Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Posty widmo

Cytat Napisał Marcin K. Zobacz post
    Forum ma mechanizm, który zapobiega m.in duplikowaniu postów. Z tego co widzę post o którym piszecie trafił automatycznie do moderacji, ale inny taki sam został opublikowany. W koszu nie ma nic, bo nic nie zostało usunięte - przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
    Skoro ten drugi został opublikowany to dlaczego go nie ma? Autor też domaga się wyjaśnienia więc pewnie nie dostał żadnej informacji.

Już jest, sprawę wyjaśniłem w omawianym wątku.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    a moje poboczne pytania?

myślę że nie tylko ja chciałabym to wiedzieć.....

Cytat Napisał Marcin K. Zobacz post
    Już jest, sprawę wyjaśniłem w omawianym wątku.
    Dziękuję

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    a co się dzieje z postami które trafiły z automatu do moderacji? I na jakiej zasadzie tam trafiają?
    Forum, jako program, posiada pewne wbudowane mechanizmy antyspamowe, które automatycznie sprawdzają post i może on trafić do moderacji.
    A druga sprawa, to duplikowanie postów to cosi szwankuje.....bo ostatnio samo forum generowało takowe....

I trzecia sprawa, co jest przyczyną tzw. "mulenia" forum? Często się to zdarza ostatnimi czasy.....idzie serca dostać...
    A to jest wynik chwilowego zwiększenia obciążenia serwera, między innymi z tego powodu nie można w dowolny sposób zwiększać limitów ilości wiadomości w skrzynce użytkowników, rozmiarów obrazków itp.

Uprawnienia