Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 139

Temat: Tattoos

Eusa chyba trochę przesadzasz. Dlaczego uważasz, że tatuowanie to "moda"?

Jeśli tatuaż sprowadzać do kwestii mody, to modą może być wszystko i wszystko może być głupotą jakich mało. Od palenia, przez mieszkanie w bloku, po długie włosy u kobiet.

A ja nie mam. Jeszcze. Do 30 kwietnia. O tatuażu myślałam od 24 lat. Długio zastanawiałam się właśnie nad przemijająca modą, urodą, wdzękiem i starzeniem skóry oraz co za tym idzie "zwiotczeniem" tatuażu. Teraz zbliżają się moje okrągłe urodziny i zrobię to - w dodatku będzie to prezent od męża Mam już obrany projekt, miejsce i umówiony termin. Tatuaż już od wielu lat nie kojarzy się z dziaraniem struną pod celą, w wielu przypadkach są to dzieła sztuki - mam znajomego projektanta tatuaży. Jeżdzi na szkolenia i eventy tatoo - i moda też ma znaczenie. Kiedyś były modne róże na lędźwiach teraz nie koniecznie. Acha....jest jeszcze sprawa tolerancji w miejscu pracy - niektórzy pracodawcy "nie życzą sobie" ale są tacy jak mój - "tatuaż nie ma związku z jakością pracy". Więc - pochwale się jak będzie Acha..... Podobno dziaranie jest uzależniające

Cytat Napisał Bibulec Zobacz post
    Acha....jest jeszcze sprawa tolerancji w miejscu pracy - niektórzy pracodawcy "nie życzą sobie" ale są tacy jak mój - "tatuaż nie ma związku z jakością pracy". Więc - pochwale się jak będzie
    A co będzie jak zmienisz pracę ?

W Cieszynie likwidują oddział celny a urzędnicy myśleli że prace do emerytury mają.
    Nie karmię trolli !

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    W Cieszynie likwidują oddział celny a urzędnicy myśleli że prace do emerytury mają.
    Ojapierdyole.

Dyszołku

czego nie zrozumiałeś ? Ma Ci coś prościej napisać?
    Nie karmię trolli !

Kiedyś chciałam sobie zrobić, ale przeszło mi.

Cytat Napisał Bibulec Zobacz post
    A ja nie mam. Jeszcze. Do 30 kwietnia. O tatuażu myślałam od 24 lat. Długio zastanawiałam się właśnie nad przemijająca modą, urodą, wdzękiem i starzeniem skóry oraz co za tym idzie "zwiotczeniem" tatuażu. Teraz zbliżają się moje okrągłe urodziny i zrobię to - w dodatku będzie to prezent od męża Mam już obrany projekt, miejsce i umówiony termin. Tatuaż już od wielu lat nie kojarzy się z dziaraniem struną pod celą, w wielu przypadkach są to dzieła sztuki - mam znajomego projektanta tatuaży. Jeżdzi na szkolenia i eventy tatoo - i moda też ma znaczenie. Kiedyś były modne róże na lędźwiach teraz nie koniecznie. Acha....jest jeszcze sprawa tolerancji w miejscu pracy - niektórzy pracodawcy "nie życzą sobie" ale są tacy jak mój - "tatuaż nie ma związku z jakością pracy". Więc - pochwale się jak będzie Acha..... Podobno dziaranie jest uzależniające
    Super! Pochwalisz się, co sobie wytatuujesz? Ja mam już pare lat jeden tatuaż i od jakiegoś czasu korci mnie, żeby sobie zrobić jeszcze ze dwa
    I tatuowanie jest uzależniające. Ja zaraz po zrobieniu już kombinowałam co i gdzie sobie zrobić

Fajnie, że twój pracodawca jest wyrozumiały, i nie patrzy na pracowników pod względem wyglądu tylko umiejętności Mam nadzieję, że będzie się to zmieniało i tatuaż nie będzie się kojarzył tylko z recydywą

I ja się nie przejmuję, jak tatuaż będzie wyglądał za 30 lat Gdybym się miała tak wszystkim przejmować, musiałabym cały dzień wylewać poty w clubie fitness i wydawać tysiące na botoks

Te Banan! nie muszę pracy zmieniać, i mam nadzieję, że nie będę musiała do 67 r.ż. - a to już niedaleko. W razie "w" będę do pracy chodziła z długim rękawem. Przemyślałam.

She6L - pewnie, że się pochwalę - piesek to będzie, na przedramieniu - avatarek powie Ci jakiej rasy (dla ułatwienia: nie będzie to Owczarek Starocieszyński)

Uprawnienia