Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Jedzenie w ustrońskich przedszkolach, a może swoje...

Proponuję również zaopatrzyć córeczkę w odkażacz do ubikacji ( och, ile zarazków jest na wspólnej toalecie!), własną pościel na leżakowanie,maseczkę na buzie ( a nóż jakiś niesforny maluch na nią kichnie), i cały arsenał dodatkowych zabezpieczeń przed okrutnym przedszkolnym światem.

czeluściach foruma
    A nie przesadzacie? Gość tylko zapytał o najzdrowszy jadłospis dla swojego dziecka i tyle. I szuka w tym względzie najlepszego przedszkola. Cóż, ja bym też wolała by w przedszkolu do którego chodzi mój syn raczej nie podawali zupy grzybowej, ale trzeba się dostosować (i tak podobno był już tam zmieniany jadłospis na zdrowszy). Zupę "przeżyję" bo herbatkę słodzą miodem Choć ciekawa jestem jakie kakao podają.... Każdy rodzic ma jakieś wątpliwości, i dobrze, widać, że rodzicowi bardzo zależy na zdrowiu, i wystarczy mu powiedzieć, by nie widziwioł, że był czas kiedy sam w domu dawał podwaliny dobrych nawyków żywieniowych, a teraz trochę czas zluzować i już...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia