Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 369

Temat: Jak nie parkować, czyli kretyni za kółkiem w Cieszynie

Trzeba było jednak zasłonić te tablice tak jak na zdj pod "stonką".A jak już Widzisz wykroczenie w postaci np takiego parkowania zadzwoń po SM-338579400,zdj Możesz przesłać:sekretariat@sm.cieszyn.pl i po kłopocie.Jak Ciebie boli takie parkowanie.Może przedstawiciel SM się wypowie w tym temacie?

Życzę wam, żebyście kiedy musieli wysadzić jak najdogodniej chorą osobę i żeby wam ktoś w tym momencie cyknął fotkę hehe.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Życzę wam, żebyście kiedy musieli wysadzić jak najdogodniej chorą osobę i żeby wam ktoś w tym momencie cyknął fotkę hehe.
    To na tym zdjęciu była przewożona chora osoba

No i nie wiedzialem, że chore osoby nie muszą stosować się do przepisów polskiego prawa o ruchu drogowym.
    To w takim razie wjade swoim autem do galerii handlowej i wysadze moją chorą babcię pod sklepem. Super.

Cytat Napisał starocieszyniok Zobacz post
    To na tym zdjęciu była przewożona chora osoba

No i nie wiedzialem, że chore osoby nie muszą stosować się do przepisów polskiego prawa o ruchu drogowym.
    To w takim razie wjade swoim autem do galerii handlowej i wysadze moją chorą babcię pod sklepem. Super.
    Nie wiem, o którym zdjęciu mówisz.
    Ńie wiem kto i po co i na jak długo się zatrzymywał na tych zdjęciach.
    Przepisy polskiego prawa drogowego również pozostawiają wiele do życzenia ( rozmieszczenie i zasadność znaków- ale to przecież wiesz)
    Chore babcie nie hasają po galerii.
    Do galerii nie wjedziesz, najwyżej pod drzwi, ale owszem, nie widzę nic złego w zatrzymaniu się na moment i wysadzeniu osoby, która ma problem z chodzeniem. Nikomu za tę chwilę dupy nie urwie.

Będziesz w takiej potrzebie to zrozumiesz.

Do galerii nie wjedziesz, najwyżej pod drzw...
    Co Ty gadasz

Hehe dobra akcja z tym tico
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

A to sorry! Za rzadko po galeriach latam.

- - - Dopisano - - -

Dejcie jeszcze filmik jak ledwo żywa starka po zakupach lata, to już mi argumenty ganc wytrącicie.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Obydwa zdjęcia ukazują niewłaściwe parkowanie przed 1- apteką a 2- przed Biedronką. Uważam, że można pozostawić (jak to nazwałeś) chorą osobę w samochodzie i wyręczyć ją w zakupach. Przy Biedronce widać, że jest wolne miejsce dla osób niepełnosprawnych a przy aptece "chora osoba" wyszła na zakupy blokując przejście innej naprawdę chorej osobie. Co innego - i tu możemy się spierać- jeśli nie ma miejsca przed przychodnią czy szpitalem, ale wtedy należy niezwłocznie samochodem odjechać by nie blokować innym miejsca.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Obydwa zdjęcia ukazują niewłaściwe parkowanie przed 1- apteką a 2- przed Biedronką. Uważam, że można pozostawić (jak to nazwałeś) chorą osobę w samochodzie i wyręczyć ją w zakupach. Przy Biedronce widać, że jest wolne miejsce dla osób niepełnosprawnych a przy aptece "chora osoba" wyszła na zakupy blokując przejście innej naprawdę chorej osobie. Co innego - i tu możemy się spierać- jeśli nie ma miejsca przed przychodnią czy szpitalem, ale wtedy należy niezwłocznie samochodem odjechać by nie blokować innym miejsca.
    Nie odnosiłam się do tych konretnych zdjęć, ale również tych ewentualnych przyszłych.
    Owszem, chore osoby nie muszą chodzić na zakupy, co już powiedziałam.
    Takie osoby muszą się dostać czasem nie tylko do przychodni czy szpitala, ale również inne miejsca, urzędy, banki itp. I wtedy też można strzelić fotkę i wyzywać od kretynów, olaboga!
    I nie zdążyć niezwłocznie odjechać, bo już się ktoś napatoczył z telefonem.
    Ostatnio edytowane przez łopica ; 26-03-2015 o 10:06

Jakiś czas temu pod Biedronką na Wiejskiej

Uprawnienia