Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Gitarzyści

Gitarzyści

Yo!

Czy wśród ludzi odwiedzających to forum, znajdują się jacyś grajkowie? Jeśli tak, to zapraszam do korespondencji, ja sam jestem dość początkujący, gram z przerwami zaledwie rok, tak więc mój skill jest godny pożałowania, no ale każdy kiedyś zaczynał jeśli byliby chętni, to można by coś razem pograć, poćwiczyć, ogólnie motywować się wzajemnie.

Pozdrawiam

Witam
    Od niedawna ucze sie grac na gitarze basowej z tym ze teraz mam bardzo malo czasu na to hobby

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Cytat Napisał Nekro Zobacz post
    Witam
    Od niedawna ucze sie grac na gitarze basowej z tym ze teraz mam bardzo malo czasu na to hobby
    Nauka polega na systematyczności , musisz kilka akordów co dziennie z gitary wydobyć . Rozumiem ze wcześniej grywałeś na jakiejś klasycznej z pudłem rezonansowym

Nie, nie grywalem spodobal mi sie bass, wiec kupilem bass

No właśnie, systematyczność to klucz do sukcesu, szkoda, że czasu tak mało na wszystko, ja nigdy z basem nie miałem styczności, od zawsze elektryk był moją pasją w jakich klimatach muzycznych się obracasz?

Ucze sie grajac blues'a, Marilyna Manson'a, Burzum, Bathory itd.

Na codzien slucham black/death metal

Czym różni się black od death metalu?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Stylistyką, brzmieniem, ponadto w blacku dochodzi cała ta "mroczna" otoczka, wymalowane twarze, ćwieki, satanistyczne teksty itp.
    Death z kolei jest szybszy, brutalniejszy i cięższy, jednak te dwa gatunki są dość blisko siebie, więc niektóre zespoły mogą łączyć te elementy :-)

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Prościej mówiąc , teksty nie mają na celu opowieści o kwiatkach ,pszczółkach i motylkach
    Samo brzmienie ,linia melodyczna , to już inna sprawa

Uprawnienia