Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Notebook/Netbook

Ja 4 lata temu kupiłam HP w http://www.notebooki.pl/promocje/ Teraz już jest trochę nie 'na czasie' ale spełnia moje wymagania.
    W tym sklepie notebooki.pl mieli najlepszą cenę wówczas, jak jest teraz to ciężko powiedzieć bo nie śledzę tego, ale może znajdziesz tam też coś dla siebie.

Niestety na notebooki.pl ceny mają niewspółmiernie wysokie. Chyba zdecyduję się na x-kom.pl. Jeszcze tylko sprawdzę Optimal

---------- Post dodany o 20:49 ---------- Poprzedni post dodany o 20:45 ----------

Optimal też odpada cenowo.

1.Jeśli chcesz koniecznie kupić w necie z przesyłką kurierską to koniecznie wybierz gwarancję door-to-door i przeczytaj warunki przyjęcia sprzętu do naprawy w serwisie producenta. Bo możesz nieźle wtopić jeśli będziesz płacił za wysyłkę do serwisu.
    2.Odradzam tanie produkty Acer, niestety jeśli nie masz potwierdzonych pozytywnych opinii użytkowników jakiegoś wybranego modelu to nie polecam. Znam sprzedawców, co się wycofali ze sprzedaży sprzętu tej marki
    3.Lepiej pójść do tego optimala i się mocno potargować, przypuszczam, że zrobią podobną cenę do tej z allegro+przesyłka, oni są długo na rynku i pewnie mogą ściągnąć prawie każdy model na życzenie
    4.mądrze się tutaj, bo niedawno sam pytałem i zgłębiałem temat zzakupów przez neta
    5.ja jednak wolę obejrzeć osobiście i pomacać sprzęt który kupuję,
    6. Internet i multimedia są obecnie mocno rozwinięte i trzeba mieć w miarę sprawną maszynę, więc lepiej odpal sobie u sprzedawcy tego laptopa i zobacz czy Ci odpowiada szybkość działania

jonasz74, już kupiłem Acer Aspire One 722. Wybrałem go, bo w tym przedziale cenowym nie miał konkurencji. W środku dwa rdzenie (nie są super szybkie ale o wiele szybsze niż modele w ofercie cieszyńskiego Media-Experta w tej samej cenie), 2gb ram ddr3, 500gb hdd i matryca 11.6".
    Netbook jest dla siostry, dlatego doszedłem do wniosku że taki config jest w sam raz dla jej potrzeb (wybraliśmy netbooka a nie mniejszego notebooka bo siostrze zależało żeby był mały) - netbook radzi sobie całkiem nieźle z włączonym Aero w Win7 (ku mojemu zaskoczeniu), Winampem, Firefoxem z kilkoma zakładkami w tym strony we flashu - wszystko naraz.

Tak jak mówisz, ja również wolę sam pomacać przed zakupem dlatego pojechałem do najbliższego sklepu X-Koma i kupiłem osobiście. Klawiatura doskonale spasowana, nic nie trzeszczy. Dźwięk czysty, matryca cała bez trupów.

Jeśli chodzi o renomę Acera, wierz mi też podchodziłem sceptycznie bo od dawna mam w głowie, że Acer to szajs. No ale tutaj Acer mnie zaskoczył. W internecie jest mnóstwo pozytywnych opinii dot. tego modelu (jest następcą modelu 522), ładnie wygląda i ma niezłe bebechy biorąc pod uwagę jego gabaryty i cenę. Zapowiada się nieźle. Jeśli nie będzie awaryjny to oceniam ten zakup 10/10 pod względem jakości wobec ceny.

Uprawnienia