Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Kasa dla Ukrainy

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    Wpisów
    9
    ukraina sama narobiła w kraju bigosu.najlepsze,że ciągnie w swój konflikt inne państwa.najgorsze są wypowiedzi publiczne Poroszenki,który dolewa oliwy do ognia mówiąc,że będą mieli broń od tych i owych państw.u ruskich to tylko powiększa agresje,a nie sądzę by takie "chwalenie się" podobałoby się państwom,które chcą ich wspomóc.cywile giną tak samo z ręki ukraińskich wojsk.mnie się wydaje,że ukraina sama specjalnie rozdmuchuje tą wojnę robiąc z siebie "ofiarę" przed zachodem.2 razy bym nie powiedział czy ten holenderski samolot nie został zestrzelony specjalnie przez ukraińskie siły,by zrzucić winę na separatystów i zyskać przychylność zachodu.nie jestem za żadną ze stron ale wydaje mi się,że ktoś tu mydli oczy reszcie świata.ukraina ciągnie resztę ze sobą na dno.i pociągnie

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Cytat Napisał Malkontent Zobacz post
    Ukraina utrzyma rusków z daleka od naszej granicy?

Lepiej tę kasę zainwestować w wojsko. Zdaniem ekspertów nasze wojsko jest tak słabe, że w przypadku inwazji ze strony Rosji pokonanie naszej obrony, opanowanie Warszawy i zainstalowanie tam swojego rządu zajęło by im max. kilka dni.
    Bez niczego dwie doby i Warszawa jest w zasięgu ruskich i to tylko tymi siłami jakie stacjonują w obwodzie Kaliningradzkim . Nie mamy armii , mamy żołnierzy na pewno w razie potrzeby oddanych , ale to nie jest armia która zapewnia nam nietykalność terytorialną i bezpieczeństwo na wypadek akcji zbrojnych . Podobno do tego jest Pakt NATO a pamiętamy z opowiadań i historii jakich mieliśmy sprzymierzeńców po 1-wszym września 1939 r.

A po co ruskim Polska? Przaca tu nic nima i nic nie działo

- - - Dopisano - - -

Nawet cała Ukraina im nie potrzebna. Wystarczy dostęp do Krymu i kopalnie na wschodzie Ukrainy.

I pojedzie tani wungiel do polski
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Więcej kasy dla ukraińców, pomniki trza banderowcom gibko wznosić
    https://youtu.be/SsckPARBBIg

Uprawnienia