Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: park medical cieszyn

park medical cieszyn

wita witam, czy ktoś juz tam był u kardiologa p dr Dzielskiego
    chcę dobrego kardiologa dla mnie , słyszałam opinię bardzo dobrą od znajomej

wie ktoś coś

Byłam, polecam. Nawet nie wiedziałam, że tam przyjmuje. To dla mnie cenne info. Ja byłam u niego w Ustroniu

Cytat Napisał Leni-wiec Zobacz post
    Byłam, polecam. Nawet nie wiedziałam, że tam przyjmuje. To dla mnie cenne info. Ja byłam u niego w Ustroniu
    o widzisz

to dobrze
    nie widze tam zadnego cennika ,musze podejsc i popytać
    w sumie mi trzeba ekg zrobić
    bez skierowania mnie wezmą?
    prywatnie to powinni czy nie

http://www.parkmedical.pl/medycyna/kardiologia/
    Ostatnio edytowane przez klaudia88 ; 13-11-2014 o 12:11

Prywatnie to możesz se nawet chcieć prześwietlenie ucha. Płacisz - wymagasz. Dzielski się na pewno Tobą dobrze zajmie i zleci wszystkie potrzebne badania.

Polecam doktora Dzielskiego. Super fachowiec.

P.S. A prześwietlenia (RTG) bez skierowania nie zrobią , przynajmniej nie powinni

O nie, ja chodzę do jakiegoś innego, ale nie pamiętam Jego nazwiska. Byłam u Niego pierwszy raz i jest całkiem spoko. Jak znajdę kartkę z Jego nazwiskiem to dopiszę

ja zrobiłam EKG i serduszko w miarę ok, na razie nie musze iść do kardiologa
    Wiem ze bierze za wizytę 120 zł dzwoniłam

a tam też są inne usługi ktoś korzystał?

Jestem tu, stela
    Byłam z dzieckiem u logopedy. No cóż... drogo i szału nie było . Nie zdecydowałam się na dalsze wizyty bo bym chyba zbankrutowała
    Ale ośrodek wrażenie robi

Osobiście bardzo polecam PARK MEDICAL. Dr Dzielski- świetny specjalista. Grzechem byłoby nie wspomnieć o stomatologach (córka była u dr Darii Kuś-, a ja u dr Ł.Pawlik- rewelacja). Atmosfera (w rejestracji, jak i gabinecie) bardzo przyjemna.
    pozdrawiam

Atmosfera w rejestracji hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia