Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Wasi faworyci na urząd burmistrza? typy?

Wasi faworyci na urząd burmistrza? typy?

Kto ma szansę na stanowisko burmistrza?

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał Natasza Gorzołka Zobacz post
    Kto ma szansę na stanowisko burmistrza?
    Szansę ma każdy kto kandyduje na stanowisko burmistrza, no chyba, że się mylę
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Ja mam nadzieje że pozostanie na stanowisku Burmistrz Szarzec bo lepszego nie znajdziemy. Jest jak najbardziej kompetentny, zna problemy miasta i pomaga mieszkańcom. Sama potrzebowałam pomocy w rozwiązaniu problemu z sąsiadem i granicą działek i burmistrz po mojej interwencji rozwiązał problem. Stawia na turysteke, dba o miasto i jego mieszkańców, mój głos oddam na P. Szarca.
    Ostatnio edytowane przez Natasza Gorzołka ; 17-10-2014 o 09:32 Powód: Przeniesiono post, o którym była mowa

Jeżeli załatwienie komuś prywatnej sprawy przez burmistrza jest argumentem żeby na niego głosować to gratuluję.

To nie jest załatwienie prywatnej sprawy lecz rozwiązanie problemu pomiędzy sąsiadami. Gdyby pracownia geodezyjna z Wisły nie narobiła dziadostwa to by tego problemu nie było.

Prócz nazwiska obecnego burmistrza, Ireneusza Szarca, PKW podaje jeszcze dwóch kandydatów:
    KLUZ Artur zam. Ustroń, wiek: 43 KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
    SZWARC Jan zam. Ustroń, wiek: 68 KWW Twój Ustroń
    Co myślicie o nich? Z tej trójki kogo poprzecie?

Moim skromnym zdaniem to Pan Szwarc już miał okazję i nie wykazał się niczym poza sprzedażą działek, a jako poseł tym bardziej niczym nie pomógł Ustroniowi więc temu panu na wstępie należy podziękować. Artur Kluz - człowiek młody ale jeszcze pozytywnej opinii nie słyszałem. Poza tym w Wiśle poprzedniej kadencji burmistrzem był nauczyciel i nic dobrego dla Wisły nie zrobił, może lepiej niech pozostanie w szkole - bo przejść z 18h etatu na 40h tygodniowo to spory przeskok.
    Ireneusz Szarzec znany jako burmistrz nie mam do czego się przyczepić. Jest osobą kompetentną i godną by pełnić dalej stanowisko burmistrza.
    Chyba lepiej zrobić przetasowania w radzie miejskiej i podziękować osobą, które blokują niektóre nowe pomysły w Ustroniu.
    Ostatnio edytowane przez lostti ; 21-10-2014 o 22:21

re.

Cytat Napisał lostti Zobacz post
    Moim skromnym zdaniem to Pan Szwarc już miał okazję i nie wykazał się niczym poza sprzedażą działek, a jako poseł tym bardziej niczym nie pomógł Ustroniowi więc temu panu na wstępie należy podziękować. Artur Kluz - człowiek młody ale jeszcze pozytywnej opinii nie słyszałem. Poza tym w Wiśle poprzedniej kadencji burmistrzem był nauczyciel i nic dobrego dla Wisły nie zrobił, może lepiej niech pozostanie w szkole - bo przejść z 18h etatu na 40h tygodniowo to spory przeskok.
    Ireneusz Szarzec znany jako burmistrz nie mam do czego się przyczepić. Jest osobą kompetentną i godną by pełnić dalej stanowisko burmistrza.
    Chyba lepiej zrobić przetasowania w radzie miejskiej i podziękować osobą, które blokują niektóre nowe pomysły w Ustroniu.
    To prawda , SZANUJ SZEFA SWEGO BO MOŻESZ MIEĆ INNEGO . Myślę iż do obecnego Burmistrza nic nie mamy , ale radę miasta trzeba wymienić od podstaw . I nowymi ludźmi zacząć nowy etap zarządzanie miastem z obecnym gospodarzem.Zastępca Burmistrza też do wymiany mamy zastrzeżenia , myślę iż gospodarz kogoś innego dobierze sobie w nowej kadencji .

Dzielnica Jelenica

- - - Dopisano - - -

Prócz nazwiska obecnego burmistrza, Ireneusza Szarca, PKW podaje jeszcze dwóch kandydatów:

To prawda , SZANUJ SZEFA SWEGO BO MOŻESZ MIEĆ INNEGO . Myślę iż do obecnego Burmistrza nic nie mamy , ale radę miasta trzeba wymienić od podstaw . I nowymi ludźmi zacząć nowy etap zarządzanie miastem z obecnym gospodarzem.Zastępca Burmistrza też do wymiany mamy zastrzeżenia , myślę iż gospodarz kogoś innego dobierze sobie w nowej kadencji .

Dzielnica Jelenica

- - - Dopisano - - -

Dzielnica Jelenica

- - - Dopisano - - -

jak to kto ? To prawda , SZANUJ SZEFA SWEGO BO MOŻESZ MIEĆ INNEGO . Myślę iż do obecnego Burmistrza nic nie mamy , ale radę miasta trzeba wymienić od podstaw . I nowymi ludźmi zacząć nowy etap zarządzanie miastem z obecnym gospodarzem.Zastępca Burmistrza też do wymiany mamy zastrzeżenia , myślę iż gospodarz kogoś innego dobierze sobie w nowej kadencji .

Dzielnica Jelenica

Niestety moja ocena tego burmistrza jest negatywna. W naszym przypadku okazał się figurantem, który nie ma własnego zdania a bardziej jest wykonawcą decyzji innych osób. Dobrze czuję się w wręczaniu nagród, wyróżnień na koniec roku szkolnego itp. spraw. Reprezentuje pewną grupę osób i dba o ich interesy. Jedni czekają pół roku na załatwienie sprawy inni załatwiają w parę dni. Jedyną formą obrony jest w pismach jest wysyłanie z każdym problemem administracyjnym do sądu. Nie może samodzielnie podjąć decyzji, bo musiałby uderzyć w interesy "kolesiów" a tak zawsze można powiedzieć to nie ja to sąd nakazał. Proszę się zastanowić dlaczego w ostatnim okresie na łamach gazety ustrońskiej nie ma negatywnych zapytań do burmistrza lub listów do redakcji? Słyszy się zewsząd o tzw. kolesiostwie, układach, więc chyba po 12-stu latach jest potrzeba zmian. Nie będę na obecnego burmistrza głosował, bo udzieliłbym poparcia osobom, które nie startują. Życzę innym mieszkańcom Ustronia aby na waszej drodze nie stanęła grupa pewnych interesów, bo wtedy dowiecie się kim jest Szanowny Pan Burmistrz.

Zachęcam do obejrzenia debat z udziałem kandydatów na radnych oraz burmistrzów w mieście Ustroń które miały miejsce w ostatnim czasie w MDK Prażakówka, nagrania z tych debat można znaleźć pod adresem: www.debata.interbeskidy.net

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia