Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 91

Temat: Nokia z Androidem

A Wy tak w ogóle to telefonujecie (tzn. rozmawiacie z kimś) poprzez te urządzenia zawierające te app czy tylko sie bawicie tym czymś?
    Nie karmię trolli !

czeluściach foruma
    Mi chodzi, żebym wreszcie mogła np. ściągnąć aplikację z allegro i kupić coś taniej, ściągnąć aplikację z banku, wykonać przelew i zgarnąć nagrodę... Hehe, i takie tam...reszty musicie mie nauczyć, bo nic a nic na razie mi ni ma potrzebny ten łatsap czy cuś...

Bydym mogła wtedy tak se fikać po tym necie i cosi działać? Bo z tóm mojóm nokióm to nie chu, chu...

mi bardziej służy do neta
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

czeluściach foruma
    A inny jaki byłby lepszy? Tylko nie mam zamiaru wydawać na to kupę kasy, bo to ma służyć a nie być hołubione...

ja osobiście jestem zadowolony z LGków, nigdy żaden mnie nie zawiódł
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    A Wy tak w ogóle to telefonujecie (tzn. rozmawiacie z kimś) poprzez te urządzenia zawierające te app czy tylko sie bawicie tym czymś?
    To ni ma wibrator, żeby sie ino bawić. To podstawowe narzędzie do komunikacji i ganc nie rozumiym, jak można tego ni mieć.
    Jak się ma rodzinę i znajomych po świecie rozrzuconych, to jest to najprostsze, poręczne i darmowe narzędzie. Szybkie przesyłanie zdjęć, filmików, innych plików, rozmowa na zasadzie czatu, a od niedawna można przez to gadać.

Są nawet jakieś rozmowy grupowe, ale nie korzystam, to nie wiem.

Lejdi w każdym razie by se mogła założyć.
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

czeluściach foruma
    Jak se sprzęt zafundujym to se założym Ale powiedzcie mi jeszcze tak najprościej, jaka jest różnica między smartfonem a tabletem?

Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Ale powiedzcie mi jeszcze tak najprościej, jaka jest różnica między smartfonem a tabletem?

Tablet to jest zabawka do wszystkiego (internet, oglądanie zdjęć, filmów), a jak ma w opisie modem GSM to można z niego nawet telefonować , ale dość duża jest ta zabawka żeby to ze sobą nosić jako komórke.

Ja to wszystko rozgraniczam, nie lubie jednego kombajnu do wszystkiego. Komórka musi być mała , płaska i w kieszeni nie przeszkadzać a do netu to mam kompa z 24" monitorem bądź 17" lapka , żeby wszystko porządnie widzieć a nie takie udziubdziane na małym ekraniku mieć.
    Nie karmię trolli !

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Jak se sprzęt zafundujym to se założym Ale powiedzcie mi jeszcze tak najprościej, jaka jest różnica między smartfonem a tabletem?
    Duży może więcej, ale nie zawsze tak jest,http://ps3info.pl/smartfon-tablet-lepsze/Kupiłaś już?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czeluściach foruma
    Nie, jeszcze nie...kasa wpierw musi być, na razie inne wydatki

Uprawnienia