Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Temat: oferty noclegowe w hotelu

oferty noclegowe w hotelu

Nie wydaje sie Wam że w dzisiejszych czasach sniadanie w cenie to powinien być standard A szczególnie rozbrajają mnie oferty 450 za nocleg + koszty śniadania
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Śniadanie jak najbardziej powinno być wliczone w cenę noclegu... raczej mało komu będzie się chciało robić kanapki w hotelu Gorzej jest, gdy w cenę wliczony jest obiad... bo wtedy się jest kapkę uwięzionym

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Nie wydaje sie Wam że w dzisiejszych czasach sniadanie w cenie to powinien być standard A szczególnie rozbrajają mnie oferty 450 za nocleg + koszty śniadania
    450 za nocleg + koszty śniadania to chyba w Ustrońskim Belwederze i z Michalczewskim.
    Nie karmię trolli !

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    450 za nocleg + koszty śniadania to chyba w Ustrońskim Belwederze i z Michalczewskim.
    A własnie że taki nocleg znalazłem w dębowcu w willa dębowiec

Jean-Paul Sartre

Ja, bo Dębowiec mo teraz tężnie solankową i tymu taki drogi.
    Nie karmię trolli !

Jedni potrzebują ze śniadaniem, inni bez. Pewnie dlatego są dwie opcje szerloku
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    A własnie że taki nocleg znalazłem w dębowcu w willa dębowiec

mówisz o słonecznej ? czy o czymś innym? Bo nawet w słonecznej nie ma takiej ceny... Max jest 372 i to ze sniadaniem i obiadokolacją dla 4 osob
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Jakby miało być taniej bez śniadania to bym brała bez śniadania.
    A ile takie śniadanie może kosztować? Jak więcej niż 10zł to wolę na miasto skoczyć.

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    mówisz o słonecznej ? czy o czymś innym? Bo nawet w słonecznej nie ma takiej ceny... Max jest 372 i to ze sniadaniem i obiadokolacją dla 4 osob
    W willa dębowiec

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał gunia80 Zobacz post
    Jakby miało być taniej bez śniadania to bym brała bez śniadania.
    A ile takie śniadanie może kosztować? Jak więcej niż 10zł to wolę na miasto skoczyć.
    Za śniadanie 20 od osoby

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jedni potrzebują ze śniadaniem, inni bez. Pewnie dlatego są dwie opcje szerloku
    Ale myśle że przy 450 za dobe chyba powinno być w cenie...obciach na maksa sobie robią

Jean-Paul Sartre

Ja nie rozumiem rozterek autora tematu
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia