Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Jaką szkołę podstawową w Skoczowie polecacie?

Jaką szkołę podstawową w Skoczowie polecacie?

Drodzy Rodzice, podpowiedzcie jaką szkołę podstawową wybrać w Skoczowie, bo mam dylemat gdzie posłać moje dziecię. Póki co odwiedziliśmy Jedynkę na Mickiewicza oraz Górny Bór, i lepsze wrażenie mam po Jedynce, ale..pytanie czy to tylko wrażenie? Po prostu lepiej zareklamowali szkołę? Macie jakieś rady? Wszelkie wskazówki mile widziane, zwłaszcza że sześciolatki są już zobligowane do siedzenia w szkolnej ławie

Wybór szkoły w takim wieku nie ma znaczenia...wybór zaczyna sie po gimnazjum, bo wtedy albo sie rozwiniesz albo zasilisz grono bezrobotnych
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

My też się zastanawialiśmy między tymi dwoma szkołami i zapiszemy pociechę do "ósemki", a z takiej przyczyny iż na Górnym Borze dzieci do trzeciej klasy zaczynają od 8, a to u nas ma bardzo duże znaczenie (oboje pracujemy od rana) i dziecko nie będzie siedziało na świetlicy do 11. A w "jedynce" tylko pierwsza klasa ma ten przywilej. A reszta to jak piszesz - wrażenie

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał bryndza Zobacz post
    Drodzy Rodzice, podpowiedzcie jaką szkołę podstawową wybrać w Skoczowie, bo mam dylemat gdzie posłać moje dziecię. Póki co odwiedziliśmy Jedynkę na Mickiewicza oraz Górny Bór, i lepsze wrażenie mam po Jedynce, ale..pytanie czy to tylko wrażenie? Po prostu lepiej zareklamowali szkołę? Macie jakieś rady? Wszelkie wskazówki mile widziane, zwłaszcza że sześciolatki są już zobligowane do siedzenia w szkolnej ławie
    dej se spokój z jedynką

Jedynka jest spoko
    Najgorzej to chyba dwójka (gimbazjum)

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    dej se spokój z jedynką
    może rozwiniesz temat? i tak se dałam z nią spokój ale isto okaże się czy to był dobry wybór

Tylko szalony posyła dzieci do jedynki. Jedynka owszem kiedyś to była ekstra szkoła a teraz niestety loty spadły i to strasznie. Ciągnie jedynie na dobrej opinii z przeszłości. Wybieraj szkołę na Górnym Borze a jedynkę omijaj wielkim łukiem

Uprawnienia