tych wyborach p. Bogdan Małek prowadzi w podobny sposób swoją kampanię, ponieważ jest bogatszy o tamte doświadczenia i sądzi, że takie bezpośrednie spotkania mają większy sens. Serdecznie Cię pozdrawiam i cieszę się, że jest ktoś taki jak Ty. Super. Fajnie, że mogę z Tobą pisać w sposób inteligentny, na poziomie, na który zasługują inni forumowicze. 😄

nie wiem czy obiektywizm jest moją mocną stroną bowiem tak jak pewnie każdy tutaj kandydat na którego będę głosować został już wybrany. Co do kampanii door to door mam mieszane uczucia w każdym razie do moich drzwi p. Małek jeszcze nie zapukał.
    A z innej beczki - widzę, że p. Krehut w końcu ruszyła z jakimiś plakatami, ale programu nadal brak a p. Szeląg nadal każe na siebie czekać nie traktuje nas zbyt poważnie

Cytat Napisał Zołza1 Zobacz post
    Tutaj Panie Zołza1 ma Pan przedstawiony własny wpis na temat pomówień (art. 111), więc nie proponowałbym o posądzanie kogoś o zrywaniu plakatów. Jeśli ma Pan dowody na przedstawione przez Pana zarzuty pod adresem komitetu Pana Grzegorza Sikorskiego to proszę je przedstawić Policji, a nie wypisywać kłamstw.
    Szanowny Panie - plakaty wyborcze wiszące na tablicach w Gminie Hażlach wszystkich komitetów zostały dziś w nocy zniszczone podczas akcji plakatowania przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Sikorskiego. Wszystkie poszkodowane komitety mają zdjęcia z tej rozróby. Na zdjęciach ewidentnie widać, że plakaty pana Sikorskiego są naklejone na plakaty innych komitetów (nie tylko B. Małka, ale pana Sylwestra Foltyna, PiS-u czy PO). Na słupie w Pogwizdowie naliczono 12 takich samych plakatów pana Sikorskiego. Średnio na jednej tablicy zawieszono po 6 takich samych plakatów. Ja się pytam po co? Dysponuję takim zdjęciem, gdzie 3/4 słupa jest pustego, a pan Sikorski wisi na plakacie B. Małka. Ciekawe dlaczego? Ciekawe po co? Nie można powiedzieć, że nie było TAM pustego miejsca, bo było. Po jaką więc cholerę ktoś zakleja plakat B. Małka, skoro jest tam na słupie wiele wolnego miejsca?. Podobna sytuacja w Hażlachu - tu zaklejono tym razem Elę Stuchlik i Sylwestra Foltyna. W Kończycach dostało się także Wójtowi Karolowi Folwarcznemu. W Zamarskach zaklejono Klaudiusza Zawadę. W Pogwizdowie zaklejono dyr. Kawuloka z PiS-u. Na zdjęciach widać wcześniej zawieszone plakaty, PROSZĘ WIĘC NIE KŁAMAĆ, ŻE WCZEŚNIEJ ŻADNYCH TAM NIE BYŁO, BO BYŁY I SĄ NA TO NIESTETY DOWODY. Nie wystarczyłoby przybić po 1 plakacie na 1 tablicy, jak to robią pozostałe cywilizowane komitety? Wystarczyłoby, ale akcja ta została doskonale przygotowana i przemyślana, by wyrządzić szkodę wszystkim komitetom wyborczym działającym na terenie Gminy. Na koniec powiem tylko tyle, że mam nadzieję, że sytuacja się więcej nie powtórzy. Kolejna taka rozróba skończy się na Policji. PS. proszę o podanie maila, prześlę Panu zdjęcia poglądowe, żeby więcej Pan takich głupot nie pisał.
    ps. 2 podał Pan zły artykuł: tym razem ma zastosowanie kodeks wykroczeń -
    Art. 67.
    § 1. Kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie
    przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub
    też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim
    ogłoszeniem,
    podlega karze aresztu lub grzywny.
    Pozdrawiam.[/QUOTE]

Proszę Pani poświęciłem parę chwil i z tego co zauważyłem to plakaty nie zostały zniszczone przez Komitet Wyborczy Pana Grzegorza, lecz tylko w niewielkiej części zaklejone. Aczkolwiek dzisiaj wróciło wszystko do normy ponieważ ja również posiadam zdjęcia, gdzie Pani zakleiła swoimi plakatami innych kandydatów. To że działa Pani w Platformie Obywatelskiej, nie upoważnia Cię do stosowania kłamstw wobec innych Komitetów. Przedstawiony przeze mnie art. 111 jest jak najbardziej na miejscu ponieważ stosuje Pani kłamstwa oraz pomówienia, a ten art. tego dotyczy. A plakaty wiesza się na tablicy ogłoszeń a nie słupach jak to Pani ujęła zaśmiecając tym samym Naszą piękną Gminę. Jak Pani widzi nikt nie jest anonimowy w Internecie, a nick jak najbardziej do Pani pasuje.

- - - Dopisano - - -

Mieszkańcy Gminy Hażlach nie zagłosują na Panią, a mandaty do Powiatu i tak zgarną Zebrzydowice

1) zamiast wypisywać tutaj art. zgłoście to gdzie tam trzeba i będzie po sprawie,
    2) Zebrzydowice zgarną mandaty bo i nas brakuje jednej sensownej osoby która zebrałaby więcej głosów - kandydacie albo nieznani albo znani z niezbyt dobre strony

Migot_
    W czwartek rozmawiałam z Grzegorzem Sikorskim na temat klejenia plakatów przez jego ludzi z Komitetu. Przeprosił mnie za tą akcję, przyznał się, że zrobili to jego ludzie. Powiedział, że kogoś za bardzo poniosło i obiecał, że się już to nie powtórzy. Przyjęłam przeprosiny. Znam Grzegorza już 8 lat, więc Mu wierzę, wiem, że dopilnuje swoich ludzi przy klejeniu następnych plakatów. Dogadaliśmy się, więc nie widzę potrzeby zgłaszania tego na Policję.
    Co do zgarnięcia mandatów do Rady Powiatu - tutaj nie masz do końca racji. Są sensowni ludzie na tej liście z naszej Gminy. Kiedy rozmawiam z ludźmi, proszę ich po pierwsze o pójście do wyborów ( mamy niższą frekwencję wyborczą w porównaniu z Zebrzydowicami, poza tym nasza Gmina liczy mniej mieszkańców uprawnionych do glosowania), po drugie- proszę Ich o głosowanie na mieszkańca naszej Gminy, a więc niekoniecznie na mnie. Nie mam parcia na władzę. Z natury jestem społeczniczką, która lubi, to co robi. Świat dla mnie nie skończy się po ewentualnie przegranych wyborach. Nie obrażę się na ludzi, nie schowam się w domu, dalej będę robiła to co lubię, czyli będę się angażowała na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Ja do tych wyborów podchodzę z wielką pokorą. Nasi Mieszkańcy mają naprawdę wielki wybór. Oczywiście będzie mi miło i będę bardzo wdzięczna za każdy otrzymany głos, ponieważ cenię sobie ludzi, którzy zauważają moją pracę społeczną. Przyjmuję też słowa krytyki, ponieważ nie mam patentu na mądrość. Z resztą z słowami konstruktywnej krytyki zawsze się liczyłam i liczę. A więc zapraszam na wybory w dniu 16 listopada 2014 r. Pozdrawiam.

- - - Dopisano - - -

Drogi Walkowie!
    Myślę, że się bardzo mylisz w stosunku co do do mnie. Nie mam zamiaru Cię przekonywać, że nie jestem czy jestem Zołzą, ponieważ przekonanego nie przekonam. Przyznam Ci się szczerze, że obecnie nie mam czasu na siedzenie przed komputerem i pisaniem postów z kilkoma osobami (choć podejrzewam, że walkow i pieniu to ta sama osoba) tutaj na forum. Faktycznie - czasami śledzę co tutaj się dzieje, ponieważ ciekawi mnie, co myślą inni na temat wyborów w naszej Gminie. Jak pewnie dobrze wiesz, a wiesz, bo się znamy, że przede wszystkim prowadzę kampanię wyborczą KWW Bogdana Małka, prowadzę kampanię wyborczą KW PO RP, oprócz tego zrobiłam cztery imprezy w październiku, w domu każdego dnia nie ma mnie po kilkanaście godzin. W zasadzie przychodzę się tu wyspać. Nie narzekam, ponieważ sprawia mi to ogromną frajdę. Na koniec - mam ogromną prośbę- pluj na mnie mocniejszym jadem, obrażaj, daj upust swojej fantazji, czekam na więcej negatywnych komentarzy, szargaj moją osobę tutaj na forum, myślę, że wiesz, jak to zrobić, unieś się na wyżyny swojego intelektu, wiem, że potrafisz, czekam na kolejne bardziej twórcze Twoje posty. Dzięki Twojej wspaniałej działalności będę miała jeszcze więcej wyborców i dzięki temu realniejszą szansę na mandat. Dlaczego? Ludzie identyfikują się z osobą, poszkodowaną przez hejterów w internecie, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak to dobrze działa.. Pozdrawiam Ciebie i Zołzę, ponieważ to fajny facet, może babka, faktycznie zbliżona do sztabu, ponieważ dużo wie, ale nie wie wszystkiego. Ps. Uważam sprawę za wyjaśnioną i zamkniętą, nie będę więcej odpowiadała na zaczepki z Twojej strony, ponieważ szkoda mi na to czasu. Pozdrawiam Ciebie, Zołzę i Migota_

Walkow -

Serdecznie Cię pozdrawiam. Myślę, że jak zwykle się pomyliłeś.... Pozdrawiam też p. Sylwię.

Cytat Napisał Sylwia Pieczonka Zobacz post
    Migot_
    W czwartek rozmawiałam z Grzegorzem Sikorskim na temat klejenia plakatów przez jego ludzi z Komitetu. Przeprosił mnie za tą akcję, przyznał się, że zrobili to jego ludzie. Powiedział, że kogoś za bardzo poniosło i obiecał, że się już to nie powtórzy. Przyjęłam przeprosiny. Znam Grzegorza już 8 lat, więc Mu wierzę, wiem, że dopilnuje swoich ludzi przy klejeniu następnych plakatów. Dogadaliśmy się, więc nie widzę potrzeby zgłaszania tego na Policję.
    Co do zgarnięcia mandatów do Rady Powiatu - tutaj nie masz do końca racji. Są sensowni ludzie na tej liście z naszej Gminy. Kiedy rozmawiam z ludźmi, proszę ich po pierwsze o pójście do wyborów ( mamy niższą frekwencję wyborczą w porównaniu z Zebrzydowicami, poza tym nasza Gmina liczy mniej mieszkańców uprawnionych do glosowania), po drugie- proszę Ich o głosowanie na mieszkańca naszej Gminy, a więc niekoniecznie na mnie. Nie mam parcia na władzę. Z natury jestem społeczniczką, która lubi, to co robi. Świat dla mnie nie skończy się po ewentualnie przegranych wyborach. Nie obrażę się na ludzi, nie schowam się w domu, dalej będę robiła to co lubię, czyli będę się angażowała na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Ja do tych wyborów podchodzę z wielką pokorą. Nasi Mieszkańcy mają naprawdę wielki wybór. Oczywiście będzie mi miło i będę bardzo wdzięczna za każdy otrzymany głos, ponieważ cenię sobie ludzi, którzy zauważają moją pracę społeczną. Przyjmuję też słowa krytyki, ponieważ nie mam patentu na mądrość. Z resztą z słowami konstruktywnej krytyki zawsze się liczyłam i liczę. A więc zapraszam na wybory w dniu 16 listopada 2014 r. Pozdrawiam.

- - - Dopisano - - -

Drogi Walkowie!
    Myślę, że się bardzo mylisz w stosunku co do do mnie. Nie mam zamiaru Cię przekonywać, że nie jestem czy jestem Zołzą, ponieważ przekonanego nie przekonam. Przyznam Ci się szczerze, że obecnie nie mam czasu na siedzenie przed komputerem i pisaniem postów z kilkoma osobami (choć podejrzewam, że walkow i pieniu to ta sama osoba) tutaj na forum. Faktycznie - czasami śledzę co tutaj się dzieje, ponieważ ciekawi mnie, co myślą inni na temat wyborów w naszej Gminie. Jak pewnie dobrze wiesz, a wiesz, bo się znamy, że przede wszystkim prowadzę kampanię wyborczą KWW Bogdana Małka, prowadzę kampanię wyborczą KW PO RP, oprócz tego zrobiłam cztery imprezy w październiku, w domu każdego dnia nie ma mnie po kilkanaście godzin. W zasadzie przychodzę się tu wyspać. Nie narzekam, ponieważ sprawia mi to ogromną frajdę. Na koniec - mam ogromną prośbę- pluj na mnie mocniejszym jadem, obrażaj, daj upust swojej fantazji, czekam na więcej negatywnych komentarzy, szargaj moją osobę tutaj na forum, myślę, że wiesz, jak to zrobić, unieś się na wyżyny swojego intelektu, wiem, że potrafisz, czekam na kolejne bardziej twórcze Twoje posty. Dzięki Twojej wspaniałej działalności będę miała jeszcze więcej wyborców i dzięki temu realniejszą szansę na mandat. Dlaczego? Ludzie identyfikują się z osobą, poszkodowaną przez hejterów w internecie, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak to dobrze działa.. Pozdrawiam Ciebie i Zołzę, ponieważ to fajny facet, może babka, faktycznie zbliżona do sztabu, ponieważ dużo wie, ale nie wie wszystkiego. Ps. Uważam sprawę za wyjaśnioną i zamkniętą, nie będę więcej odpowiadała na zaczepki z Twojej strony, ponieważ szkoda mi na to czasu. Pozdrawiam Ciebie, Zołzę i Migota_

Więc pozostaje jedynie pogratulować, że są jeszcze takie osoby które udzielają się społecznie. W przypadku Pana Grzegorza Sikorskiego to Pani postąpiła troszkę zbyt pochopnie opisując sprawę zaklejenia plakatami innych wyborców na swoim profilu Facebooka oraz tutaj na forum (więc jadem, obrażaniem nie zajmuję się ja tylko Pani). Co do mandatów do powiatu to Hażlach jest zawsze zbyt podzielony i dlatego zawsze całą pulę zgarniają Zebrzydowice. Z przykrością stwierdzam, ale nie znam Pienia. Życzę powodzenia w wyborach. Pozdrawiam

Cytat Napisał walkow Zobacz post
    Więc pozostaje jedynie pogratulować, że są jeszcze takie osoby które udzielają się społecznie. W przypadku Pana Grzegorza Sikorskiego to Pani postąpiła troszkę zbyt pochopnie opisując sprawę zaklejenia plakatami innych wyborców na swoim profilu Facebooka oraz tutaj na forum (więc jadem, obrażaniem nie zajmuję się ja tylko Pani). Co do mandatów do powiatu to Hażlach jest zawsze zbyt podzielony i dlatego zawsze całą pulę zgarniają Zebrzydowice. Z przykrością stwierdzam, ale nie znam Pienia. Życzę powodzenia w wyborach. Pozdrawiam
    Drogi Walkowie - Znam Grzegorza już 8 lat. To bardzo mądry, ułożony chłopak, z dużą wiedzą samorządową. Byłam pierwszą osobą, która w niego uwierzyła. Pierwszy raz do RG w Hażlachu startował z KWW "Lepsze Jutro", którego byłam ówczesnym pełnomocnikiem. Później współpracowaliśmy w ramach koła PO RP w Gminie Hażlach. Na jednym z spotkań umówiliśmy się, że będziemy prowadzić kampanię fair, że nie będziemy się atakowali, jako sztaby. W czwartek rano, kiedy zobaczyłam, co się stało, wściekłam się na Grzegorza o to, że nie dotrzymał danego wcześniejszego słowa. Nie mogłam się z nim także skontaktować telefonicznie. Sprawę faktycznie opisałam na Facebooku, ponieważ bardzo mnie takie nielojalne zachowanie zabolało, bo tak tego dnia to wszystko odebrałam. FAKTYCZNIE - zachowałam się być może zbyt pochopnie, ale nie tylko ja, ale także inne sztaby były oburzone. Powiem Ci Walkowie, że tego dnia odebrałam około 10 telefonów od różnych ludzi z terenu Gminy Hażlach z zapytaniem: "co to KUR....A jest". Ludzie byli zdezorientowani, wręcz zdegustowani. Na koniec powiem Ci, że jako doświadczony sztabowiec potwierdzam, że nie musisz się martwić na zapas, ponieważ ta aferka z plakatami nie będzie miała jakieś większego przełożenie na wynik wyborczy. Większość ludzi w naszej Gminie jest już zdeklarowana i wie, jak będzie głosować. Co do mandatu Radnego Powiatowego - myślę, że Gmina Hażlach będzie miała na pewno jeden. Trzeba ludzi aktywizować, by poszli do urn wyborczych, by zagłosowali. Większa frekwencja daje większą szansę na zdobycie tego mandatu. Pozdrawiam.

Cytat Napisał Migot_ Zobacz post
    no i po co te złośliwości... czy naprawdę nie stać nas na merytoryczną dyskusję?
    Pieniu a spotkanie p. Sikorskiego się odbyło? bo żadnych info na ten temat nie dało się znaleźć. O spotkaniu z kww s. foltyna dowiedzieć udało mi się tyle że tłumów nie było ale było pozytywnie i rzeczowo. Czy ktoś jeszcze robi jakieś spotkania z mieszkańcami?
    spotkanie się odbyło, około 18 osób bardzo burzliwa i merytoryczna dyskuja

Serdecznie zapraszam na spotkanie przedwyborcze Sylwestra Foltyna oraz kandydatów do rady Gminy z sołectwa Zamarski (KWW Sylwestra Foltyna), które odbędzie się w środę 12 listopada br. o godz. 17.30 w Zamarskach w Salce Spotkań (budynek OSP).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia