Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: Sygnatury

Mam pytanie do admina

Czy takie posty są dozwolone? Bo nic o tym regulamin nie wspomina.

http://forum.ox.pl/showthread.php?78...l=1#post276853

Jakoś ciężko się go czyta
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 11-03-2015 o 17:45
    Nie karmię trolli !

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Mam pytanie do admina

Czy takie posty są dozwolone? Bo nic o tym regulamin nie wspomina.

http://forum.ox.pl/showthread.php?78...l=1#post276853

Jakoś ciężko się go czyta
    Posty z działu gry forumowe są postami raczej żartobliwymi. Nie wszyscy czytają i zaglądają do tych tematów. Natomiast skaczące banany są obecne w każdym dziale, nie mówiąc o tym, że skaczą w każdym temacie, a to już jest uciążliwe.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Ja czytam i wiem że inni też czytają a z tematu gry forumowej zrobił się chat, jak się pojawią takie posty to trzeba dłuuuuugo rolować żeby do końca się dostać.
    Posty nie wnoszące nic do tematu są postami niezgodnymi z regulaminem i dlatego prosze admina o zajęcie stanowiska w tej kwesti.
    Nie karmię trolli !

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Temat założony tylko po to, żeby sobie pojeździc po jednym użytkowniku ( i ponabijac parę postów, jak widzę). Użyte na poczatku określenie "niektórzy" w odniesieniu do 4ever, który jako jedyny ma banany w sygnaturze, jest żałosne i - niestety - typowo kobiece.

Załóżcie sobie jeszcze jakąś forumową grupę hejterską. Dramat. Gorzej jak w przedszkolu.

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    Temat założony tylko po to, żeby sobie pojeździc po jednym użytkowniku ( i ponabijac parę postów, jak widzę). Użyte na poczatku określenie "niektórzy" w odniesieniu do 4ever, który jako jedyny ma banany w sygnaturze, jest żałosne i - niestety - typowo kobiece.

Załóżcie sobie jeszcze jakąś forumową grupę hejterską. Dramat. Gorzej jak w przedszkolu.

Dokładnie tak, nic dodać nic ująć. Niewiedzą już do czego by się doczepić to do sygnaturki. A jak sie wszystkie wspierają , jak górnicy przed siedzibą JSW
    Nie karmię trolli !

Moi kochani ,

Admin napisał :

Sygnatura, która jest w stopce, nie powinna dominować nad postem, oraz nie powinna zawierać żadnych treści komercyjnych, lub linków do stron o takim charakterze.
    Dlatego proszę, by forumowicze, przejrzeli swoje stopki i w razie konieczności je poprawili.
    Został również zaktualizowany regulamin (pkt 21)
    ze względu że cała dyskusja toczy się o wysokość mojej sygnaturki postanowiłem dostosować ją do regulaminu forum i zmiejszyłem ją o około 40%

Stara sygnaturka

Nowa sygnaturka

Pomniejszyłem .gif z 500x281 na 300x169 pixelków.

Jesteście zadowoleni?
    Ostatnio edytowane przez 4ever ; 10-03-2015 o 10:39
    Nie karmię trolli !

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Jak byś mógł to zmniejsz jeszcze o 40% i wtedy będzie prawdopodobnie OK.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Nie niemoge, taraz jest O.K. , ze względu że bananiki są niższe to zmieści się teraz 6 sztuk na szerokość. Teraz nie mam czasu i mi się nie chce ale w przyszłości moge popracować nad tym.

Chciałem jeszcze dodać , że sygnaturka nie obciąża serverów ox gdyż znajduje się na innym serverze.
    Ostatnio edytowane przez 4ever ; 10-03-2015 o 11:22
    Nie karmię trolli !

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Skoro już wszystko sobie wyjaśniliśmy, bardzo proszę o zamknięcie tematu.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Uprawnienia