Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: Sygnatury

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Mam pytanie do admina

Czy takie posty są dozwolone? Bo nic o tym regulamin nie wspomina.

http://forum.ox.pl/showthread.php?78...l=1#post276853

Jakoś ciężko się go czyta
    W takim dziale są dozwolone, oczywiście w granicach rozsądku. Jeśli ktoś zacznie specjalnie serię takich postów pisać, to nie będzie to działanie dozwolone.

Okolice Cieszyna
    493
    Nie udał się donos.

Cytat Napisał stach11 Zobacz post
    493
    Nie udał się donos.

Przeczytaj sobie pierwszy post w tym temacie , to dopiero donos, szkoda że go nie widzisz, ale zdziwił bym sie gdybyś go zobaczył
    Nie karmię trolli !

Okolice Cieszyna
    494

Akurat post arniki jest wporzo. Te "mrygające heble" wszystkich denerwują nawet teraz kiedy je zmniejszyłeś. Twój awek może ujść w tłumie, ale to pod spodem ....................... płakać się chce, opadają ręce i wszystkie członki.

494

Akurat post arniki jest wporzo.
    Aha aha aha a to ciekawe.
    Moja sygnyturka też jest w porzo i zgodna z regulaminem forum. Mnie interesuje regulamin forum a nie czy się to komuś podoba bądź nie, a mi się podoba
    Zresztą sama Arnika jest z tego rozwiązania usatysfakcjonowana
    http://forum.ox.pl/showthread.php?87...l=1#post277471

Jednakże pozwolę sobie zauważyć że są sygnaturki niezgodne z regulaminem forum. Chodzi o sygnyturkę Aga-d która w dwóch punktach jest niezgodna z regulaminem forum ox.pl a admin nie reaguje , mianowicie :

http://forum.ox.pl/showthread.php?2-Regulamin-Forum

9. Kolor CZERWONY oraz ramki informacyjne zarezerwowane są dla administracji i moderatorów.

19. Nazwa użytkownika, sygnatura oraz pola w profilu nie mogą zawierać słów: chamskich, obraźliwych, powszechnie uznawanych za brzydkie, obraźliwe.

Poprosze admina o zajęcie stanowiska,
    ale wyobrażam sobie jak ono wygląda
    Nie karmię trolli !

Okolice Cieszyna
    Obserwując Cię od dłuższego czasu..... zauważyłem że nie lubisz naszych pań. Na każdym kroku starasz się im "umilić życie". Twoje dowody są złośliwe i doopę rozbić. Chłopie......wyluzuj a z drugiej strony nie staraj się "dziubać" by wywoływać małe OX-owe skandaliki. Oglądając TV Republika napij się piwka i pomyśl o czymś dobrym.

Obserwując Cię od dłuższego czasu....
    Po prostu nie obserwuj mnie nie będziesz miał problemu

Twoje dowody są złośliwe i doopę rozbić.
    forum.ox.pl posiada tylko jeden regulamin dla wszystkich, obojętne jakiej płci i ten powinien być przestrzegany, tak samo jak przepisy ruchu drogowego.
    Chyba nie chcesz powiedzieć że w stredie ograniczenia prędkości do 50 km/h kobiety mogą bezkarnie zasuwać powyżej 100 km/h a my chłopy powinniśmy grzecznie dostosować się do ograniczeń.

Oglądając TV Republika napij się piwka i pomyśl o czymś dobrym.
    Piwkiem się rozkoszuję, TV Republika nie oglądam
    Nie karmię trolli !

Okolice Cieszyna
    Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Po prostu nie obserwuj mnie nie będziesz miał problemu ...

Ja nie mam problemów. To Ty je masz i proszę Cię bardzo nie zasłaniaj się regulaminem, bo Ty go nie przestrzegasz . Wyłącz te "heble"i będzie w porządku. Agusię poproszę by zmieniła kolor sygnatury i sądzę, że lepiej Ci się będzie wtedy odpoczywało . TV Trwam + piwo = dobry i spokojny sen.

Staśko, zapomniałeś od jednym - 496 , ja nie mam żadnych problemów, ja mam zawsze od rana dobry humor, nie wmawiaj mi że mam grype bo jej nie mam.
    Nie karmię trolli !

OK. A purpurowy może być ?

No i zatem postuluję , by kolor czerwony usunąć z palety barw, którą mamy tu na Oxie
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia