Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Prostowanie włosów

Mam dokladnie taki sam problem i tez jestem ''uzalezniona''od prostownicy,czasem prostuje 2 razy dnia.Stosuje szampon prostujacy z Nivey ale to tez malo pomaga wrrrr.To chyba wszystko zalezy tego jakie kto ma wlosy.Poki co ciesze sie ze znalazl sie ktos kto wynalazl prostownice dopoty dopoki nie wylysieje.Pozdrawiam

Polecam kosmetyki ze sklepu fryzjerskiego ze Skoczowa, tam na prawdę można kupić konkretne kosmetyki i zawsze można się poradzić. Kupuję tam spray pod prostownicę, nie jest tani, ale na prawdę chroni włosy przed prostownicą. Poza tym jedwab i maseczka z proteinami mleka.

Ewelinn,
    Rzeczywiście jest tak, że niektóre włosy są mniej podatne na stylizację, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego modelu prostownicy. Bardzo istotną kwestią jest temperatura maksymalna, do której nagrzewają się płytki. Generalnie zaleca się, by wynosiła ona 180 stopni Celsjusza, ale w przypadku włosów niepodatnych na stylizację, pomiędzy 200 a 230°C. Jeśli używasz prostownicy codziennie może warto żebyś zainwestowała w model z technologiami ochronnymi, takimi jak system EHD i jonizacja:
    - pierwsza sprawia, że płytki prostownicy rozprowadzają ciepło w sposób równomierny, dzięki czemu nie powstają na nich szkodliwe dla włosów, gorące punkty,
    - jonizacja z kolei powoduje, że włosy zachowują swoją naturalną wilgotność, a włosy pozostają gładkie i nie elektryzują się.
    Ciekawym rozwiązaniem jest też zastosowana w jednym z modeli marki Philips (mowa o modelu HP 8361 ProCare Keratin) innowacyjna formuła keratynowa. Jest ona wytwarzana w gorących płytkach i aktywizuje naturalną keratynę w naszych włosach, dzięki czemu odbudowuje ich strukturę.
    Na koniec wspomnę jeszcze o funkcji ustawień TouchUp. Pozwala ona przy użyciu jednego przycisku odświeżyć fryzurę. Jest to szczególnie przydatne, kiedy na zewnątrz panują niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wilgoć, a Ty chcesz szybko poprawić efekt porannej stylizacji.
    Mam nadzieję, że moje wskazówki Ci pomogą. W razie pytań lub wątpliwości, napisz do mnie: ekspert@philips.com.

zaleca się, by wynosiła ona 180 stopni Celsjusza

ha ha ha najlepiej to 160max jak juz co. zamiast katowania prostownica lepsze juz te keratynowe prostowanie, tez niszczy wlosy bo to "odzywianie" to "zludzenie optyczne". tez mialam sianowate wlosy. niestety ale prostowalam wlosy:/, potem jednak skusilam sie na keratynowe prostowanie i efekt jakis tam jest. teraz starcza odzywki, maski i szampony bez sls, silikonow itp. i efekt widac.

Uprawnienia