Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 35 z 36 PierwszyPierwszy ... 2533343536 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 359

Temat: Jak nie parkować, czyli kretyni za kółkiem w Cieszynie

Jak kto chce pocykać fotki, to niech sie kopnie na Wałową pod oxa. Auta z Optimala zazwyczaj stają belejak. Wczoraj dwa zajmowały po dwa miejsca. Idzie? Idzie!
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Kajów koło Gdziejowa
    Dobra robota, takie numery powinno się robić chamom na parkingach.

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Widać że to cfingowane😝
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Jak bardzo trzeba być głupim, żeby tak auto zaparkować, z tyłu pełno pustych parkingów było, ale jak to leniwa baba, daleko pieszo iść nie może.

Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 14-05-2017 o 20:32

Policaj daje mandat za złe parkowanie? Czy ino straż?

Kajów koło Gdziejowa
    Pewnie, że Policaj dać może, nazywa się to za "utrudnianie ruchu drogowego" , ale czy te paniska to zrobią to druga sprawa, zazwyczaj przejeżdżają obojętnie i udają że nic nie widzieli, byle szychta przeleciała a ci co różne zdarzenia drogowe zgłaszają i proszą o interwencje są traktowani jak intruzi.

- - - Dopisano - - -

Jeszcze jedno, Policaj i SM mogą wystawić mandat jeżeli pojazd stoi na terenie państwowym, jeżeli na prywatnym (jak parking przy Lidlu, Biedronce i innych) to właściciel terenu musi sam winowajce podać do sądu a jak wiadomo tego nie zrobi.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Jeszcze jedno, Policaj i SM mogą wystawić mandat jeżeli pojazd stoi na terenie państwowym, jeżeli na prywatnym (jak parking przy Lidlu, Biedronce i innych) to właściciel terenu musi sam winowajce podać do sądu a jak wiadomo tego nie zrobi.
    Jeżeli na terenie prywatnym jest strefa ruchu to obowiązują przepisy ruchu drogowego oraz chyba mandaty za wykroczenia.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

To był wyjazd z drogi wewnętrznej. Zatarabaniony tak, że nie szło wyjechać. Wezwani policaje stwierdzili, że mandatu wystawić nie mogą. Ale za otarcie osła, bo nie szło minąć, już mandat wystawić mogli.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jeżeli na terenie prywatnym jest strefa ruchu to obowiązują przepisy ruchu drogowego oraz chyba mandaty za wykroczenia.
    Ja poprosiłem SM o interwencje w sprawie zaparkowanych samochodów na trawniku , przyjechali i powiedzieli że to jest teren prywatny i nic nie mogą zrobić. Zadzwoniłem na policje, powiedzieli że od tego jest SM a oni interweniują tylko w miejscowościach gdzie nie ma SM a jak to jest teren prywatny to i tak nic nie mogą zrobić. Burdel jak w tym śledztwie w sprawie zgonu Magdaleny Z.

Mówisz o osiedlu? Jest znak "strefa ruchu"? Też spotkałem się już z tym argumentem i powiedzieli, że skoro nie ma znaku, to nie mogą interweniować na terenie prywatnym spółdzielni.

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia