Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Interstellar-godny polecenia?

Pod wzgledem "abstrakcyjnosci"? Matrix nie podaje wszystkiego na tacy. Interstellar jest niestety pelen uproszczen i naiwnych rozwiazan, jednak wciaz warto go obejrzec.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Byam na premierze! Jeden z najlepszych tego typu filmów jaki widziałam. Może w pewnym momencie słaba akcja ale jak się rozkręcił to wow

Wg mnie fajny, ogolnie dla fanow SF.

Cytat Napisał Makapaka Zobacz post
    Wg mnie fajny, ogolnie dla fanow SF.
    Ja oglądałam ten fil i przyznam, że nie jestem przekonana do niego. Zapowiadał się ciekawie a skończył dziwnie

Bo jesteś za głupi
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Jeden z lepszych filmów, jaki widziałam.

Interstellar jeden z lepszych filmów s-f ostatnich lat ,zresztą jest ich bardzo mało dla mnie perełką był tez Prometeusz
    Interrstellar nie jest to film dla ludzi bez wyobraźni i wiedzy astrofizycznej ,jest to pierwszy film który pokazał tzw. czwarty czy piąty wymiar ,być może boski ? kiedyś oglądałem o tym dokument , naukowcy wiedzą że istnieje ale nie mogą tego udowodnić . Fajnie zostało to ukazane , film Mega
    Ostatnio edytowane przez prałat ; 31-01-2017 o 19:07

Cytat Napisał prałat Zobacz post
    Interstellar jeden z lepszych filmów s-f ostatnich lat ,zresztą jest ich bardzo mało dla mnie perełką był tez Prometeusz
    Interrstellar nie jest to film dla ludzi bez wyobraźni i wiedzy astrofizycznej ,jest to pierwszy film który pokazał tzw. czwarty czy piąty wymiar ,być może boski ? kiedyś oglądałem o tym dokument , naukowcy wiedzą że istnieje ale nie mogą tego udowodnić . Fajnie zostało to ukazane , film Mega
    zgadzam się w 100%. cenne jest kiedy w klasycznej fabule scifi zawarty jest jakiś morał, sens metafizyczny.

Uprawnienia