Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Interstellar-godny polecenia?

Interstellar-godny polecenia?

Witam

chciałabym z koleżanką wybrać się do kina na film "Interstellar", zastanawiam się czy jet godny polecenia. Film ten ma dość dobrą ocenę na filmweb.

Jeśli ktoś widiał, proszę o opinie

pozdrowienia
    BetyG

Słyszałem dwie sprzeczne opinie, więc chyba najlepiej pójść samemu i się przekonać
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

ja słyszałem, że to genialny film!

Mnie się podobał, pomysł na film niecodzienny i ciekawy. No i film trochę trwa

Film trochę zakręcony, na pewno po pierwszym obejrzeniu, nie wyłapie się wszystkich smaczków i zawirowań fabuły, ale na drugie podejście raczej się nie skuszę, mi się podobał, ale ja uwielbiam filmy sci-fi w tematyce podróży kosmicznych, więc z miejsca ma u mnie wyższą ocenę

Ja po seansie dochodziło do siebie cala drogę z kina i jeszcze długo nie zasnąłem. A muzyka zimermana obłędna.

Zimmera
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

A swoja droga jest koncert muzy Hansa w listopadzie we Wrocku.

Skoczów
    Wpisów
    18
    ...czyżby film na miarę Matrixa?
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Uprawnienia