Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 244

Temat: Promocje bankowe

Cytat Napisał moonia Zobacz post
    poza prowizjami od zleceń za nic nie muszę płacić.
    każda Twoja złotówka to zarobek dla banku, bo to nigdzie nie leży, tylko idzie na tzw. inwestycje, głównie zresztą w formie "obietnicy pieniądza", czyli certyfikatów, cesji, praw itd. Nie zawsze co z oczu, to z serca. Te pieniądze mogłabyś dostać, gdyby bank oddawałby klientom to, co na nich zarabia. Pieniądz wykreowany (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kreacja_pieni%C4%85dza) jest pieniądzem, na którym bank aktywnie zarabia, a istnieje tylko dlatego, że masz wiele kont, z których nie korzystasz.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał moonia Zobacz post
    poza prowizjami od zleceń za nic nie muszę płacić.
    każda Twoja złotówka to zarobek dla banku, bo to nigdzie nie leży, tylko idzie na tzw. inwestycje, głównie zresztą w formie "obietnicy pieniądza", czyli certyfikatów, cesji, praw itd. Nie zawsze co z oczu, to z serca. Te pieniądze mogłabyś dostać, gdyby bank oddawałby klientom to, co na nich zarabia. Pieniądz wykreowany (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kreacja_pieni%C4%85dza) jest pieniądzem, na którym bank aktywnie zarabia, a istnieje tylko dlatego, że masz wiele kont, z których nie korzystasz.

Bank zarabia, ja zarabiam - wszyscy zadowoleni

No cuda wianki normalnie, wszyscy zarabiają, nikt nie płaci
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Chyba nie chcesz mi powiedzieć że jesteś zadowolona z wyłudzenia 150 zł., przecież inaczej nazwać tego się nie da.

Czy można to nazwać zarabianiem? Cóż, jeśli w ostatecznym rachunku nie uwzględnisz upłynnienia danych osobowych i tego, że zarabiasz tylko i wyłącznie dlatego, że płacisz (zauważ, że nie ma promocji, która kończy się na otwarciu rachunku i niekoniecznie możesz zamknąć konto zaraz po otrzymaniu premii, co jest wyraźnie napisane w regulaminie) - tak, wtedy zarabiasz.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Chyba nie chcesz mi powiedzieć że jesteś zadowolona z wyłudzenia 150 zł., przecież inaczej nazwać tego się nie da.
    Weź pod uwagę, że w banku trudno nawet kredyt kupić, a co dopiero dostać coś "za darmo". Niechby jeszcze dało się tak na skarbówce zarobić - złóż pit, a dostaniesz 50 złotych, za VAT-7 płacimy 100. Żyć, nie umierać

Dodać należy jeszcze, że na bankowej kreacji pieniądza tracą wszyscy z wyjątkiem banków.

W zasadzie na wszystkich usługach bankowych tracą wszyscy z wyjątkiem banku, czyż nie?

Cytat Napisał Malkontent Zobacz post
    Dodać należy jeszcze, że na bankowej kreacji pieniądza tracą wszyscy z wyjątkiem banków.
    Jak ona na tym straciła?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uważam, że to jest bardzo fajny temat i nie rozumiem czego się tak rzucacie. Zamiast korzystać z promocji to wymyślacie. A faktycznie można sobie dorobić, sama korzystałam z tej promocji w BZWBK gdzie dostałam w sumie 700 zł i z promocji w ING gdzie za polecenie dostawało się stówkę. I uważam że fajnie byłoby gdyby osoby zorientowane pisały o aktualnych promocjach i z nich korzystać, ja bardzo chętnie, dodatkowa kasa zawsze się przyda. Monia napisz do mnie na mojra25@wp.pl widziałam tą promocję z PKO ale trzeba miec osobe polecającą, ja chętnie skorzystam jak dają za friko to czemu nie brać? A kartą tak czy inaczej płacę.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał rdw Zobacz post
    W zasadzie na wszystkich usługach bankowych tracą wszyscy z wyjątkiem banku, czyż nie?
    co za bzdura... nie te czasy, trzeba się tylko orientować w promocjach...

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jak ona na tym straciła?
    Kreacja pieniądza = zmniejszenie siły nabywczej = inflacja = podstępne odebranie wszystkim sporego majątku na rzecz banków.

Cytat Napisał mojra25 Zobacz post
    co za bzdura... nie te czasy, trzeba się tylko orientować w promocjach...
    Promocja to promocja, polega ona przyciągnięciu klienta, sprzedanie mu towaru lub usługi. Promocje organizuje się po to, aby zwiększyć sprzedaż i tym samym obroty, promocja z natury jest działaniem ekwiwalentnym, gdyby było inaczej nie miałaby to sensu. Tobie najwyraźniej (jak większości) promocja pomyliła się z akcją charytatywną, wtedy rzeczywiście ktoś daje coś innym nie mając z tego korzyści, ale banki to nie organizacje charytatywne.

Uprawnienia