Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: [Koniec ciszy wyborczej] Ryszard Macura nowym burmistrzem Cieszyna!!!

Znów zima zaskoczyła pana burmistrza i podległych mu drogowców. Czyli - niewiele sie zmieniło.
    Ostatnio edytowane przez igorrodz ; 04-12-2014 o 21:42

w poniedziałek wygrał wybory w we wtorek miał już zorganizować akcja zima 2014? no ludzie... co Wy piszecie... to jak pracownik przychodzi do nowej pracy to w pierwszym dniu już ma wszystko wiedzieć i panować nad wszystkim? heh...

Cytat Napisał igorrodz Zobacz post
    Znów zima zaskoczyła pana burmistrza i podległych mu drogowców. Czyli - niewiele sie zmieniło.
    Nie rób sobie jaj. Ten lód zaskoczył wszystkich.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Mnie nie zaskoczył - słuchałem prognozy pogody :-P

Cytat Napisał igorrodz Zobacz post
    Ciekawe, jeszcze nie było zaprzysiężenia, więc na razie to jeszcze pan Macura burmistrzem nie jest. Wydaje mi się, że Pan to tylko krytykuje.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Ktoś wie jakie plany ex-presidente?
    Cztery lata przygotowywał sobie miękkie lądowanie. Byli burmistrzowie na zieloną trawkę nie idą. Pewnie jakaś miejska spółka. Rada lub zarząd. Oczywiście po przeprowadzonym wczesniej postępowaniu konkursowym

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia