Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: WSB Cieszyn

WSB Cieszyn

Witam czy ktoś zaczyna edukację od marce na WSB w Cieszynie na kierunku BHP? albo skończył tam ten kierunek? proszę o wszystkie info

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Hmm... raz miałam do czynienia z tą uczelnię i... takiej prowizorki to ja w życiu nie widziałam.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Fiu fiu , cieniutko to widzę . Ciekaw jestem jak w ogóle Cieszyn stoi w rankingach . No pomijając ostatecznie UŚ.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał kwantq3 Zobacz post
    Ciekaw jestem jak w ogóle Cieszyn stoi w rankingach . No pomijając ostatecznie UŚ.
    No wiesz, w każdym rankingu ktoś musi być ostatni
    A nasz cieszyński UŚ też wcale nie bryluje
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    No wiesz, w każdym rankingu ktoś musi być ostatni
    A nasz cieszyński UŚ też wcale nie bryluje

Jeden z wielu przybytków, dzięki któremu mamy na rynku nadmiar niedouczonych magistrów etc.

- - - Dopisano - - -

A skoro o studentach , to taka ciekawostka YT.

Cytat Napisał sandman Zobacz post
    Witam czy ktoś zaczyna edukację od marce na WSB w Cieszynie na kierunku BHP? albo skończył tam ten kierunek? proszę o wszystkie info
    Jestem absolwentem tej uczelni (Zarządzanie akurat) i moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś potrzebuje dyplomu a nie ma czasu na naukę to polecam tę uczelnię...poziom nauczania jest żenująco niski...wystarczy tylko płacić i czasem się pojawiać na ćwiczeniach...tyle

Jak skończyć studia to tylko kierunki techniczne, bo po resocjalizacji cz awf to można sobie dyplomem tyłek wytrzeć bo w zawodzie sie pracy nie znajdzie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

W odpowiedzi na pytania, które pojawiły się w tym wątku chcielibyśmy przekazać kilka podstawowych informacji na temat funkcjonowania naszego wydziału w Cieszynie.

Dziś Wyższa Szkoła Biznesu to Uczelnia akademicka posiadająca najwyższą kategorię naukową - kategorię A, uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora habilitowanego oraz doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu, wyróżniającą ocenę instytucjonalną Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Uczelnia od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingu Perspektywy (10 miejsce w Polsce - ranking 2016, 9 miejsce 2015).

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mieści się od kilku lat w budynku przy ul. Frysztackiej 44 (kiedyś swoją siedzibę miało w tym miejscu kolegium językowe). Budynek w ostatnich latach przeszedł gruntowny remont i odpowiada standardom naszej uczelni.

W Cieszynie nasza uczelnia prowadzi aktualnie trzy kierunki studiów a kolejny "Studia menedżerskie" jest na etapie wprowadzania:

STUDIA INŻYNIERSKIE

• Informatyka

o Informatyka przemysłowa - STUDIA DOFINANSOWANE
    o Grafika komputerowa i projektowanie serwisów www
    o Oprogramowanie systemów i aplikacje mobilne
    o Sieci komputerowe i bazy danych
    o Systemy przetwarzania danych i cloud computing

• Zarządzanie i inżynieria produkcji

o Inżynier symulacji- STUDIA DOFINANSOWANE
    o Inżynier jakości
    o Logistyka i transport
    o Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
    o Zarządzanie przedsiębiorstwem

STUDIA LICENCJACKIE

• Bezpieczeństwo narodowe

o Organizacja i funkcjonowanie służb publicznych
    o Służby graniczne w bezpieczeństwie państwa
    o Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych

• Studia menedżerskie – KIERUNEK WPROWADZANY od października 2017

o Menedżer projektu
    o Menedżer zasobów ludzkich
    o Menedżer finansowy w przedsiębiorstwie

STUDIA MAGISTERSKIE

• Zarządzanie i inżynieria produkcji

o Zarzadzanie zrównoważoną energią - STUDIA DOFINANSOWANE
    o Zarządzanie infrastrukturą publiczną- STUDIA DOFINANSOWANE
    o Logistyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem
    o Menedżer jakości
    o Menedżer projektu
    o Rachunkowość i zarządzanie finansami
    o Zarządzanie produkcją
    o Zarządzanie przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym
    o Zarządzanie zasobami ludzkimi i psychologia w biznesie

Od października 2017 roku będziemy realizować kolejny projekt finansowany ze środków UE – „Praktyczne programy kształcenia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie”. W ramach projektu zostaną uruchomione 4, bezpłatne dla studentów, nowe specjalności studiów realizowane na następujących kierunkach:

• Informatyka: spec. informatyka przemysłowa
    • Zarządzanie i inżynieria produkcji, st. I stopnia: spec. inżynier symulacji -jedyna taka specjalność w kraju,
    • Zarzadzanie inżynieria produkcji, st. II stopnia: spec. zarządzanie zrównoważoną energią oraz spec. zarządzanie infrastrukturą publiczną.

Oprócz studiów I i II stopnia w naszej ofercie znajduje się ponad 30 kierunków studiów podyplomowych. Prowadzimy także Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy oraz wspieramy cieszyński Uniwersytet III Wieku.

Chętnie odpowiemy też na pytania dotyczące studiów.
    Pozdrawiamy

Uprawnienia