Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 36 z 36 PierwszyPierwszy ... 26343536
Pokaż wyniki od 351 do 359 z 359

Temat: Jak nie parkować, czyli kretyni za kółkiem w Cieszynie

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Mówisz o osiedlu? J
    Nie, żadne osiedle, nie ma żadnego znaku.

- - - Dopisano - - -

Jakim trzeba być debilem umysłowym, żeby tak auto zaparkować. Jeszcze stoi i sie głupio gapi.

Attached Images Attached Images
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

To aż dziw że mnie tu nie ma w tej waszej galerii , też w pośpiechu staje gdzie się da co zrobić czas ciągle goni nas, Przypłaciłem to już dziesiątkami mandatów ,można powiedzieć że państwo się na mnie obłowiło . Ale robić zdjęcia na parkingach ?..przypomina mi to troszkę instytucje rodem z PRL-u

Widzisz, mandaty na Ciebie nie działają bo wciąż jesteś parkingowym chamem recydywistą. Jak zobaczycie w internecie fotkę z Twoimi wyczynami w internecie Ty i Twoi znajomi, i ktoś znajomy powie że jesteś parkingowa pizda do kwadratu, to może Cię nauczy szacunku do innych użytkowników przestrzeni publicznej i nauczysz się szacunku wobec innych
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał kurtis Zobacz post
    To aż dziw że mnie tu nie ma w tej waszej galerii
    Czekaj wytrwale, prędzej czy później przyjdzie kryska na matyska

też w pośpiechu staje gdzie się da co zrobić czas ciągle goni nas,
    Pośpiech jest złym doradcą, śpiesz się powoli a dalej zajedziesz

Przypłaciłem to już dziesiątkami mandatów
    Jak widać nadal za mało , nauka kosztuje

można powiedzieć że państwo się na mnie obłowiło.
    Za głupote trzeba płacić, ja nie płace, ostatni mandat zapłaciłem jak weszła ustawa o jeździe na światłach dziennych, czy mijania, jak kto woli. Wyjechałem od poczty a tu ciach policwachmajster wyszeł z za wyngła i pore groszy wydymbił ło dy mnie.

Ale robić zdjęcia na parkingach ?
    Jest różnica pomiędzy parkingiem a drogą dojazdową do parkingu, ale niektórzy mogą niewiedzieć na czym polega różnica, współczuje.

przypomina mi to troszkę instytucje rodem z PRL-u
    Każdy cham, jak coś nie po jego myśli tłumaczy sobie w miarę swojego zgorszenia.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 16-05-2017 o 20:30

Takie jest moje zdanie,Żeby było jasne nie mam zamiaru wdawać się z wami w dyskusje pewnie na drogach jesteście nieomylni .chamy ormowcy gonić z aparatem po parkingach i donosić szukać sensacji ,wstyd
    Ostatnio edytowane przez kurtis ; 16-05-2017 o 21:30

Przyjdzie czas że i Ty nauczysz się szacunku wobec innych
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Pepiczek na parkingu Castoramy zajmuje 4 miejsca parkingowe

Attached Images Attached Images

Wytresowałeś kutasa?

Kajów koło Gdziejowa
    Niestety NIE . Skończyły mi sie nalepki i szukam coś naprawde dobrego , trudno usuwalnego a na allegro ciągle ta sama taniocha.

Uprawnienia