Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Temat: Całodobowa warta moderacji?

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał lolek13 Zobacz post
    Jedno konto jak mam zablokowane po czasie to zakładam kolejne z którego wstawiam ponownie ogłoszenia. Proste? Więc szkoda nieprzespanych nocy temu "wartownikowi" na wyłapywanie moich ogłoszeń, gdyż będą sie systematycznie pojawiały na nowo.
    Po takiej deklaracji założyłbym ci bana na IP.

Chętnie by to zrobili, z tym że mój I.P jest dynamiczny, zmienny wiec nie ma takiej opcji. Zresztą tu nie banują IP

Tylko zakładając wątek podkreśliłem to że wcześniej nic nie kasowano lub sporadycznie sie to zdarzało, a teraz nagle pilnująca armia sie zebrała czy admin sie obudził?
    Tak jak pisałem;
    - o godz 1;46 zostało usunięte moje ogł. i blokada konta. A zmiany takie zauważyłem od kilku dni, w tym tygodniu to moje szóste albo siódme konto bo ciągle jakaś menda siedzi i pilnuje, czego wczesniej nie było.
    Na Twoje nieszczęście poziom Twojej niewiedzy pozwala oxowi skutecznie i bez wysiłkuz Tobą walczyć. Renciści przy komputerze w nocy, dobre
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Raczej bezskutecznie bo powracam jak bumerang.
    Konta mam już z góry pozakładane na zapas.

Raczej byś chciał ale się skończyło
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Skończyło sie tylko trwałe wstawianie ogłoszeń do póki emeryt/studencik sie nie wypali tą rutynom. Bedzie znów tak że jak dodam ogłoszenie to zostanie ono na dobre, tak jak to bywało dawniej.

Nie znudzi mu sie...uwierz
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Raczej bezskutecznie bo powracam jak bumerang.
    Konta mam już z góry pozakładane na zapas.
    Skąd my to znamy. Domyślam się od kogo brałeś lekcje w sprawie tych dodatkowych kont.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

pierwszy raz spotykam sie sie ze spamerem, który sie tym chwali
    i co z tego że wcześniej ogloszenia nie znikały? teraz znikają. to spadaj na portal, który jeszcze rencistów (albo krasnoludków) nie zatrudnia

czeluściach foruma
    Hehe, pochwal się swoją działalnością pokaż nam to swoje ogłoszenie

I raczej bym podejrzewała jakiś program niż krasnoludki, tfu, rencistów czy emerytów I dobrze tu wszyscy piszą..."chwalić" się to nie masz czym

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia