Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Pogwizdów/Kaczyce - Psy zamknięte na ternie byłej KWK Morcinek

dziękuję bebok, właśnie o taką informację mi chodziło. Wiem już że ktoś musi je karmić przynajmniej. Będę działać dalej. A ogrodzenie jest, tyle że w stanie marnym, więc gdyby psy jakimś cudem wydostały się z budynku to może się to źle skończyć bo nie wyglądają na słodkie miśki.
    Ostatnio edytowane przez Anecia ; 07-03-2015 o 21:46

Takie sprawy można zgłaszać do Fundacji "Lepszy Świat". Tu jest telefon z ich strony +48 782 71 77 71. Może oni już będą znali sprawę.
    Powodzenia

No i sprawa się wyjaśniła.
    Jakiś czas temu pieski zostały zabrane - nie wiem czy za sprawą mojej interwencji czy nie - finalnie zabrano je z tego opuszczonego budynku.
    Natomiast sprawa ma drugie dno - tak jak podejrzewałam na tym terenie znajduje się nielegalne składowisko odpadów toksycznych. O czym można poczytać w dzisiejszym wydaniu GZC.
    Kolejny raz intuicja mnie nie zawiodła.

4Ever - między innymi dlatego nie mogłam - jak sugerowałeś - podejść bliżej i sprawdzić - zwyczajnie było to niebezpieczne.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cieszę się, że pieski trafiły pod, być może, lepszą opiekę , aczkolwiek sądząc po okolicznościach nie znalazły tam przez przypadek, a zatem niekoniecznie dotychczasowa opieka była niewłaściwa

I na koniec mała dygresja:

Cytat Napisał Anecia Zobacz post
    4Ever - między innymi dlatego nie mogłam - jak sugerowałeś - podejść bliżej i sprawdzić - zwyczajnie było to niebezpieczne.
    Nielegalne składowisko niekoniecznie musi być niebezpieczne, tak samo jak wódka z przemytu nie jest trująca. Świstek z pieczęcią urzędową, tudzież potwierdzenie wpłacenia opłaty administracyjnej nie czyni odpadów toksycznych bezpieczniejszymi, a to jest podstawa uznania składowisko za legalne.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 23-10-2015 o 13:48
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Cieszę się, że pieski trafiły pod, być może, lepszą opiekę , aczkolwiek sądząc po okolicznościach nie znalazły tam przez przypadek, a zatem niekoniecznie dotychczasowa opieka była niewłaściwa

I na koniec mała dygresja:

Nielegalne składowisko niekoniecznie musi być niebezpieczne, tak samo jak wódka z przemytu nie jest trująca. Świstek z pieczęcią urzędową, tudzież potwierdzenie wpłacenia opłaty administracyjnej nie czyni odpadów toksycznych bezpieczniejszymi, a to jest podstawa uznania składowisko za legalne.
    Zgadza się - ale ja nie wiem czy spali mi tam tylko podeszwy moich drogich Ecco butów czy padnę trupem wdychając zielone wyziewy z beczek z naklejkami z trupią czaszką. Podsumowując: Nie wlazłam bo się bałam, a mój instynkt samozachowawczy jest bardzo wyczulony.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Masz rację, lepiej nie wchodzić jeżeli nie wiadomo co się tam znajduje i kto sprawuje nad tym nadzór
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Anecia Zobacz post
    No i sprawa się wyjaśniła.
    A wiesz może co się z pieskami stało? Wiesz przez kogo i dokąd zostały zabrane? Mam nadzieje że nie pojechały do weterynarza po ten jedyny i ostatni zastrzyk.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 23-10-2015 o 15:04
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia