Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Zobacz wyniki ankiety: Kto zostanie burmistrzem Cieszyna?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ANDRUKIEWICZ Mariusz Waldemar

8 15.69%
  • HEROK Krzysztof Tomasz

14 27.45%
  • ŁABAJ Danuta Monika

12 23.53%
  • MACURA Ryszard Arkadiusz

10 19.61%
  • SZCZUREK Mieczysław Jerzy

7 13.73%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: [ANKIETA] Kto zostanie burmistrzem Cieszyna?

Myślę, że każdy kandydat powinien także przedstawić nazwiska osób, które planuje zatrudnić jako swoich zastępców. To dosyć istotna informacja.

Proponuję zagłosować na kobietę tym razem po Skoczowie widać że warto 10 lat rządziła kobieta i porządek jak nic

Ja na Pana Ryszarda Macure. Uczył mnie w szkole średniej i wiem, że to jeden z najuczciwszych ludzi jakich poznałam. Ponadto posiada odpowiednie wykształcenie i doświadczenie.

Też był moim nauczycielem ale czy to na pewno dobry wybór? Jakie są jego osiągnięcia jako wieloletniego polityka samorządowego?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Boniek był dobrym piłkarzem a trenerka nie bardzo mu wyszła, żeby nie było tak samo z tym nauczycielem , nie wiem czego uczył ? WF ?

Uprawnienia