Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: ortodonta w czechach

Jestem tu, stela
    Cytat Napisał gmail66 Zobacz post
    Ja płaciłam w przeliczeniu na złotówki 3600zł za szwajcarskie straummany. Zwykły implant jakieś 2000zł na gotowo...więc wydaje mi się, że nie tak drogo...jak pytałam u nas w Cieszynie i okolicach to za zwykły chcieli tyle, co w Czechach za markowy, więc dla mnie sprawa była jasna...
    A możesz dać namiary na gabinet, w którym miałaś robione zęby?
    Ja się tak właśnie zastanawiam... ale faktycznie w Polsce dobre implanty bardzo drogo wychodzą :/

a czy ktoś się orientuje gdzie w okolicy przyjmuje ortodonta na kasę chorych?

Pszczyna na pewno.

szukam dobrego implantologa na czechach czy kożystał ktoś z usług dobrego specjalisty

Cytat Napisał zamarszczan Zobacz post
    a czy ktoś się orientuje gdzie w okolicy przyjmuje ortodonta na kasę chorych?
    szukam dobrego specjalisty na czechach od implantów stomatologicznych kożystał ktoś może

Pomysł na usługi w Czechach do rozważenia. Jednak ja bym rozważyła ceny i rodzaj usługi i zaufanie do stomatologa prowadzącego. Jeśli ktoś chciałby mieć aparat niewidoczny na zębach, to raczej wybrałby się do Warszawy do DeClinic https://www.declinic.pl/

Uprawnienia