Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 244

Temat: Promocje bankowe

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jacekklos19 Zobacz post
    Może kolega odpowie na zadane przez jagodę pytanie a nie zaśmiecał tematu swoimi głupimi zaczepkami. Pytanie nie było kierowane do konkretnej osoby tylko do ogółu.
    Kolega swoim postem również nie wniósł nic nowego do tematu, ja w przeciwieństwie do niektórych wole liczyć kase a o niej gderać i marzyć.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Kolega swoim postem również nie wniósł nic nowego do tematu....... a niej gderać .
    Dopiero się uczę i biorę przykład od mistrza.
    .........mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał jacekklos19 Zobacz post
    Dopiero się uczę i biorę przykład od mistrza.
    Nadzwyczaj świetnie ci to idzie jak na początkującego.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    ja w przeciwieństwie do niektórych wole liczyć kase a o niej gderać i marzyć.
    Marzenie o kasie to zajęcie dla nieudaczników, ja tam wole zarabiać

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ratingen Zobacz post
    Marzenie o kasie to zajęcie dla nieudaczników, ja tam wole zarabiać
    Jaśko, zgadzam się z tobą w 100% , ale niezbyt ładnie nazwałeś moich przedmówców

Pisałem o tych, co chwalą się na forum, że lubią gderać i marzyć o kasie.

Kajów koło Gdziejowa
    Tak Jaśko, ja też o tych gderaczach i chwalipiętach pisałem. Raz jeden to nawet swój żołd z ubezpieczenia w wysokości coś koło 300 zł chciał sprezentować i nawet na te ochłapy chętnego nie znalazł. To był dopiero chwalipięta.

Cytat Napisał Jaga-be Zobacz post
    Bo ojcu płacisz za posługę a doktorowi za usługę. Taka drobna słowna różnica. Poza tym ten biały ojciec objęty jest parasolem ochronnym (czyt. konkordatem) i innymi przywilejami, które nie są dane temu drugiemu.

Nie Ty jedna w ten sposób podchodzisz do tego jegomościa i jakiegoś schematu , który popiera znaczna część biskupów .

Posługa za takie pieniążki,niczego sobie fucha.

http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz...em_604430.html

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Majątek o. Tadeusza Rydzyka jest szacowany na prawie 300 mln zł! ... Głównym źródłem finansowania są sami wierni, nie tylko z Polski. Rydzyk ma rzeszę oddanych słuchaczy i widzów, którzy chętnie dzielą się z nim swoimi pieniędzmi.
    Tylko 300 milionów? i to w dodatku z dobrowolnych datków?

Przypominam, że 4 lata temu Hanka Gronkiewicz Waltz oddała za friko swoim kolesiom działkę o wartości 160 milionów złotych należącą do skarbu państwa, a to lewie wierzchołek góry lodowej!

Świat pełen jest debili...
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 06-09-2016 o 22:05
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    ... Hanka Gronkiewicz Waltz oddała za friko swoim kolesiom działkę o wartości 160 milionów złotych należącą do skarbu państwa,
    Jakie 160 mln? W tygodniku Do Rzeczy zdementowano puszczoną przez PiS plotkę. Działka jest warta ok 20 mln zł ale prawdą jest, że świat jest pełen debili ........i dodam- cwaniaków.

Uprawnienia