Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124

Temat: Samochód do 10 tys

Gaz to super rozwiązanie, szkoda tylko że mamy mało stacji CNG, bo to jeszcze korystniejsze niż LPG

Kajów koło Gdziejowa
    Gaz w aucie to je super rzecz. polecam wszystkim

Ktoś "niesamowity" zapewne napisze, że trzeba mieć odpowiedniej jakości instalacje gazową i wspaniale wyregulowaną to napewno nic się nie stanie a i auto będzie mniej paliło i większą moc miało.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Mi o moc nie chodzi tylko jak najtaniej w przyzwoitym czasie: chyba nie ma tanirj niż lpg jeśli chodzi o dostepność

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał naliks Zobacz post
    chyba nie ma taniej niż lpg jeśli chodzi o dostępność
    Dokładnie tak

Autem segmentu D ze 180 konnym silnikiem jeżdżę w cenie takiej jak maluchem . Nie muszę liczyć spalania i nie patrzę na ceny paliwa. Mogę deptać do oporu ciesząc się możliwościami auta bez nerwowego spoglądania na wskaźnik poziomu paliwa i co najważniejsze nie słyszałem, żeby z powodu LPG samochody jakoś masowo wylatywały w powietrze .

- - - Dopisano - - -

Niestety niektórzy z powodu niewiedzy, głupoty, tudzież uprzedzeń nigdy tego nie zrozumieją
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Uprawnienia