Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Temat: Oto wasza unia! Głosujcie dalej!

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał cieszyniok Zobacz post
    cieszynioczku-boroczku... oplułeś sobie brodę... oplułeś również tych którzy mieszkaja w socjalach, którzy nie potrafią dociągnąc do końca miesiąca bo za 8 godzin pracy dostają 1500... podaj swój adres, przyjdą pogadać z tobą nygusie

Nie znasz mojego adresu? Mieszkamy pod tym samym - obywatele UE. Ciebie mama unia chyba olała bo marudzisz i stękasz.
    Ja znam ludzi, którzy zarabiają 1500 i w socjalach nie mieszkają. W socjalach natomiast mieszka chamstwo i element. A jeżeli są jakieś wyjątki, to potwierdzają one tylko regułę. Strach przechodzić kolo Motokrosowej wieczorem. Żulernia!

- - - Dopisano - -

Cytat Napisał polter Zobacz post
    Jesli zastanawiacie sie dlaczego w polsce jest taka bieda. Dlaczego nie ma przedszkoli, nie ma porządnych dróg. Dzieci głodują. Polaczki zarabiają 1500 na rękę. Dlaczego dług rośnie, emerytury głodowe, to mam dla was odpowiedź. TU!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...3f07&_ticrsn=5

Czas się obudzić!
    Z unią droga donikąd! Następne 25 lat nędzy, ucieczek za chlebem, braku perspektyw.
    Jakie głodne dzieci Gdzie ty masz te głodne dzieci? Chyba w Somalii! Jak słyszę kawałki o głodnych dzieciach, to nóż mi się w kieszeni otwiera!

System jest zły, ale nikt z powodow systemowych nie gloduje! Jedzenie jest tanie i dostępne. Jak ktoś nie chleje, to na żarcie mu starczy zawsze.

System jest zły, ale obawiam się, że mamy inną wizje jego uzdrowienia. Ja jestem zwolennikiem liberalnej gospodarki, wolności osobistej (w tym prawa do obrony przed gwałtownym atakiem) i poszanowania ŚWIĘTEGO prawa własności.
    Ostatnio edytowane przez starocieszyniok ; 13-12-2014 o 15:04

A oto informacja dla entuzjastów polski w unii.
    http://www.biztok.pl/biznes/pendolin...na-tory_a19308

prosze poczytac komenty
    zapraszam

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał cieszyniok Zobacz post
    cieszynioczku-boroczku... oplułeś sobie brodę... oplułeś również tych którzy mieszkaja w socjalach, którzy nie potrafią dociągnąc do końca miesiąca bo za 8 godzin pracy dostają 1500... podaj swój adres, przyjdą pogadać z tobą nygusie

Nie znasz mojego adresu? Mieszkamy pod tym samym - obywatele UE. Ciebie mama unia chyba olała bo marudzisz i stękasz.

Jeśli twoją mamusią jest unia to ja ci współczuję. Strasznie sie zawiedziesz jej miłością.
    Ale cóż. Musisz dostac kopa żeby zajarzyć.

Dlaczego mam czytać durne komentarze? Mnie interesują fakty.
    Unia nie zmusiła Polski do kupna Pendolino a kupili go najbardziej polscy polacy.
    Nie karmię trolli !

Chłopie jak ty polegniesz na tej swojej logice! No to nie czytaj! Pozostań głuchy.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Unia teraz ma inne problemy, uczą nas demokracji

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia