Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Temat: Oto wasza unia! Głosujcie dalej!

Oto wasza unia! Głosujcie dalej!

Jesli zastanawiacie sie dlaczego w polsce jest taka bieda. Dlaczego nie ma przedszkoli, nie ma porządnych dróg. Dzieci głodują. Polaczki zarabiają 1500 na rękę. Dlaczego dług rośnie, emerytury głodowe, to mam dla was odpowiedź. TU!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...3f07&_ticrsn=5

Czas się obudzić!
    Z unią droga donikąd! Następne 25 lat nędzy, ucieczek za chlebem, braku perspektyw.
    Ostatnio edytowane przez polter ; 07-12-2014 o 21:40

Cytat Napisał polter Zobacz post
    Polaczki zarabiają 1500 na rękę.
    Jak na razie to kolega wygląda mi na takiego polaczka, co to swoje frustracje próbuje wyładować na forum...
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Nooo! To teraz malko ujawnij ile "wyciągasz" i w jakiej branży Sie dowiemy i wypowiemy! Nio?

Uważaj też bo obrazisz lekko pół Cieszyna. To może nie być ci wybaczone zbyt szybko.
    Ostatnio edytowane przez polter ; 07-12-2014 o 22:00

Jak na razie to kolega obraził sowim pogardliwym określeniem i obawiam się, że deczko więcej osób niż wspomniane pół Cieszyna.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Jesli zastanawiacie sie dlaczego w polsce jest taka bieda. Dlaczego nie ma przedszkoli, nie ma porządnych dróg. Dzieci głodują. Polaczki zarabiają 1500 na rękę. Dlaczego dług rośnie, emerytury głodowe, to mam dla was odpowiedź. TU!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...3f07&_ticrsn=5

Czas się obudzić!
    Z unią droga donikąd! Następne 25 lat nędzy, ucieczek za chlebem, braku perspektyw.
    1500 na rękę, prawie wszyscy mają po dwie ręce, więc razem trzy tysiaki chyba nie jest tak źle?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do malko.
    A kolega miga sie z odpowiedzią na pytanie ile to "wyciąga"? Jest taki zadowolony ze swojej sytuacji, że tym szczęściem może sie pochwalić! Nio! Bo czekamy!

- - - Dopisano - - -

Proszę cię wisiket. Ty pisz co poważniejszego.
    Nabijanie postów to donikąd. Rozumiem nawet twoja pasję. Ale to nie tu.
    Ostatnio edytowane przez polter ; 07-12-2014 o 22:20

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Do malko.
    A kolega miga sie z odpowiedzią na pytanie ile to "wyciąga"? Jest taki zadowolony ze swojej sytuacji, że tym szczęściem może sie pochwalić! Nio! Bo czekamy!

- - - Dopisano - - -

Proszę cię wisiket. Ty pisz co poważniejszego.
    Nabijanie postów to donikąd. Rozumiem nawet twoja pasję. Ale to nie tu.
    Gdybyś mnie zapytał, to bym Ci odpowiedział ile wyciągam na rękę. Ale ile wyciągnę to wszystko wydam, i tak w koło Macieju. No i co tu pisać? ja już dawno pisałem że jest źle, i wykrakałem ,teraz chyba moja wina?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A kolega miga sie z odpowiedzią na pytanie ile to "wyciąga"?
    Nie bardzo rozumiem w jakim celu i co taka odpowiedź wniesie do tematu.

P.S. Zechce mi kolega wyjaśnić co czyjeś zarobki mają do pogardliwego nazywania kogokolwiek polaczkiem? Czyżby sz. kolega uważał się za kogoś lepszego i rościł sobie prawo obrażania ludzi mniej zarabiających? Czy może frustracja kiepską sytuacją materialną wywołuje u kolegi taką nienawiść do współobywateli?
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 07-12-2014 o 22:36

Do łoberwanejkety.
    Twoja wina polega na tym że zaakceptowałeś to katastrofalną sytuację. Możesz oczywiście napisać że nic podobnego, ale to tylko pozory. Polaczki już dawno utraciły mobilność i krytycyzm wobec władzy.Wszak teraz panujący ustrój jest "najlepszy z możliwych". A tak naprawdę to tylko inna forma zniewolenia.
    Jeśli jesteś również krytyczny to już nie spieraj się ze mna dla samej zasady.

Tera ty malko.
    Nie chcesz to nie mów/pisz ile tam wyciągasz. Prawdopodobnie jesteś b.dobrze sytuowany i zadowolony ze swojej sytuacji. Tylko jakoś tak się złożyło że w Polszcze to zawsze odbywa sie to kosztem innych. Zarabiasz kosztem innych?
    Tera tak.
    Teraz jesteśmy polaczkami. Polacy to byli przed 89 rokiem. Tamci walczyli bo były podwyżki, bo był brak towaru,bo nie było sprawiedliwości,bo nie było jak żyć.
    To byli nasi rodzice, nasi dziadkowie. Teraz już odeszli na niezasłużenie niską emeryturę. Teraz też jest nasza kolej.
    Nie robimy nic. Jesteśmy polaczkami, bez przemysłu,gospodarki bez godziwych zarobków, notorycznie okradani, pozbawieni przyszłości, z rosnącym długiem państwa z upośledzonymi elitami bez honoru bez moralności. Powiększa sie przepaść między kradnącymi a okradanymi.
    Ja to widzę. Jeśli ty nie to cóż. Zostaje ci to co wszystkim. Łeb po sobie i harować. A! I jeszcze żeby system miał się dooobrze to koniecznie chodź na wybory! Ale KONIECZNIE!
    Tak. Jestem pełen POGARDY dla ludzi którzy akceptują ten stan rzeczy.

- - - Dopisano - - -

A tu nasz rodzimy wąteczek oiksowy
    Czytajta, skrobta sie po czaszkach, myślta... myslenie nie boli...

http://forum.ox.pl/showthread.php?7271-Wyrok-w-sprawie-zgwa%B3conej-jedenastolatki
    Ostatnio edytowane przez polter ; 08-12-2014 o 07:19

A co TY polter proponujesz z tym zrobić? Bo już sugerowałeś niechodzenie na wybory jednak to niestety nie zmieni sytuacji o 180. Nie zmieni w ogóle. Inną kwestią jest FAKT, że polacy są politycznie bezpłciowi. Tutaj się z Tobą zgadzam w 100% - jesteśmy pizdy, nie obywatele, nie potrafiliśmy wyjść na ulice nawet jak wprowadza się niewolniczy nakaz pracy w wieku emerytalnym. A o zarobki nie pytaj ludzi publicznie na forum, bo to nie Twoja sprawa, jak ktoś nie chce to nie naciskaj.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia