Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 231

Temat: Nagonka na Owsiaka

Ja wyznaję

- - - Dopisano - - -

Mam ochotę to daję, nie chcę to nie daję.. Nawet na tacę na mszy daję wtedy kiedy chcę, mam ochotę, albo jest konkretnie na to i na to zbiórka
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Owsiak swój chłop robi to czego nasz beznadziejny rząd i słuzba zdrowia nie potrafi dać ,niech Ci co krzyczą nigdy nie skorzystaja ze sprzętu ufundowanego przez Owsiaka ot tyle. A i jesli Owsiak bierze kase z fundacji dla siebie i zarabia na tym i co to kogo boli? Mnie nie niech se zarabia wszystkie fundacje tak działają i zarabiaja. Nawet nasza w naszym mieście ,chyba nie myslicie że ludzie pozakładali fundacje żeby tylko pomagać innym. Tak owszem żerby pomóc tez ale aby mieć dla siebie to także. Sama bym se założyła jaką fundację.
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

Tu nie chodzi mi o osobę samego Owsiaka. Niech tą orkiestrą kieruje Kowalski czy inny Nowak...
    Nie popieram jego kłamstw. Jednak ludzie, uradowani tym, że jednak święty ma rogi, ślepą zapominają o sprawach najważniejszych!
    Pokaż mi , Malkontent, drugą taką osobę, która zainicjowała taką pomoc dla najmłodszych i najstarszych? Która wyręcza nieudolny rząd z jego obowiązku?
    To, że ma z tego działkę było tajemnicą poliszynela.... Co roku o tej porze wybuchają podobne spory. Tym razem mają one większy zasięg.
    Nie powiesz mi chyba, że WOŚP powinna zostać zlikwidowana?
    I tak jak pisałam w pierwszym poście...
    Nie daj Boże, Twoje dziecko będzie wcześniakiem, bądź będzie poważnie chore. I pierwszy polecisz korzystać ze sprzętu z czerwonym serduszkiem, by ratować jego życie.
    Nie wiesz co oznacza strach o życie i zdrowie swojego dziecka. Nie wiesz jaką rozpacz czuje rodzic kiedy nie może, z powodu niewydolnej służby zdrowia, ratować swojego dziecka. Mam nadzieję, że nigdy się nie dowiesz.
    WOŚP uratowała mnóstwo istnień. Niestety większość ludzi o tym nie pamięta...
    Nikt nikogo nie zmusza do wrzucania kasy. Jednak nie każdy to rozumie. Osobiście zostałam zwyzywana i siłą wypchnięta z placu kościelnego podczas kwestowania.
    Tylko co komu przeszkadza, że ktoś komuś pomaga? Albo inaczej... Ludziom przeszkadza, że ktoś zarabia na pomaganiu. I tylko na to patrzą a nie na korzyści z tego płynące...
    Ta nagonka najbardziej odbije się na pomocy potrzebującym. I to mnie wkurza.

Co do działania różnych fundacji lepiej nie będę zabierała głosu. Bo nazbyt dobrze wiem jak to wygląda...
    Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

do poczytania http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-..._wysokieobcasy

Bardzo fajny ironiczny, sarkastyczny artykuł
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Nikt tu nie kwestionuje Orkiestry. Problem polega na tym, że jeśli Owsiak czy ktokolwiek inny przy tej organizacji mataczy, to NALEŻY go uwalić.

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Ludzie każdemu zagladają w kieszeń, nawet Owsiakowi. Kto nie chce niech nie daje.A jak by przyszło korzystać w przyszłości ze sprzętu medycznego niech nie korzysta z tych co Owsiak podarował
    Sprzętu nie podarował Owsiak, tylko kupili ludzie wrzucający do puszki. Im prędzej tacy ludzie jak ty zdadzą sobie z tego sprawę, tym będzie w tym kraju (naszym kraju!) lepiej!

Cytat Napisał Debra Zobacz post
    Heh to Wy nie wiecie O wypocinach niejakiego blogera Matka Kurka? O procesie? O jego wynikach?

Zaraz się z Wami podzielę...

- - - Dopisano - - -

http://niezalezna.pl/61139-uzasadnie...-przez-blogera
    Świecki Święty Owsiak przegrał proces i teraz się oburza i pluje. Też nie wiem o co tyle krzyku... Powinno się go (Owsiaka) i jego sączenie jadu zignorować i tyle.

Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post
    niech Ci co krzyczą nigdy nie skorzystaja ze sprzętu ufundowanego przez Owsiaka ot tyle.
    Bardzo popularny argument, coś mu zawdzięczasz to stul dziub! jemu wszystko wolno - szantaż emocjonalny nad wyraz często stosowany w takich dyskusjach, nie wiem jak Was, ale mnie wkurza na maksa.

Jednak ludzie, uradowani tym, że jednak święty ma rogi, ślepą zapominają o sprawach najważniejszych!
    Zgadzam się z ostatnią częścią zdania, ludzie zapominają o najważniejszym, o uczciwości. Uradowani tym, że ktoś coś dał za darmo są wstanie wybielić każdego. W przypadku Owsiaka tej uczciwości brak bo nawet na prośbę sądu nie zgodził się ujawnić dokumentacji finansowej fundacji.

Kompletnie nie pojmuję tego toku rozumowania, zrobił coś dobrego to wolno mu więcej, a wszystkie jego kłamstwa i nieuczciwości zostaną wybielone.

To, że ma z tego działkę było tajemnicą poliszynela....
    Zgadza się, ale to ile zebranych pieniędzy rzeczywiście przeznaczone jest na cele statutowe, a ile trafia do kieszeni osób związanych z fundację jest już pilnie strzeżoną tajemnicą. Jest to bardzo ważne bo może okazać się, że w rzeczywistości tylko nieznaczna część kasy idzie na pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 08-01-2015 o 14:27
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Sprzętu nie podarował Owsiak, tylko kupili ludzie wrzucający do puszki. Im prędzej tacy ludzie jak ty zdadzą sobie z tego sprawę, tym będzie w tym kraju (naszym kraju!) lepiej!
    Oo właśnie.

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Bardzo fajny ironiczny, sarkastyczny artykuł
    Fajny? tendencyjny i lewacki.

Zastanawiam się co mają do tego wartości chrześcijańskie?
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

ironiczny, fajny napisany z przekąsem

Punkt z komunikacją miejską..... ehh......
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 08-01-2015 o 15:17

A to też czerwony !

Uprawnienia