Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86

Temat: Nowa moda - DRONY

Nowa moda - DRONY

DRONY - nowa pasja Polakow ; http://youtu.be/E4zn-7QAlCM

Taa, do oglądania dziewczyn opalających się na dachu Uważajcie, te opalające się toples

Ta moda może ostro przejechać po kieszeni
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

kwantq#
    Guest
    Oszsz ale super sprawa ,to taki mały paparazzi . Może np. wyśledzić co sąsiad ukrył za domem czy też z kim popijam kawkę na ogrodzie kiedy żonka jest w pracy he he . Jak dla mnie piękna zabawka choć jak sugerujecie penie kosztowna

DJI Phantom można kupić za około dwa tysie. Tragedii nie ma. Gorzej, że po regulacjach prawnych trzeba mieć licencję na latanie nawet takimi gówienkami, a jak się nie ma, to można dostać słony mandacik
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    To badziewie kosztuje 2-2,5 tys zł. i jest tak głośnie że możesz co najwyżej poszpiegować klub niemych. Jeżeli ktoś spróbuje mnie poszpiegować i to coś nadleci nad moją posesję zostanie zestrzelone.

Cytat Napisał kwantq# Zobacz post
    Oszsz ale super sprawa ,to taki mały paparazzi . Może np. wyśledzić co sąsiad ukrył za domem czy też z kim popijam kawkę na ogrodzie kiedy żonka jest w pracy he he . Jak dla mnie piękna zabawka choć jak sugerujecie penie kosztowna
    Ładna mi zabawa, szpiegowanie sąsiadów
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

kwantq#
    Guest
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    DJI Phantom można kupić za około dwa tysie. Tragedii nie ma. Gorzej, że po regulacjach prawnych trzeba mieć licencję na latanie nawet takimi gówienkami, a jak się nie ma, to można dostać słony mandacik
    Na coś takiego wymagana jest licencja do latania ? a popatrz nie pomyślałbym nawet jakoś porównałem to do zabawy latawcem tyle że taki dron to zmyślne urządzenie elektroniczne

Niestety z dronami są teraz jaja, wszlekie loty w strefach przelotowych, czyli praktycznie wszędzie, trzeba zgłaszać do jakiejś tam agencji żeglugi powietrznej czy coś. Latanie niekomercyjne to jeszcze pikuś, gorzej jak lecisz na zlecenie, wtedy kary liczone są w tysiącach złotych
    Z jednej strony denerwujące, z drugiej kwestia bezpieczeństwa. Spece w Zielonej Górze latali dronem za 20 tysi na jakimś biegu miejskim, i wylądowali na ścianie banku. Inni w sylwestra latali pośród sztucznych ogni nad tłumem ludzi. Są i tacy, którzy filmują lądujące samoloty na dużych lotniskach, wpieprzając się dronami na pas startowy. Szczyt głupoty.

Nie znam się, ale z tego co słyszałem dronami używanymi w celach rekreacyjnych o masie do 25kg (wraz z wyposażeniem) można latać bez zezwoleń pod warunkiem, że wysokość lotu nie przekracza 3000m nad poziomem ziemi.
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 21-12-2014 o 19:41
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Uprawnienia