Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: oferty noclegowe w hotelu

Widocznie mało razy spałeś w hotelu...bo ja płacąc 450 za nocleg wymagam śniadania w cenie, skoro hotele w cenie 130 za pokój posiadają taki standard
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Może to Ty mało razy spałeś w hotelach. Dziwne jest oczekiwanie od hotelu śniadania w cenie 450zł, skoro pisze wyraźnie, że w tej cenie go nie ma. Chcesz śniadanie - Twój nocleg kosztuje wtedy 470zł. Nie chcesz śniadania bo wolisz zjeść na mieście, płacisz 450zł i idziesz na miasto zeżreć śniadanie. Chcesz parking strzeżony z dachem, dopłacasz stówę, nie chcesz - nie dopłacasz. I tak z całą resztą.
    Chyba nie jesteś kolejnym wielkopańskim turystą, który jak już się szarpnie na 4 gwiazdkowy hotel to wydaje mu się, że wszyscy powinni mu się kłaniać, co?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Mnie -o ile dobrze potrafię liczyć- w willi Dębowiec śniadanie wyszło na 13 zł.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Zwierz się janek, Ty nie miałeś z tym problemu?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Mnie -o ile dobrze potrafię liczyć- w willi Dębowiec śniadanie wyszło na 13 zł.
    Sprawdzałem oferte na portalu,
    A niech Ci będzie dyszolku, tylko śmieszy mnie brak śniadania w apartamencie w cenie, rozumie jak jest dopłata w pokojach standard, ale moim zdaniem brak w cenie w apartamencie to obciach

Jean-Paul Sartre

Noo, więcej luzu w życiu

Nawet w Augustowie i całej dolinie rospusty jest taniej, może te 450 zł to cena dla całej wycieczki .

A tak na poważnie to zła strategia sprzedaży, niestety typowe dla Polski. Ciekaw jestem czy klimatyczne jest w tej cenie wliczone.
    Nie karmię trolli !

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Nawet w Augustowie i całej dolinie rospusty jest taniej, może te 450 zł to cena dla całej wycieczki .

A tak na poważnie to zła strategia sprzedaży, niestety typowe dla Polski. Ciekaw jestem czy klimatyczne jest w tej cenie wliczone.
    Wliczone...

- - - Dopisano - - -

Jak tak na to patrze z boku to niedługo kwatery przebiją standardem hotele, nawet na coraz więcej kwaterach proponują wyżywienie, ale to nie ja będe tracił klientów tylko hotele

Jean-Paul Sartre

Szukam w necie tego cuda i wujek gugel pokazuje mi willa słoneczna w Dębowcu. Czy to jest to cudo?

www.willasloneczna.pl
    Nie karmię trolli !

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Szukam w necie tego cuda i wujek gugel pokazuje mi willa słoneczna w Dębowcu. Czy to jest to cudo?

www.willasloneczna.pl
    To nie to poszukam Ci

- - - Dopisano - - -

http://www.booking.com/hotel/pl/wellness-dwa3r-dabowiec.pl.html?sid=6a8ecd8909145caa6fe7ba2434e4c d17;dcid=4;m_occ=2

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia