Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Temat: Całodobowa warta moderacji?

Całodobowa warta moderacji?

Od długiego czasu dodaję ogłoszenia które nieco naginają regulamin (reklamowanie drobnej usługi w darmowych)
    Jak dotąd nie było z tym większego problemu. Ale ostatnio zauważyłem diametralne zmiany, każde dodane przeze mnie ogłoszenie które teoretycznie powinno być jako płatne jest po krótkim czasie usuwane, niezależnie od pory. Nawet w nocy o godz 1;46 dostałem meila cyt;
    "Drogi Użytkowniku Portalu Ox.pl,
    z przykrością informujemy, że Twoje konto na Portalu Ox.pl zostało zablokowane, gdyż Twoje ogłoszenia po raz kolejny naruszały regulamin. Aby odblokować konto skontaktuj się z administratorem: konto@ox.pl"

Zastanawia mnie kto informuje i to wykonuje? czy zatrudnieni są moderatorzy renciści albo studenci na całodobową "wartę"?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Czy to ważne kto usuwa?, ważne że pilnują porządku.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszyn
    Wpisów
    6
    No nie wytrzymam Gościu łamie regulamin i ma pretensje, że ktoś tego pilnuje! No koniec świata....

Zostałeś dodany do blacklisty za spamowanie. Dobrze Ci tak.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    No nie wytrzymam Gościu łamie regulamin i ma pretensje, że ktoś tego pilnuje! No koniec świata....
    Wow tego awatara to żeś se sam przerobił, czy ci ktoś pomagał?

Za reklame sie płaci
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

powinnismy zalozyc wątek z linkami do najlepszych tematów na forum, takich perełek jak ta. i ten temat wkleić jako pierwszy....haha!

A skąd taka zawiść że ogłoszenia daję za darmo? Mam dopłacac do interesu, gdy dochód z tego ogłoszenia wynosi kilkadziesiąt zł na 2-3 miesiace. Jedno konto jak mam zablokowane po czasie to zakładam kolejne z którego wstawiam ponownie ogłoszenia. Proste? Więc szkoda nieprzespanych nocy temu "wartownikowi" na wyłapywanie moich ogłoszeń, gdyż będą sie systematycznie pojawiały na nowo. A może to któryś z w/w was jest tym dorabiającym [cenzura] na rencie albo studencikiem który jest "zatrudniony" w moderce, bo nie wierze aby admin sie zreflektował i 24/24h siedział przy kompie.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 13-10-2014 o 11:08

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał lolek13 Zobacz post
    A skąd taka zawiść że reklamuję sie za darmo? Więc może to któryś z was jest tym [cenzura] na rencie albo studencikiem który jest "zatrudniony" w moderce, bo nie wierze aby admin sie zreflektował i 24/24h siedział przy kompie.
    Nie zawiść, tylko załamka... Jak można mieć pretensje do moderatora o to, że usuwa ogłoszenia niezgodne z regulaminem?

P.S. Jak chcesz wyzywać, to musisz sobie ustawić płeć piękną w profilu.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 13-10-2014 o 11:09

Tylko zakładając wątek podkreśliłem to że wcześniej nic nie kasowano lub sporadycznie sie to zdarzało, a teraz nagle pilnująca armia sie zebrała czy admin sie obudził?
    Tak jak pisałem;
    - o godz 1;46 zostało usunięte moje ogł. i blokada konta. A zmiany takie zauważyłem od kilku dni, w tym tygodniu to moje szóste albo siódme konto bo ciągle jakaś menda siedzi i pilnuje, czego wczesniej nie było.
    Ostatnio edytowane przez lolek13 ; 12-10-2014 o 12:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia