Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Posty widmo

Posty widmo

Zauwazyłam, że od jakiegoś czasu pojawiają się informacje o nowym poście ale gdy sie chce go przeczytać to on nie istnieje.

Na przykład wczoraj w temacie "Czystość przedmałżeńska" użytkownik aleks. dodał post. Za pierwszym razem gdy weszłam go przeczytać był ale ze względu na jego długość zostawiłam go sobie do przeczytania na później. Gdy weszłam na temat kolejny raz po poście śladu nie było ale w dziale widniała informacja, że w temacie o czystości ostatni post jest napisany przez użytkownika aleks.

W koszu go nie ma, w temacie też więc gdzie się podział?

Poszedł do sprawdzenia i pewnie nie zostął dopuszcozny do obiegu
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Poszedł do sprawdzenia i pewnie nie zostął dopuszcozny do obiegu
    Gdyby tak było to nie pojawiłby się przed sprawdzeniem. Sama miałam przypadki kiedy mój post był poddawany sprawdzeniu i nie pojawiał się przed tym w temacie.

No to nie poszedł do sprawdzenia i dlatego został usunięty.

Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    No to nie poszedł do sprawdzenia i dlatego został usunięty.
    Więc powinien być w koszu a go tam nie ma.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    "Poszukiwacze zaginionego wpisu"

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    "Poszukiwacze zaginionego wpisu"
    trzeba taki temat założyć
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Obstawiam, że posty, których przyczyny usunięcia są, delikatnie mówiąc, dyskusyjne na wszelki wypadek nie trafiają do kosza.

Forum ma mechanizm, który zapobiega m.in duplikowaniu postów. Z tego co widzę post o którym piszecie trafił automatycznie do moderacji, ale inny taki sam został opublikowany. W koszu nie ma nic, bo nic nie zostało usunięte - przynajmniej ja nic o tym nie wiem.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    a co się dzieje z postami które trafiły z automatu do moderacji? I na jakiej zasadzie tam trafiają?
    Napisałam kiedyś taki post, zupełnie przyzwoity ......i przepadł na zawsze...

A druga sprawa, to duplikowanie postów to cosi szwankuje.....bo ostatnio samo forum generowało takowe....

I trzecia sprawa, co jest przyczyną tzw. "mulenia" forum? Często się to zdarza ostatnimi czasy.....idzie serca dostać...

- - - Dopisano - - -

i tego posta aleksa tam ni ma

Uprawnienia