Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 231

Temat: Nagonka na Owsiaka

Nagonka na Owsiaka

Temat odnośnie Owsiaka już był. Teraz jednak nabrał nowego wymiaru...Także i tu podzielę się moją opinią.

W niedzielę kolejny finał WOŚP. Poprzedzony wielką medialną i społeczną nagonką.
    Tylko o co tyle krzyku? Rozumiem oburzenie społeczeństwa... Jednak ludzie ogarnijcie się! Każdy medal ma dwie strony!
    Każdy teraz taki mądry i święty. Każdy kto nie skorzystał ze sprzętu zakupionego przez WOŚP....
    Wyobraźcie sobie sytuację kiedy Wasze dziecko wymaga specjalistycznej pomocy. Ratującej niejednokrotnie życie.
    W szpitalu słyszycie jednak, że nie ma odpowiedniego sprzętu.
    To znaczy niby jest ale ten zakupiony przez Owsiaka- "złodzieja i oszusta". I co? Każdy by ratować swoje dziecko
    schowa dumę i uprzedzenia do kieszeni i skorzysta... A co gdyby tego sprzętu w ogóle nie było?
    Moje słowa zrozumie najlepiej rodzic, w szczególności rodzic dziecka chorego.
    Bogu dziękuję, że mogę moje dziecko operować i leczyć za granicą. Bo każdy wie jak kulawa jest polska służba zdrowia.
    Bez WOŚP będzie kuleć jeszcze bardziej....
    Zabiera do siebie? Tylko połowę wydaje na pomoc? No i co z tego? Faktem niezaprzeczalnym jest, że dzięki jego działaniom
    wiele dzieci może żyć!
    Osobiście mogę połowę mojej darowizny wrzucić do puszki a drugą włożyć do jego portfela!
    Bo mimo wszystko niesie on realną pomoc!
    Przemyślcie sobie to krzykacze...
    Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Właśnie... o co zaś poszło.... I podzielam opinię Debry.. Pomoc Owsiaka widać.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Heh to Wy nie wiecie O wypocinach niejakiego blogera Matka Kurka? O procesie? O jego wynikach?

Zaraz się z Wami podzielę...

- - - Dopisano - - -

http://niezalezna.pl/61139-uzasadnie...-przez-blogera
    Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

ja popieram akcje owsiaka...potepiam państwo polskie ze pobiera z zebranych pieniędzy podatek od darowizny, owszem część pieniędzy na pewno ma na życie, ale pieniążki które zostajai nie idą na sprzęt ida na organizacje WOŚP i WOODSTOCKu, oceniam jak najbardziej pozytywnie działania Jurka i nigdy na orkiestre nie skąpie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Ludzie każdemu zagladają w kieszeń, nawet Owsiakowi. Kto nie chce niech nie daje.A jak by przyszło korzystać w przyszłości ze sprzętu medycznego niech nie korzysta z tych co Owsiak podarował
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Ludzie każdemu zagladają w kieszeń, nawet Owsiakowi. Kto nie chce niech nie daje.A jak by przyszło korzystać w przyszłości ze sprzętu medycznego niech nie korzysta z tych co Owsiak podarował
    wierzysz że odmówi korzystania
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Nie...

A to też czerwony !

Nie ma co popadać w absurd. Nie ma czegoś takiego jak "nawet Owsiak" - jeśli robi wały należy go z tego rozliczyć. A jak nie robi, to należy zgilotynować krzykacza który próbuje wmówić światu, że robi. Fundacja ma statut, pewnie pisze tam kto ile i za co.

Cytat Napisał Debra Zobacz post
    Zabiera do siebie? Tylko połowę wydaje na pomoc? No i co z tego?
    Ano to z tego, że jest to oszustwo. Zadziwiające jest, że kiedy takiego przekrętu dopuści się mało znana fundacja (np. fundacja Maciuś o której ostatnio było głośno za sprawą raportu o głodnych dzieciach) to od razu pojawia się skarbówka, prokurator i wielkie oburzeniem, natomiast w przypadku popularnego Owsiaka wszyscy temu przyklaskują.

Cytat Napisał Debra Zobacz post
    O wypocinach niejakiego blogera Matka Kurka?
    O jakich wypocinach? wyrok sądu potwierdził, że jest to najprawdziwsza prawda.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Ludzie każdemu zagladają w kieszeń, nawet Owsiakowi. Kto nie chce niech nie daje.
    Wyjdę na mochera, ale samo ciśnie się to na usta.

Dlaczego w przypadku T. Rydyzyka nie wyznajecie takiej samej zasady? gdyby się przyjrzeć to mechanizm wyciągania kasy od ludzi niewiele różni się od owsiakowego?

Bądźcie ludzie konsekwentni, albo jest to nieuczciwe, albo nie jest jest. Kto za tym stoi nie ma znaczenie, nie dajecie sobą manipulować.
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Uprawnienia