Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Całodobowa warta moderacji?

czeluściach foruma
    Nie wścibskość tylko chęć utarcia Ci nosa Darmowe ogłoszenia, niezgodne z regulaminem brać, do tego narzekać na moderację, a odwagi cywilnej brak. Ja bym się ze wstydu zapadła pod ziemię. Co innego ktoś prywatny kto coś chce opchnąć a co innego firma.... Nieładnie Chciałoby się powiedzieć: Ty dziadu, że też umiesz w lustrze sobie w oczy spojrzeć....

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Nie wścibskość tylko chęć utarcia Ci nosa Darmowe ogłoszenia, niezgodne z regulaminem brać, do tego narzekać na moderację, a odwagi cywilnej brak. Ja bym się ze wstydu zapadła pod ziemię. Co innego ktoś prywatny kto coś chce opchnąć a co innego firma.... Nieładnie Chciałoby się powiedzieć: Ty dziadu, że też umiesz w lustrze sobie w oczy spojrzeć....
    Dokładnie, gościu jest daremny. W pewnym sensie kradnie i narzeka, że mu sie kradzież utrudnia. Koniec świata...

Ty dziadu, że też umiesz w lustrze sobie w oczy spojrzeć....
    To jest pionek, dej mu Boże.
    Ciekawe, że ci co kradną miliony potrafią przed lustrem stanąć i sobie w oczy spojrzeć a jest ich wielu.
    Nie karmię trolli !

Bo ukradli miliony
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Nie wścibskość tylko chęć utarcia Ci nosa :
    Przeglądając twoje posty które sa pisane o każdej porze, można wywnioskować że jesteś osobą bezrobotną. Zamiast pałać zawiścią do drugiego człowieka też pomyśl i otwórz swój interes lub poszukaj sobie pracy. To że sie ogłaszam za darmo nie znaczy że oszukuje skarb państwa, ani biedaków z ulicy.

Więc skąd taka zawiść i zazdrość? Tak jak ktoś już wyżej napisał "zwykły pionek" i to dokładnie odzwierciedla moją działalność, jestem zwykłym szarakiem ciułającym jak tylko się da. Nie bulę każdorazowo 7 zł za 3 pkt, żeby dodać ogłoszenie które po kilku godzinach zostaje niezauważone pośród masy innych, bo uwierzcie że z tego niewiele jest pożytku, może jedna osoba na miesiąc zadzwoni do mnie z OX'owego ogłoszenia. Więc trudno abym dopłacał do interesu.

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Dokładnie, gościu jest daremny. |
    Daremne jest trolowanie w na forum. Wiem, przeglądnąłem trochę twoich postów, są niemalże pisane o każdej porze, często złośliwym tonem. Jest ich masa, część pisana dla zabicia nudy.
    A nie pomyślałeś czym jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej. To nie jest takie proste, są spore koszty podatków i ZUS. Nie zawsze jest tak jak sie chce aby było, więc to że człowiek oszczędza na ogłoszeniach to chyba nie katastrofa?

- - - Dopisano - - -

Jeśli takie proste by było założyć firmę i ją prowadzić z dochodem, to wszyscy by sobie pozakładali zamiast narzekać tu i ówdzie że ten taki a owaki.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    To jest pionek, dej mu Boże.
    A tak na koniec, dzięki za słowa.
    Ostatnio edytowane przez lolek14 ; 06-11-2014 o 07:00 Powód: xxxx

Lolek, zamiast przeglądać posty innych użytkowników i kombinować z darmowymi ogłoszeniami, weź się do pracy. Nie szkoda Ci czasu? Temat zamykam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia