Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 168

Temat: Matki Polki strajkujace

Ok ale dlaczego państwo miałoby dawać 1000zł za to, że będziesz siedziała przez dwa lata w domu z dzieckiem? I malgoska, co myślisz o czternastkach górników i ich darmowym deputatowym węglu?

Dlatego że wychowuję to dziecko,ze poświęca się mu czas ,dlatego że tak jest w większości krajów nie tylko UE i to norma? co do górników cóz,13 rozumiem ale 14 juz by sobie mogli darowac a deputat owszem ale dla tych co pracuja a nie dla emerytów którzy tez go pobieraja
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

Oczywistą funkcją rodziców jest wychowywać dziecko i poświęcać mu czas. Albo pracujesz i odkładasz kasę na dziecko, albo stać Cię na siedzenie w domu i wychowywanie swojego dziecka! Kurna no bez przesady, dziecko to jest inwestycja która wymaga określonych kosztów więc jeśli komuś budżet się nie domyka, to nie inwestuje w dziecko. Załóżmy, że ja zaplanuję sobie kupić dupne super eko auto hybrydowe i zażądam od państwa dopłaty, bo chcę dbać o środowisko ale mnie nie stać na takie auto, poprzesz mój wniosek?

Co to znaczy, że w UE to norma? Przecież w Polsce dostajesz podobno 400zł. Co tu jest normą?

Dyszol nie porównuj dziecka do auta.

Nie rzucaj tu moralniakami. Albo dyskutujemy albo nie.

Dyskutujemy o dzieciach a nie o autach.

To jest element dyskusji wykorzystujący przykład przez analogię. Jeśli nie czujesz tematu to przynajmniej nie stosuj zagrywek moralnych. A tak w ogóle to peace za wczasu

To żadna zagrywka moralna. Jak mi przy rozmowie o wychowywaniu dzieci wyskakujesz z hybrydą to ja nie mam pytań.
    I to nie ja nie czuję tematu tylko Wy "mężczyźni"

No to ja czekam na inną mamuśkę która potrafi trzeźwo spojrzeć na temat

To się nie doczekasz bo wszystkie mamy takie samo zdanie. Polski rząd ma wywalone jajca na rodzica siedzącego w domu z dzieckiem. Ważne że dziecko jest i za chwile będzie robiło za pół darmo a rząd na tym skorzysta. Ale nikogo nie interesuje, czy rodzina ma za co żyć. Nawet warunki otrzymania cholernego becikowego są pozmieniane na niekorzyść rodziców.

Uprawnienia