Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Dziwactwa

Dziwactwa

Co jakiś czas znajduję dziwne zdjęcia, z którymi chętnie się podzielę.. Oto jedne z nich:
    http://fishki.net/comment.php?id=91087
    http://www.joemonster.org/art/17415/Co_to_byl_za_slub_

Co o tym myślicie? A może ktoś z was coś podobnego sobie zafundował?

No cóż, kwestia gustu...
    Ja nigdy bym sobie nie zrobiła tatuażu, bo mi się nie podoba, a poza tym, z czasem mógłby się znudzić lub zdezaktualizować i klops! A te monstrualnych rozmiarów "kolczyki" w uszach wyglądają strasznie, na sam widok bolą mnie uszy
    P.S. Facet z logo Nike zamiast brwi wymiata

sa rozne "hobby" haha. Co niektorzy na tych fotach to straszą,no ale coz.
    A ten kolo z tymi brwiami jest niezly.
    Jendrus zrobisz sobie takie ?

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    jasne,że zrobię,przecież widzę,że lubisz haha ha masz upodobania!
    coś mi się ,że z tym nałogiem to kolega trafił ha ha ha

Może to przejaw jakiejś homofobii ale trudno - niektórzy ludzie są fest .
    Ostatnio edytowane przez pat15 ; 03-07-2011 o 22:09 Powód: Proszę pisać kulturalniej.

Cytat Napisał Michał Zobacz post
    O kurcze :/
    Jeśli to kobieta to tak się zastanawiam, czy nie jest jej głupio jak zostanie zaproszona na jakiś ekskluzywny wieczór i dostaje np. od zapraszającego sukienkę bez pleców, żeby pięknie się zaprezentować... A może w sumie tym osobom o to chodzi żeby zwrócić na siebię uwagę wszystkich ludzi dookoła?

smutne te dziwactwa; i przerażające, co człowiek jest w stanie zrobić z własnym ciałem, by zaznaczyć swą indywidualność / nieprzeciętność?

ps. kręci Was oglądanie takich zdjęć?

Cytat Napisał kalafiorrr Zobacz post
    ps. kręci Was oglądanie takich zdjęć?
    Pewnie ludzi, którzy coś takiego sobie robią, kręcą te zdjęcia Dla mnie jest to tylko 'ciekawostka' co człowiek jest w stanie sobie zrobić. Swoją drogą ty oglądasz tylko to co Cię kręci? (choć nie wiem jak mam rozumieć Twoje 'kręci', jako 'podnieca'? czy jako 'bawi'?)

Uprawnienia