Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Na kogo będziecie głosować?

Jak się znajdzie kandydat na burmistrza, który jest uczciwy, bo legalnie pracuje, to zaraz zaczyna się dyskusja, czy dwa stanowiska jednocześnie można piastować. Ale jeśli ktoś działa w szarej strefie, nie płaci podatków od uzyskiwanych przychodów ( jakby nie było z działalności) to jakoś nikt tego nie widzi (albo nie chce widzieć). Więc jak ma być dobrze skoro są kandydaci w Skoczowie, którzy do końca nie są kryształowi.
    Popieram Panią Gatner

Miałam okazję poznać P. Macurę osobiście a nawet przez jakiś czas pracować w Urzędzie miasta i w życiu bym na nią nie zagłosowała. Jak dla mnie jest za bardzo "potrzepana" słabo zorganizowana i ogólnie raczej woli zajmować się ploteczkami niż pracą. Ale to tylko moje spostrzeżenie..

Niech wygra najlepszy, byle TYLKO nie nauczyciel

Cytat Napisał tomi71 Zobacz post
    ale czy to w ogóle możliwe? być burmistrzem i jeszcze dyrektorem, czy jakimkolwiek innym pełnoetatowym pracownikiem?

wg mnie to niemożliwe, bo nie do pogodzenia ...P. Malik chyba musiał się (oficjalnie) wymiksować ze Sparu, kiedy wygrał wybory.

Ja zagłosuję na Beatę Macura ...nauczycieli mam dość w rządzeniu (niech się rządzą w szkole) - to dwóch odpada (Gatner i Brudny), P. Ruckiego też nie widzę już w tym miejscu, bo patrzy na Skoczów przez pryzmat Pogórza ...a P. Sitko? to "Tymiński" tych wyborów.
    P. Macura jest na miejscu, wie co w trawie piszczy, a jak nie może sobie z czymś poradzić to szuka takich co Jej pomogą ...czyli ma dystans do siebie,a to też się liczy.
    O tym jaki dystans ma do siebie p. Macura najlepiej świadczy fakt, że na jej facebookowej stronie komentarze są usuwane. Można tylko łaskawie "lajkować".Poza tym uważam, że to nieuczciwe, iż ta pani nie chwali się faktem, że kandyduje równocześnie do Rady Powiatowej z ramienia
    Platformy Obywatelskiej.

- - - Dopisano - - -

A ja nic nie napiszę, oceńcie sami...

Co Wy gadacie? Po wyborze na burmistrza trzeba wystąpić u pracodawcy o bezpłatny urlop, na który pracodawca może się zgodzić. Ale funkcja burmistrza to jest normalny stosunek pracy, nie da się jednocześnie pracować jako dyrektor szkoły. Kto pod tymi nickami tu pisze? Przedszkolaki?

W Skoczowie na nikogo, w Polsce mało kto w rządzie zasługuje na głos, a co dopiero tutaj, w małych miastach i wsiach.

A co powiecie na p. Mirosława Sitko? Wydaje mi się że to osoba, której można byłoby dać szansę... W porównaniu z resztą kandydatów...

Skoczów
    Wpisów
    18
    wiecie co? ...na plakacie wszystko wygląda pięknie a jak staniesz koło takiego Sitko ...to już wiesz że nie zagłosujesz ...czar pryska nim się odezwie
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Moim zdaniem walka będzie między Rucki a Brudny

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia