Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Kopie robocze wiadomości

Kopie robocze wiadomości

Sugeruję utworzenie dodatkowego folderu "kopie robocze" obok folderu "skrzynka odbiorcza" i "wysłane" w którym można zapisywać wiadomości przed wysłaniem oraz oczekujące na zwolnienie miejsca w skrzynce adresata.

Uzasadnienie:

Bywa, że po wyprodukowaniu obszernej wiadomości oczom autora ukazuje się komunikat o przepełnionej skrzynce adresata. Powstaje wtedy problem co zrobić z owocem naszej twórczości aby nie zaprzepaścić poświęconego czasu i ulotnych myśli które już zostały wyklepane na klawiaturze. Można oczywiście skopiować tekst i zapisać na dysku, ale, przynajmniej u mnie, późniejsze odszukanie takiego pliku w twórczym dyskowym bałaganie, pośród innych zapisanych na szybko plików, jest co najmniej kłopotliwie. Znacznie wygodniejsza była by możliwość zapisania takowej wiadomości jednym kliknięciem w folderze kopie robocze.

Rozumiem, że ograniczenie liczby wiadomości ma konkretne uzasadnienie (pewnie związane z pojemnością serwera), aczkolwiek stworzenie dodatkowego folderu chyba nie jest problemem, a wiadomości zapisane w tym folderze mogą tak, jak pozostałe zmniejszać ilość dostępnego miejsca.

P.S. Nie wiem, czy takowa sugestia już kiedyś się pojawiła (nie szukałem, przepraszam za lenistwo), jeżeli tak to proszę Pana Marcina o usunięcie tego tematu lub połączenie z tamtym.
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 22-10-2014 o 12:18
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

dobry pomysł
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Utworzenie folderu "kopie robocze" uważam za zbędne, powstanie znowu dodatkowe obciążenie servera a możliwości naszych kompów bądź lapków są nieograniczone, ja przed każdym kliknięciem wyślij wiadomość markuje to co napisałem i kopiuje (do pamięci komputera). Jeżeli dana osoba ma przepełnioną skrzynke to otwieram word dokument i tam zapisuje tekst.

Zgadzam się i popieram chociaż na 5 kopii roboczych, w momencie jak coś nie da się wysłać.

Malko wybacz, wiem że to przeze mnie ten temat powstał
    Już czysto i pachnie

a jak ktos ma duzo czasu to se moze otwierac worda kopiowac wklejac - ja bym wolała żeby mi się to automatycznie zapisywało w roboczych.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Nie musi automatycznie się zapisywać, wystarczy folder i przycisk do zapisywania w tym folderze .

Cytat Napisał bebok2506 Zobacz post
    Malko wybacz, wiem że to przeze mnie ten temat powstał
    Temat od dłuższego czasu chodził mi po głowie, ale czuj się wyróżniona bo twój przypadek był dla mnie natchnieniem i bodźcem do działania
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 22-10-2014 o 12:33
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

no albo tak

A to też czerwony !

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Jak nie mam czasu to nie piszę, nie kopiuję i nie wklejam, wystarczy wszystkie wiadomości przenieś do folderu i po problemie, nie tylko ja nie mam takich problemów, nie zmieniajmy tego co dobre, bo później się okaże że ox muli.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OX-a muli bo wklejacie duże obrazki.

Propozycja Malko dobra Jestem za

Btw czemu mi się wysłane nie zapisują?

Jak obrazki to linki...linki mulą
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia