Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Temat: oferty noclegowe w hotelu

A widzisz, to zupełnie inaczej wygląda, oni tam mają ścieżke zdrowych stóp, a to kosztuje.

Zła strategia sprzedaży, śniadanie w czymś takim powinno być w cenie.
    Nie karmię trolli !

Cena to co innego...ale przy tekiej ofercie powinno byc śniadanie w cenie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

No o tym ta godka, nie że mogło by być lecz powinno być w cenie.

- - - Dopisano - - -

Może szefym marketingu je tam tyn koleś z betoniarni z Górek Wielkich. 2-3 lata temu mieli taką strategie sprzedaży, im więcej betonu kupiłeś tym drożej każdy m3 wychodził.
    Nie karmię trolli !

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    W willa dębowiec

Ale hola... jest willa sloneczna albo hotel wellnes dwor debowiec...

więc o czym mówisz?

no a jak byłeś w wellnes to się nie dziw, że taka cena... A śniadanie to nie zawsze jest w cenie.. czasem cena jest za samą usługę noclegową... Jakieś pokoje bambusowe, dębowe, prowansalskie i takie inne szmery bajery tam przeca mają plus całe zaplecze relaksacyjne.

Ceuer nie spinaj się tak na to śniadanie
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

ale to masz tylko spanie w tej cenie, na łóżku dębowym to ja sie moge w domu wyspać

Jean-Paul Sartre

jak masz super zajefajne łóżko dębowe to proszę ja Ciebie gratki i śpij wygodnie..Wtedy nie szukasz wypasionego noclegu tylko normalnego z kiboczącym się wyrem, ale ze śniadaniem w cenie
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

na spaniu nie ma co oszczędzać...a tym bardziej we własnym domu

Jean-Paul Sartre

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Zwierz się janek, Ty nie miałeś z tym problemu?
    Miałem problem ale raczej była to moja wina. W większości hoteli - nie wczasowych, tylko do przespania się- śniadanie takie (breakfast) to jakiś sok, płatki, grzanka, masełko, dżem i kawa (herbata). Mnie to nie pasiło i wiedząc o tym wcześniej dokupiłem sobie pęto jakiejś chabaniny i wtedy było OK. Co innego, gdy w ubiegłym roku samolot nawalił i przewieziono nas do hotelu w Mierzęcicach. Tam na koszt przewoźnika, aby nam pyski zamknąć, było tyle różnorodnego żarcia i picia , że ho..ho.. (super szwedzki stół).
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Co mam zapłacić 450 zł za nocleg i jeszcze się o śniadanie martwić ? Moja noga napewno tam nie postanie.

Uprawnienia