Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Temat: Dlaczego ludzie są grubi?

Na grubość na pewno wpływa brak ruchu, wpływają w dużej mierze na to też zarobki co przekłada sie że ludzie jedzą byle co lub z dobrobytu obżerają sie, ale generalnie brak ruchu widząc po sobie...nie było prawka to sie wszędzie chodziło a tak wszędzie praktycznie autem, teraz waga 102 a kiedyś i to przy wypijaniu 10 piwek dziennie 80kg, no ale sie piwka na zapas nie kupowało tylko 2 i zaś sie szło żeby sie przejść
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał Malkontent Zobacz post
    Jeszcze się taki nie urodził, co by nie schudnął nawet, jak się głodzi
    Sam się kuźwa głódź! Głodzili w Auschwitz. Przejdź się po oddziałach onkologicznych jak wyglądają ludzie, którzy nie jedzą. A nie. Posiedź tam jakiś czas i wróć za pół roku. Może dorośniesz.
    W imię czego ludzie mają się głodzić? Żeby sprostać oczekiwaniom tego współczesnego targowiska próżności, promującemu rachityczne ciała? Rąbniętej Chodakowskiej straszącej szkieletorami?
    Pfff...

Nie mówię tutaj o chorobliwej otyłości, ale o zdrowym ciałku z warstwą tłuszczyku. Bo to zdrowe! Organizm będący w ruchu i odżywiający się racjonalnie, a posiadający okrąglejsze kształty jest w równowadze i tylko drastyczne diety, albo katorżnicze ćwiczenia mogą to zmienić, ale... po co? Żeby się unieszczęśliwiać jedynie.

A jeśli ktoś jest fest gruby- łotewer z jakiej przyczyny- to głodem sprawy nie załatwi. Szkodę wyrządzi jedynie.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Na grubość na pewno wpływa brak ruchu, wpływają w dużej mierze na to też zarobki co przekłada sie że ludzie jedzą byle co lub z dobrobytu obżerają sie, ale generalnie brak ruchu widząc po sobie...nie było prawka to sie wszędzie chodziło a tak wszędzie praktycznie autem, teraz waga 102 a kiedyś i to przy wypijaniu 10 piwek dziennie 80kg, no ale sie piwka na zapas nie kupowało tylko 2 i zaś sie szło żeby sie przejść
    To sie widocznie z piwa tyje.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Nie ma czegoś takiego jak tycie z choroby!
    Ależ oczywiście, że jest.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Ale teraz mniej ruchu i mniej piwa i wzrosło...w sumie wtedy sie więcej piło niż jadło
    Co do głodzenia sie masz racje łopica, nie wolno sie katować, a takie przybieranie i tracenie na wadze jest gorsze niż otyłość bo organizm głupieje i wkońcu nie wie co ma robić

Jean-Paul Sartre

łopica już miałem się nie zgodzić ale potem uznałem że masz rację. Ale Chodakowskiej nie nazywaj rąbniętą bo przynajmniej jest jakąś motywacją dla bab żeby się za siebie zabrać, a nie tylko wdupczać słodycze. I szkieletem nie jest, bez przesady.

Chodakowska ogromnie motywuje babki na fejsie. Aż ją podziwiam skąd ma tyle siły w sobie I szkieletem nie jest, ale mnie osobiście się jej figura nie podoba. Za bardzo umięśniona jak dla mnie

fajna to byla szostak póki nie schudła

Jean-Paul Sartre

Nie mówiłam, że Chodakowska jest szkieletem, tylko straszy szkieletami. Na swojej stronie właśnie.
    A tak w ogóle to czemu mi się to to wyświetla na fejsie?

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Ale Chodakowskiej nie nazywaj rąbniętą
    Tak napisałam? A to przepraszam. Miałam na myśli, że to kobieta z pasją, która zaraża swoim entuzjazmem leniwe krowy.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Ale teraz mniej ruchu i mniej piwa i wzrosło...w sumie wtedy sie więcej piło niż jadło
    To trzeba więcej pić!

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał łopica Zobacz post

Ależ oczywiście, że jest.
    Ależ oczywiście, ze nie ma! Gdyby była taka choroba to aplikowanoby ją glodnym dzieciom w Afryce.
    Na głodówce jeszcze nikt nie przytył.

Jak się człowiek zdrowo odżywia to nie przytyje! Ale jak się pije słodkie napoje, slodzi herbatę, je smażone potrawy, białe pieczywo (o slodyczach juz nie wspominam) i wszystko soli, to się tyje! Jedni szybciej drudzy wolniej. Ale zawsze z jedzenia!
    Jak ktoś będzie jadł tak jak napisałem pare postow wyżej, w ilościach 1800-2500kalorii (mały jogurt naturalny ma 150 kcal)i chodził na spacery to nie przytyje nawet na lekach sterydowych! Nie ma opcji!

Ludzie jedzą ZA DUŻO i niewłaściwie. 2000kcal to naprawdę niewiele jedzenia ale przy współczesnym trybie życia nasz organizm nie potrzebuje więcej.

Nie mam nic przeciwko szkieletorom ani grubasom. Niech każdy robi to co chce. Tylko niech nikt mi nie pier*oli, że tyje z choroby!
    Ostatnio edytowane przez starocieszyniok ; 28-02-2015 o 15:50

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Jak się człowiek zdrowo odżywia to nie przytyje! Ale jak się pije słodkie napoje, slodzi herbatę, je smażone potrawy, białe pieczywo (o slodyczach juz nie wspominam) i wszystko soli, to się tyje! Jedni szybciej drudzy wolniej. Ale zawsze z jedzenia!
    Jak ktoś będzie jadł tak jak napisałem pare postow wyżej, w ilościach 1800-2500kalorii (mały jogurt naturalny ma 150 kcal)i chodził na spacery to nie przytyje nawet na lekach sterydowych! Nie ma opcji!
    Więcej wykrzykników nie było? Ależ oczywiście, że sterydy mogą spowodować rozwalenie nadnerczy, a co za tym idzie zaburzyć wydzielanie kortyzolu, co za tym idzie spowolnić metabolizm i doprowadzić do innych niszczących skutków. Ale tajemnica nie tkwi w głodzeniu się, ale w wyleczeniu.
    Kiedy zaczynamy nagle tyć, szukamy przyczyny i leczymy się, czy wiąże się to z terapią, czy ze specjalną dietą i oczywiście choroba nie może być wymówką, czy przykrywką dla otyłości. Nie o tym mówię.

Więcej wykrzykników nie było?
    Myśle, że ilość wykrzykników portal Łojixa nic nie kosztuje, aczkolwiek śmiem w to wątpić że tutaj jakiekolwiek normy obowiązują, poprostu ile ludzi tyle interpretetacji i tak dziwnego forumowego prawa .

Ależ oczywiście, że sterydy mogą spowodować rozwalenie nadnerczy, a co za tym idzie zaburzyć wydzielanie kortyzolu, co za tym idzie spowolnić metabolizm i doprowadzić do innych niszczących skutków. Ale tajemnica nie tkwi w głodzeniu się, ale w wyleczeniu.
    Koleżanko, tajemnica tkwi w tym, że ilość sterydów w normalnym żarciu nie przekracza norm, gorzej jest jak ktoś chce wyglądać ponadnormatywnie i zamiast pomidorów i sałatki wpieprza prochy które zwą się sterydami a tajemnica nie tkwi w głodzeniu się, bądź w wyleczeniu się z choroby która nie istnieje i jest ubzdurana, siedzi w psychice i charakterze człowieka.
    Nie karmię trolli !

Uprawnienia