Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 369

Temat: Jak nie parkować, czyli kretyni za kółkiem w Cieszynie

Jak nie parkować, czyli kretyni za kółkiem w Cieszynie

W tym temacie zachęcam do publikowania zdjęć z naszego regionu osób przejawiających ewidentne cechy chama i egoisty podczas trudnej sztuki parkowania.

NA POCZĄTEK - JAK UTRUDNIĆ ŻYCIE NIEPEŁNOSPRAWNYM, BO NIE CHCE MI SIĘ SZUKAĆ MIEJSCA.

Ostatnio edytowane przez dyszol ; 25-03-2015 o 08:27

I gdzie była ta niezbędna straż miejska
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Nie wiedziałem że coś takiego jest, tak czy siak zachęcam do obywatelskiej aktywności w temacie

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Dyszol, może zaproponuj, żeby nie komentować, tylko wklejać zdjecia z krótkim opisem. Bo jak się zaczną komentarze to będą 2 zdjęcia i 5000 komentarzy. Szkoda, bo ciekawy pomysł.

Dobry pomysł starocieszyniok. Tak więc update:

PROPONUJĘ WRZUCAĆ ZDJĘCIA BEZ NIEPOTRZEBNYCH KOMENTARZY I JESZCZE RAZ ZACHĘCAM DO AKTYWNOŚCI. JAK KTOŚ SIĘ BOI WRZUCIĆ TO NIECH MI PRZEŚLE FOTKĘ, JA ZAMIESZCZĘ

Prawdopodobnie"niezbędna"SM nie będzie miała tu nic do gadania.Wszystko zależy od"kultury"kierowcy.Z resztą"ujawniający"publicznie tablice rej.sam narusza prawo.I może z tego powodu mieć spore kłopoty.

Cytat Napisał EuSa Zobacz post
    I może z tego powodu mieć spore kłopoty.
    Bzdura. Wskaż podstawę prawną.

Publikowanie zdjęć z widocznym numerem rejestracyjnym samochodu nie jest zabronione. Dane na tablicy rejestracyjnej są jawne i żaden "zwykły" człowiek w zasadzie nie ma możliwości zweryfikowania właściciela pojazdu - chyba że zna go osobiście
    Ten kto takie zdjęcie publikuje musi być jednak świadom możliwości oskarżenia o naruszenie dóbr osobistych z powództwa cywilnego posiadacza samochodu.
    "Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
    Optymista widzi okazję w każdej przeciwności"
    ~Winston Churchill

Uprawnienia