Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 244

Temat: Promocje bankowe

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    W żywą gotówkę nie chce mi się wierzyć.
    Poczytaj o programach rekomendacyjnych np aliorbanku. Z synca dostałem 50zł ja i osoba, która otwierała z mojego linka konto. Są różnego rodzaju programy partnerskie banków gdzie można coś dostać. Ba... Niektórzy żyją z programów partnerskich i to na całkiem wysokim poziomie Osobiście znam jednego gościa, którego dochody z tytułu programów partnerskich/rekomendacyjnych sięgają od 3-6 tyś zł miesięcznie.

Oczywiście w różnych programach są różne warunki do spełnienia.

Trzeba mieć dużo znajomych na fejsie
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Co do programów partnerskich zgoda, można zarobić, ale trzeba mieć dużo znajomych, albo dar przekonywania.

W kasę za założenie konta, które zaraz potem można zamknąć nie uwierzę nigdy.
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Oj, oj, oj do czego to doszło, żeby otwierać konto w banku tylko po to żeby premie w wysokości 50 zł skasować

Cytat Napisał Malkontent Zobacz post
    W kasę za założenie konta, które zaraz potem można zamknąć nie uwierzę nigdy.
    To dam Ci ostatni przykład:
    wniosek przez internet złożony 21. września
    konto i karta aktywna od 25. września
    wymagane transakcje kartą na 200zł do 11. października
    premia 100zł od banku na koncie 21. października

I teraz można konto zamknąć bez konsekwencji, albo zastrzec kartę i konto z darmowymi przelewami i bezpłatnym prowadzeniem można dalej używać.
    Od aktywacji konta do zamknięcia minął niecały miesiąc.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Malkontent Zobacz post
    Ach, czyli rozumiem, że bank świadczy Ci usługi całkowicie za darmo i jeszcze osiem stóweczek dał w gratisie?
    Zgadza się.

Cytat Napisał moonia Zobacz post
    To dam Ci ostatni przykład:
    Ostatni? wydaje mi się, że masz dość bujną wyobraźnię i potrafisz przytoczyć jeszcze wiele takich przykładów

Wszystkie te przykłady łączy jednak jedna istotna cecha - nie można ich zweryfikować.

Ta promocja była ostatnia w której brałam udział. Spróbuj z niej skorzystać - jeszcze jest aktualna, a się przekonasz. Stówka na święta jak znalazł.

I dotarliśmy do momentu na który z niecierpliwością oczekujesz . Niedoczekanie twoje, nie zapytam...

Też nie za bardzo jestem zainteresowany promocją jaką chce zaproponować @moonia ale jak już w którymś temacie pisałem. Nie warto przywiązywać się do banku. Teraz bank to jak operator telefonii komórkowej. Jeden ma lepszą ofertę a inny gorszą. O syncu, o którym wspomniałem we wcześniejszym poście było to w ten sposób. Siora miała 18 lat i potrzebowała założyć konto (mniejsza o to z jakiego powodu). Druga siostra miała konto chyba w BZWBK gdzie płaciła za wszystko. Przelewy, prowadzenie konta itd. to te przeszła na sync. Akurat wtedy warunkiem było użycie karty jeden raz. Konto bezpłane do teraz. Miałęm konto w ing ale z niego zrezygnowałem bo musiałem kartą 200zł zapłacić. Samochodu swojego wtedy nie miałem więc nawet jednorazowe tankowanie nie wchodziło w grę (i te cholerne karteczki wszędzie "płatność od 10/20/pierdyliona złotych). Mam w CITI (oferta specjalna dla pracowników wybranych firm) i aliorbanku (korzystam z ich biura maklerskiego) a na synca przeszedłem z ing właśnie.
    Przy kredytach jest na przykład daj nam dane kogoś kto weźmie kredyt to Tobie też coś damy. I mimo, że @moonia przyszła tu pewnie szukając kolejnych poleconych, to ma rację.
    Przy takich promocjach trzeba jednak bardzo uważać. Jeśli nie spełnisz jakiegoś warunku to darmowe cośtam może okazać się płatnym cosiem.

Kolejna sprawa to bank, nawet jeśli nie pobiera opłat od Ciebie za konto to i tak zarabia na Tobie i Twoich działaniach. Dlatego stwierdzenie, że bank świadczy usługi za darmo jest w KAŻDYM wypadku błędne. Za darmo to nawet w ryj obecnie ciężko dostać
    Ostatnio edytowane przez syksyk ; 27-10-2014 o 19:13

Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    Druga siostra miała konto chyba w BZWBK gdzie płaciła za wszystko. Przelewy, prowadzenie konta itd.
    Zależy, które konto u nich miała. Ja mam "Konto godne polecenia", które zostało mi po promocji. Teraz jest całkowicie bezpłatne (prowadzenie, przelewy, karta) - nie ma żadnych warunków.

W ING też mam. Żeby nic nie płacić trzeba mieć konto Direct i OKO. Direct do robienia przelewów, a OKO do wpłat i wypłat w oddziale. Z karty można zrezygnować.

W Aliorze (T-Mobile) mam bezpłatne przelewy ekspresowe jak gdzieś trzeba szybko przesłać kasę.

Najlepsze Biuro Maklerskie to ING Securities - przez rok prowizja 5zł od zleceń do 5000zł (co optymalnie daje 0,1% prowizji ), prowadzenie i notowania on-line gratis.

Prawie w każdym banku można wyszukać coś dla siebie.
    W jej chwili mam ponad 30 rachunków w 12 bankach i 4 rachunki w biurach maklerskich i poza prowizjami od zleceń za nic nie muszę płacić.
    Ostatnio edytowane przez moonia ; 27-10-2014 o 20:29

Uprawnienia