Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Co Was denerwuje w Was samych...?

mnie denerwuje to że jestem strasznie wrażliwa, przejmuję sie za bardzo wszystkim, nawet tym co stało sie komuś tam, martwie się tym że mi sie też coś może przytrafić kiedyś i że sobie nie poradze a nie bedzie nikogo kto mni pomoże i bedzie ze mną. drugą rzeczą jest fakt że mam niskie poczucie swojej wartości i się poniżam, nie wierzę w swoje możliwości. tzrecia sprawa że jestem nieśmiałą osobą i mam trudności w podejmowaniu decyzji boję sie ich konsekwencji oraz przeraza mnie to że świat jest nieprzewidywalny nie wiadomo co będzie czyli po 4 wkurza mnie to ze boję sie nieznanego.

Denerwuje mnie, że mnie wszystko śmieszy...
    Chciałam się podenerwować na pewną osobę i tak się nakręcałam, że zaczęło mnie to śmieszyć...masakra!
    A należało się jej! Teraz sama z siebie się śmieję....

wkurzam mnie to , że się wkurzam, denerwuję i spinam za dużo, rzadko kiedy jestem na luzie
    wiecznie nerwowa i zestresowana

A mnie wkurza to, że non stop się boję raka. Wmawiam sobie, że ktoś bliski zachoruje. Masakra.

Łatwo się denerwuję gdy coś nie idzie po mojej myśli i to niestety mój największy problem

Babeczki obejrzyjcie , fajny filmik

"Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

A mnie denerwuje pociąg do alkoholu
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

A mnie denerwuje pociąg do drogich, markowych ciuchów

Uprawnienia